niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

​Rząd się nie boi

Dodano: 18.05.2017 [06:53]
​Rząd się nie boi - niezalezna.pl
foto: arch. GPC
Stanowisko rządu wobec kwestii imigrantów jest niezmienne – nie ma w Polsce możliwości, by ich przyjmować. Gabinet Beaty Szydło nie obawia się gróźb KE. Nadrzędną sprawą jest bezpieczeństwo polskich obywateli. Nie można się godzić na narzucanie któremukolwiek państwu UE przymusowych kwot imigrantów. To proste stwierdzenia, wypływające z woli Polaków, a jakoś ciągle do wielu nie trafiają. Trwa potężna manipulacja – politycy z Brukseli, tacy jak Donald Tusk, grożący karami, jakie mają spaść na Polskę – mówią wyłącznie o „uchodźcach”, mimo że najczęściej nie są to uciekinierzy z Syrii, tylko migranci ekonomiczni. Polska angażuje się w pomoc dla ludności faktycznie poszkodowanej w wojnie syryjskiej. To współpraca z organizacją Pomoc Kościołowi w Potrzebie i wspieranie zarówno leczenia osób poszkodowanych, jak i odbudowy domów w Syrii. To wymierna pomoc. Dobrze by było, gdyby darowano sobie zabiegi mające w Polakach wywołać poczucie winy – że odwracają się od ludzi uciekających przed wojną, ratujących swoje życie. To nie jest prawda! A solidarność europejska nie polega na ponoszeniu konsekwencji błędów polityków Berlina czy Paryża wbrew woli swoich obywateli.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
SZANOWNA PANI!!!
Pani ma PEWNIE dojścia. Proszę przekazać rzecznikowi rządu, by zapytał opozycję: "...skoro uważacie, że imigrantów należy do Polski przyjąć, bo tak zadecydował wasz rząd, to proszę wskazać wasze propozycje miast (rejonów) w których proponujecie ich osiedlić."
=========================

Poza zwykłą polityczną kurtuazją i naszym rozwijającym się rynkiem Merkel ma w dupie Tuska Platformę i Beatę Szydło, prowadzi znakomicie względem Polski swoją "Realpolitik" jednak z małą różnicą Tusk skomlał jej uniżenie i zgadzał się na wszystko! prowadząc antypolską poddańczą politykę, Szydło zaś okazało się że ma jaja tam gdzie Tuskowi ich najzwyczajniej brakowało! Merkel Islamskich nachodźców zaprosiła bez porozumienia i zgody UE. Żadnego! państwa nie prosiła o zgodę, nie pytała o zdanie! to była rządu niemieckiego suwerenna decyzja! więc niech teraz sama sobie swoich gości bawi! Przedstawię Platformy i niemieckich lemingów idiotyzm myślowy najprościej jak mogę, choć pisząc, sam nie mogę powstrzymać się od śmiechu! Na imprezę urodzinową Twój sąsiad zaprosił do domu całe miasto, gości przyszło tylu że nie może ich wszystkich w swoim domu pomieścić, więc puka o 2 w nocy do twoich drzwi, a gdy otwierasz mówi ci że masz jako sąsiad bawić jego gości! Gdy mówisz do niego spadaj za drzwi! On wtedy mówi jak nie chcesz moich gości, to płać mi za to że nie będziesz pomagał mi ich gościć! Gdy wyraźnie mówisz do niego spierd*laj! facet zaprosiłeś sam ich baw ! wtedy mówi do ciebie nie zapłacisz to dzwonie na Policję karę musisz ponieść ty i twoi bliscy! Tak właśnie myśli niemiecka Platforma i jej przełożeni liberalni Niemcy! Teraz proszę pomyślcie sami, tylko logicznie zacznijcie proszę : Jakby wglądało dzisiaj nasze życie gdybyśmy wybrali ponownie proniemiecką Platformę? Dzisiaj to nie naród niemiecki jest wrogiem Polski! tylko proniemieccy politycy z Platformy i Nowoczesnej wraz z Wałęsą są niebezpieczni! Widzą jak ciężko naród podnosi Polskę z kolan, a oni dalej na kolanach i łokciach poddańczo prostytuują się Niemcom! Cóż to za dziecię wyrodne, dzisiaj hańbiąc ojczyznę po władzę z drugich a nie Polskich rąk sięga!

Przemysł farmaceutyczny ma się bardzo dobrze, powiedzieć można że rozkwita, zwłaszcza we Francji i Niemczech a laboratoria pracują na wysokich obrotach, produkcja szczepionek i ich sprzedaż. Ciekawe jakie wirusy chcą nam wcisnąć pod przykrywką imigracji. "Wyleczyć może się nie da, bo po co ................??" bo lepiej jak taki zainfekowany imigrant rozprzestrzeni wirus i uzależni tym samym pozostałych "nie odpornych", a po to by ciągle przychodzić po antidotum, a kasiora w euro leci jak woda. Firma BAYER ma spore doświadczenia z obozów koncentracyjnych ( Bayer AG – niemieckie przedsiębiorstwo chemiczne i farmaceutyczne założone w 1863 roku przez Friedricha Bayera i Johanna Friedricha Weskotta ). 27 kwietnia 2017
Wyniki finansowe Bayer 1Q2017: Mocny start w nowym roku
Warszawa, 27 kwietnia 2017 r. - Grupa Bayer rozpoczęła rok 2017 z dużymi sukcesami, uzyskując w pierwszym kwartale znaczący wzrost sprzedaży i zysku. – Dział Pharmaceuticals ponownie skorzystał na doskonałych wynikach produktów mających największy udział we wzroście – powiedział w czwartek prezes Werner Baumann, przedstawiając sprawozdanie okresowe za pierwszy kwartał. Działy Consumer Health i Crop Science oraz jednostka Animal Health również odnotowały wzrost sprzedaży i EBITDA przed uwzględnieniem pozycji nadzwyczajnych. Spółka Covestro zakomunikowała o istotnym wzroście sprzedaży i zysku. Opierając się na wynikach Coverstro, Bayer podniósł prognozy dla Grupy na rok 2017. https://www.bayer.com.pl/pl/me...

Nie to zebym cos sugerowal ale jak w ktoryms portowym miescie rosji "uchodzcy" zaczeli szumieć w nocnym lokalu to ich...wyniosla...milicja i...zamknela.

To 1 z takich....przekazow bez slow stamtąd...
A w Europie panuje poprawność polityczna.

Proszę nie poruszać kwestii imigrantów!!!!!!!! Aby zacząć myśleć i mówić o tym, należy wpierw WYJAŚNIĆ i ruszyć procedury - jeżeli takowe są odnośnie tego że w Niemczech wciąż obowiązuje tzw. dekret Goeringa na rzecz obrony III Rzeszy z 1940 r. Dekret ten nakazuje rozwiązanie wszelkich organizacji polskiej mniejszości narodowej w Rzeszy oraz konfiskatę mienia Polaków(to po 1). Proponowałbym aby Makrela z resztą swoich doradców utrzymujących ten dekret wypłacili po 300,000 euro za każdego zamordowanego POLAKA!!!(to po 2). Rozpisać kosztorys za zniszczenie w czasie okupacji TERYTORIUM POLSKI, a w szczególności WARSZAWY i rachunek wysłać Makreli!!!(to po 3). I WTEDY MOŻNA USIĄŚĆ DO STOŁU BY POROZMAWIAĆ JAK W CYWILIZOWANY SPOSÓB POMÓC TYM DOBRZE WYKARMIONYM IMIGRANTOM odnaleźć SIĘ W ŚWIECIE, czyli we własnych krajach i zamiast płacić za relokację to te pieniądze można przeznaczyć na odbudowę ich krajów i wspomóc ich socjalnie na ich terytorium(ale to tylko kropelka w oceanie)Polacy ciężko pracowali i pracują do dziś(to tak na marginesie)

Pani Joanno jak widze Pania na wywiadach to sie od razu usmiecham, bowiem wiem, ze nie pozwoli Pani na falszywe oskarzenia i ostro Pani ripostuje.Dziekuje!

Bardzo dobra akcja z awanturnikami,zadymoarzami nazywac rzeczy po imieniu bez wahania, a partie PO,PSL,Nowoczesna, ktore ich popieraja sa autorami i mocodawcami ich lamania praworzadosci, czy sami wpisuja sie w awanturnictwo co widzielismy w sejmie ich dzialania chuliganskie.

Pani Joanno chyba nieprawda jest ze J Kaczynski ma byc od lipca premierem, bo caly rzad sie zawali i piS straci notowania! Pani Szydlo jest idealnym premierem i nikt jej nie moze nic zarzucic, nie daje sie podpuszczac i adekwatnie reaguje do danej sytuacji nie robi zadnych wpadek, czego nie mozna powiedziec o J Kaczynskim, z ktorego zaczna sie drwiny i osmieszania.

Jestem cokolwiek sceptyczny wobec dokonań Polski w sprawie pomocy Syryjczykom na miejscu. Program "odbudowy domów" który tak dumnie nazwała Autorka, w istocie jest programem REMONTU domów a nie odbudowy. Kwota na jeden dom wynosi do 5000zł, co nijak nie pozwalałoby na ODBUDOWĘ czegokolwiek. To koszt wymiany podłogi, malowania i kilku prostych mebli na zamówienie. Ponadto, program obejmuje 690 domów. To strasznie mało. Czy naprawdę jest się czym chwalić? Autorka z jednej strony unika podania tych konkretnych i małych liczb, a z drugiej wyolbrzymia program nazywając go programem "odbudowy domów" mimo że nic takiego on nie funduje. Wiec chyba sama Autorka dobrze wie, że nie ma się czym chwalić, i że trzeba to medialnie podkręcić.

To tak samo, jak z milionem uchodźców z Ukrainy których rzekomo przyjęliśmy, zdaniem premier. Tymczasem z danych urzędu imigracyjnego wynika, że przyjęliśmy ich 20. Reszcie, urząd odmówił statusu uchodźcy i legalnego pobytu. Warto też wspomnieć o uchodźcach z Czeczenii czuli ludziach którym w kraju ojczystym grozi niebezpieczeństwo. Rząd Polski trzyma w kontenerach za drutem kolczastym - tak to zorganizowano za PO, i PiS nic w tej sprawie nie zmieniło.

Strasznie dużo tu kłamstwa.

100 % racji.
D.Tusk po katastrofie w Smoleńsku oddał śledztwo Rosji Putina POstępując wbrew polskiej racji stanu.Obecnie nakłania przez zastraszenie Polskę do realizowania unijnych oczekiwań również wbrew polskiej racji stanu. Zatem można stwierdzić, że D.Tusk jest POlitykiem - dlatego poparły go Niemcy - do realizowania zadań wyznaczonych w centralach znajdujących się poza Polską.

W jaki sposób autorka może mieć 100% racji, jeżeli nie pisze 100% prawdy? Twierdzenie że polska odbudowywuje domy w Syrii nie jest prawdą.

Urzednicy UE szukaja sposobu jak pozbyc sie niewygodnych dla siebie rzadow

ot, debile

jak to mówił były rzecznik rządu po wprowadzeniu przez USA sankcji na Polskę po 13 grudnia w Stanie wojennym w latach 1981-1984, Jerzy Urban: 'co tam amerykańskie sankcje, rząd się sam wyżywi'

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl