niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

​HGW się usidliła

Dodano: 18.05.2017 [06:56]
​HGW się usidliła - niezalezna.pl
foto: GP
Prezydent Warszawy odmówiła wydania dokumentów, których zażądał mianowany niedawno przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej ds. Reprywatyzacji min. Patryk Jaki. To oczywisty wykręt, bo przewodniczący komisji został powołany zgodnie z prawem, ma kompetencje ustawowe do jej reprezentowania, a jego obowiązkiem jest właśnie zabezpieczenie dowodów, w szczególności dokumentów, koniecznych do prawidłowego rozpoznania sprawy. Widać, że Hanna Gronkiewicz-Waltz usiłuje odwlec moment ujawnienia prawdy o skali systemowej grabieży majątku publicznego, chwilę, gdy przed Polakami zda sprawę ze swoich postępków. Taktyka przeciągania postępowania jest elementarzem kryminalistów. Bo emocje opadają, świadkowie siłą rzeczy pamiętają coraz mniej, może zdarzy się cud i na białym koniu zdąży z odsieczą sam Donald Tusk. Dodatkowo, wzorem byłej posłanki Beaty Sawickiej, można próbować ustroić się w piórka umęczonej przez „kaczystów” chodzącej niewinności. Pani prezydent wpadła jednak we własne sidła, bowiem kwestionując moment wydania dokumentów, siłą faktu uznała również kompetencje komisji i potwierdziła własne obowiązki.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Co to ma być?

"..to nie ja to moi urzędnicy", nie udostepnie dokumentów, nie pojde na przesłuchanie...

KAZDY inny już dawno by siedział i był przepuszczony przez cala wyzymaczke "wymiaru sprawiedliwości", z nalotem o 6 rano, z przysiadami na golasa, z konfiskata wszystkich nosnikow info i komputerow, telefonow, odcięciem od swiata...

Najwyrazniej sa w tym kraju rowni i ROWNIEJSI. Tej baby się nie tyka bo widocznie ktoś wazny na tym ucierpi, ucierpia czyjes interesy, cos wyjdzie na jaw.....INACZEJ NIE UMIEM SOBIE TEGO WYTLUMACZYC.

NIE CHCE ISC ZEZNAWAC TO NA GLEBE, KAJDANKI Z LAPAMI DO TYLU I DALEJ JUZ PODROZE OKRATOWANA BUDA Z ARESZTU...

Nie mogę się nadziwić - jak to możliwe , że ta złodziejka bufetowa jeszcze nie siedzi. Powinna to mieć zapewnione jak amen w pacierzu. Czeka widocznie aż ją w kajdankach sprowadzą na rozprawę do sądu. I wówczas skończą się te jej bezczelne wyskoki. Co ta złodziejska kreatura jest ponad prawem. A kto jej dał takie prawo , a raczej formę bezprawia. Za złodziejstwo powinna już dawno siedzieć ta przywódczyni złodziejstwa i przekrętów na ogromną skalę w Warszawie. Ilu jeszcze Polaków musi zostać wyrzuconych ze swoich mieszkań by ta złodziejska kreatura przestała wreszcie szkodzić obywatelom Warszawy.

Śniło mi się że Hanka siedzi

Piękny sen

Każdy, niezależnie od piastowanego stanowiska, za odmowę współpracy z prawomocnie działającą komisją powinien ponieść surowe konsekwencje. Proporcjonalnie do rangi sprawy. A w tym przypadku chodzi przecież o gigantyczne przestępstwo dokonane przez osobę (osoby) reprezentującą władze państwowe. Więc odpowiedzialność powinna być w takim przypadku podwójna.

Odpowiedzialnosc jest WIELOKROTNA , bo nie dosc ze prawnik, to jeszcze "profesor" prawa , pytam sie tylko czego uczyla - prawa mafijnego, prawa przekretow ??????
Wiec ta bufetowa nie moze sie wykrecac niewiedza - jest odpowiedzialna ze szczegolnym wymiarem swiadomosci prawniczej.!!!

No cóż, może jeszcze nie ustalono w ratuszu, które dokumenty mają zaginąć? Takie opóźnienia w pracy zdarzają się, nawet HGW.

Co to znaczy "ukrywa dokumenty", które są własnością publiczną i są publiczne??? Gdzie jest ABW? z nakazem? Do Wprost wpadli bez nakazów i na telefon z wytycznymi w smsie... po prywatne nagrania ukazujące samych nikosiów.
Kara się dla statystyk i alibi przekupnych prokuratorów ludzi uwikłanych w śmieszną intrygę, na których to Polakach przepiera się miliardy złotych, a nie można zrobić porządku w jednym magistracie??? Czy nikosie mają rację, że PP istnieje tylko teoretycznie???

Zamiast bawić się w komisje wystarczy dowalić tym co kupili ogromny podatek od wzbogacenia na lewo a zaraz zmowa milczenia zostanie przerwana.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl