niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

​„Gazeta Polska” z największym wzrostem sprzedaży! Tygodnik w ścisłej czołówce

Dodano: 17.05.2017 [22:16]
​„Gazeta Polska” z największym wzrostem sprzedaży! Tygodnik w ścisłej czołówce - niezalezna.pl
foto: twitter.com/GP
W marcu 2017 roku – w porównaniu do lutego br. – największy wzrost średniej sprzedaży ogółem wśród tygodników opinii osiągnęła „Gazeta Polska”, której wynik zwiększył się aż o prawie 37 procent! Stało się tak po zmianach, które wprowadzono w tytule. Nowy format, nowe działy, nowi autorzy, ponad sto stron, a to wszystko w stałej cenie 4,50 zł.

Jak wynika z najnowszych danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, po wprowadzeniu 1 marca wspomnianych zmian, sprzedaż „Gazety Polskiej” z miesiąca na miesiąc – z lutego na marzec 2017 r. – wzrosła aż o 36,52 proc. Zaś w porównaniu z roku na rok – z maca 2016 r. do marca 2017 r. – o 9,68 proc. – to również największy wzrost wśród tygodników. 

W okresie (od 1 lutego do 1 marca 2016 r.) wzrost sprzedaży, przekraczający jeden procent (1,64 proc.) odnotował tylko „Tygodnik Powszechny”. Z kolei „Newsweek Polska” stracił 7,41 proc.

Jak pisaliśmy w marcu, chociaż misja „Gazety Polskiej” pozostała ta sama, zmieniło się jednak wiele. Pozostawiając to najlepsze – m.in. znane „Zyzie” Piotra Lisiewicza, rozbudowano dział publicystyczny. W gronie felietonistów „Gazety Polskiej” znaleźli się Jerzy Targalski, Dawid Wildstein, Tomasz Łysiak, „Matka Kurka”, czyli Piotr Wielgucki, a także Ryszard Czarnecki, Wojciech Mucha, Jacek Liziniewicz, Joanna Lichocka, Tomasz Terlikowski, Marcin Wolski, Jan Pospieszalski, Robert Tekieli oraz Katarzyna Gójska-Hejke i Michał Rachoń.

W dalszej części co tydzień mogą Państwo znaleźć działy poświęcone Polonii za granicą, gospodarce, klubom „Gazety Polskiej”, „Poza czasem”, „Kryminalnych”, w których przedstawiane są zagadkowe zbrodnie za pomocą komiksu, oraz „Spotkania”, czyli dzień z politykiem – „Bez retuszu”.

Do tego dochodzą „Podróże”, „Środowisko” i „Medycyna”, gdzie znajdą Państwo m.in. praktyczne porady zdrowotne dr Urszuli Łupińskiej, a także „Kultura”, „Technika”, „Motoryzacja”, „Obrona narodowa” i oczywiście „Świat” z przeglądem w dziale „Światowa prasa o Polsce” i ciekawostkami z Federacji Rosyjskiej „Na wesoło”.

Co ważne, stała pozostała cena pisma, czyli 4,50 zł.

Najnowszy numer tygodnika dostępny od dziś w kioskach. A w nim:
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak będzie się utrzymywać cena 4,50 będę kupował. Cena jest konkurencyjna w porównaniu do "W Sieci" i "Do Rzeczy". Ale coś mi się wydaje, że cena tego pisma pójdzie ostro w górę, jak szefostwo czasopisma stwierdzi, że tygodnik odpowiednio dobrze się sprzedaje. Wówczas cena będzie porównywalna z wcześniej wymienionymi. Póki co, póki 4,50 to kupuję

Najważniejsze jest jednak to że Polki i Polacy mają wciąż swoją Polską Gazetę, a nie tylko liberalno żydokomunistyczne, rusofilsko lewackie, czy anarchistyczne Sorosowe gadzinówki !!!

Przestałem kupować wSieci i doRzeczy bo ich portale cenzurują forumowiczów. Jak za komuny.....

Wolę Warszawską aczkolwiek prawicowe media w internecie czytuję prawie wszystkie. Warszawska już od dawna ma nakład powyżej 100 000.

Proszę niedowiarków omotanych/opętanych massmediami michniko-niemieckimi, jak traktowana jest - nadal- Gazeta Polska w operacyjno-taktycznym , ogólnopolskim instrumencie dystrybucji gazet pt. empik . Jak w 2004/05r, tak w 2007-2010 i dalej układana na najniższej półce i przysłaniana g.wybiórczą/metro.

Proszę podawać nakłady. Jak na tym tle wygląda moja Warszawska Gazeta i Polska Niepodległa?

Najlepsza okładka z końca kwietnia.Ryży za kratami!

Życzę powodzenia.Minęły czasy,gdy wspomagaliśmy gazetę sms.W autobusie zostawiałam przeczytaną,by ktoś skorzystał,a moze w przyszłości zaczął kupować.
Nawet będąc za granicą,robiłam prenumeratę i gazeta była,choć z lekkim poślizgiem.
Proszę Redakcję żeby trzymała kierunek.
BHO!

Jak myślicie, czy to że w lutym były 4 wydania a w marcu było ich 5 jest istotne dla przedstawionych w treści procentów?

Skądże, tak jak i to, wyniki GP podawane są za marzec, a konkurencji za okres 1 luty - 1 marca. To nic takiego, taki tut. standard.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl