niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

​Kto chroni polskie niebo?

Dodano: 18.05.2017 [12:03]
​Kto chroni polskie niebo? - niezalezna.pl
foto: arch.
Instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo polskiego nieba powinny być gruntownie prześwietlone. W Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej pierwsze skrzypce gra tajny współpracownik SB o pseudonimie Foton. Jego teczka niedawno została odtajniona ze zbioru zastrzeżonego. W PAŻP, tak jak dawniej, zatrudnione są rodziny. Hasło „rodzina na swoim” pasuje do tej agencji jak ulał. Pewne zmiany (niestety kosmetyczne) nastąpiły w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Były już łapówki za lotnicze prawo jazdy, teraz śledczy wietrzą korupcję przy kontroli lotnisk. Jeśli to się potwierdzi, będzie niebywały skandal, a ci, którzy przyjmowali łapówki, powinni odpowiedzieć także za sprowadzenie niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia lądujących na tym lotnisku pasażerów i załóg. Niestety podniebny „układ” trzyma się bardzo dobrze i nie poddaje się tak łatwo.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Może rzeczywiście należałoby okreslić jednoznacznie czym są smugi na niebie, po przelocie niektórych samolotów, tworzące chmury. Nazywane są chemistrais i budzą niepokój. Jeżeli to tylko smuga kondensacyjna, to dlaczego te samoloty latają po kilkanascie razy w jednym miejscu, tworząc siatkę smug, które poszerzaja się i rozprzestrzeniają na całe niebo. Jeżeli to tylko teoria spiskowa, że jest to szkodliwe, to należy dokładnie wytłumaczyć, bez oszukiwania, co jest tego przyczyną i dlaczego wykonywane sa takie gęste loty zasiewające te smugi.

Dokładnie, warto sprawdzić co tam się produkuje pod okiem Kulczyków w Ciechu. Już były zapytania obywatelskie, co to za cysterny z chemikaliami na amerykańskich blachach przemieszczają się po Polsce. Co też tam wożą na lotnisko do Poznania i jakie z tamtąd sa wyloty prowadzone

niestety ten ważny segment życia został zawłaszczony przez Tw i ich rodziny; wśrod pilotów równiez dominują ludzie układu: szkolenia (Aerokluby), prywatne firmy lotnicze, ... dużo wysiłku i czasu trzeba, żeby to wyczyścić...

Pan Blaszczak po prostu nie daje rady.

zeby to wszystko badziewie oczyscic trzeba miec sprytnych mlodych operatorow nie starocie a po drugie polsa byla jest na krawdedzi upadku jesli nie odtaini PAD aneksu WSI znam sprawy tajnych obywateli co maja ukaldy z PIS tz sa powiazani z dalekiej rodzinki teraz juz sa niby oczyszczeni ale dalej sa zdrajcami ANEKS WSI to chleb dla polskiej sprawiedliwosci dalszej pracy MSZ MSW CBS CBA PROKURATURY ZIOBRY iJAKIEGO komu zalezy na nieodtajnieniu aneksu jak pan mysli........

Publikacja Aneksu do Raportu o WSI jest podstawą wszystkiego.
Ś.P. Lech Kaczyński zaniedbał to i skutki były tragiczne.
Nie rozumiem co wstrzymuje publikację. Dopóki aneks jest utajniony pozostaje śmiertelnie niebezpieczny.

Wtedy trzeba by wytlumaczyc ludziom ze KK nie jest święty. Struktury tajnych współpracowników i donosicieli wstrząsnęły by życiem w Polsce.

Panie Nisztor, chyba Pan pomylił instytucje, od ochrony polskiego nieba jest obrona powietrza i siły powietrzne, a SB nie istnieje od wielu lat, więc jak ktoś może być współpracownikiem nieistniejącej służby?!

moze i sluzby oficjalnie nie istnieja,ale nadal istnieja donosiciele i nadal donosza.

raczej ty sie nudzisz i chyba nie nadążasz z rozumieniem tekstu czytanego - kończyłeś gimbaze? pewnie tak

@ terrain: Czy ta w ogole zrozumiales o co chodz w tym artykule? Po co jatrzysz i wypisujesz brednie?

Ja jątrzę, nie, ja tylko wskazuję że niektórym dziennikarzom zwyczajnie się nudzi.

@ terrain : zeby skonczyc te bezsensowna dyskusje zacytuje ci Witkacego:
Z glupim czlowiekiem nie warto gadac,
wiec stulcie pyski i prosze siadac!

Jak się nie własnego zdania to się cytuje kogoś, moje gratulacje. Żeby to jeszcze odnosiło się do powyższego tekstu Nisztora, ale gdzie tam, tacy jak ty umieją tylko bluzgać.

a slyszales o tzw.spiochach SB? oni nadal sa na uslugach sluzb obcych panstw.Nadal sa niebezpieczni dla Polski.

A kto pozwala na chemtraile na polskim niebie, czyli trujące smugi, rozsypywane na Polaków? PAŻP? Od kilku lat obserwuję "niebo w kratkę". Kto pozwala na trucie nas nawet z nieba?? W powietrzu smog, w żarciu trucizny, w wodzie trucizny. Lekarze nas trują farmaceutykami. Jak tu być zdrowym Ministrze Radziwiłł?

Pani premier czeka na propozycje dot.realizacji zamierzeń pt."Polska - Wielki Projekt". Warto, myślę, podesłać w/w sprawy do tego "wielkiego projektu".

Myślę że PAŹP nie ma za bardzo wpływu na to.

A kto pozwala na chemtraile na polskim niebie, czyli trujące smugi, rozsypywane na Polaków? PAŻP? Od kilku lat obserwuję "niebo w kratkę". Kto pozwala na trucie nas nawet z nieba?? W powietrzu smog, w żarciu trucizny, w wodzie trucizny. Lekarze nas trują farmaceutykami. Jak tu być zdrowym Ministrze Radziwiłł?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl