niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Znany komik publicznie poparł Trumpa. Telewizja... zdjęła jego program

Dodano: 16.05.2017 [23:04]
Znany komik publicznie poparł Trumpa. Telewizja... zdjęła jego program - niezalezna.pl
foto: screen YouTube
Kilka tygodni temu Tim Allen, amerykański aktor komediowy w show Jimmy'ego Kimmela ostro skrytykował kolegów z Hollywood angażujących się w ataki na Donalda Trumpa. Teraz okazało się, że stacja telewizyjna ABC, która do tej pory emitowała serial ​„Ostatni prawdziwy mężczyzna” z jego udziałem, zdjęła sitcom z anteny. Czy to kara za "nieprawidłowe" poglądy komika? Fani produkcji nie pozostawiają na kierownictwie stacji suchej nitki.

Znany m.in. z takich produkcji jak "Toy Story", "Śnięty Mikołaj" czy "Pan Złota Rączka" Tim Allen od lat bawi widzów w popularnym sitcomie "Ostatni prawdziwy mężczyzna" (ang. "Last Man Standing"). Kilka tygodni temu komik był gościem programu "Jimmy Kimmel Live", gdzie swoją krytyką kolegów z Hollywood i ich zaangażowania w ataki prezydenta Trumpa, wywołał prawdziwą burzę:

Bycie konserwatystą w Hollywood to jak bycie Żydem  w 1930 r. w nazistowskich Niemczech

- przyznał na antenie.

POSŁUCHAJ:
Jego wypowiedź najwidoczniej nie spodobała się szefostwu stacji ABC Entertainment, która postanowiła zdjąć serial z udziałem Tima Allena z anteny - mimo że  ​„Ostatni prawdziwy mężczyzna” (ang. "Last Man Standing ") w ciągu kilku lat zyskał rzeszę fanów sięgającą 6 milionów widzów.

Sympatycy produkcji nie kryją oburzenia, zarzucając kierownictwu stacji, że zdjęła serial tylko i wyłącznie z powodów politycznych: 
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ot i wolność słowa w amerykańskim (masońskim) wydaniu.

Bryll

"Ot i wolność słowa w amerykańskim (masońskim) wydaniu."

Zabrylowałes jak TYPOWY czerwony idiota z Ciemnogrodu!

Disney masoneria, wolnomularze jak kto woli, szanuję ich decyzję i nie dziwię się. Bardzo nie na miejscu słowa Allena, powinien przeprosić, niezgodne są z poglądami i idee Loży masońskiej. A jeśli ktoś ma wyprany rozum i uważa że masoneria to zło, po prostu jest niewyedukowany i nieobiektywny.

Dobre!!!. Długo nad tym myślałeś? No i prośba, napisz gdzie takie edukacje można pobrać? Zrobię cały program w kilka dni.

Niewyedukowany znaczy niedoinformowany, gwoli ścisłości. Skoro juz łapiesz za słówka to podam pewne informacje na poczekaniu. Hymn Polski Mazurek Dąbrowskiego (Pieśń Legionów Polskich) zawiera w nazwie nazwisko wolnomularza gen. Henryka Dąbrowskiego. Zwolennikiem masonerii był również wielki polski patriota Józef Piłsudski i namawiał do wstępowania do tej organizacji, z kolei pierwszym prezydentem polski był mason G. Narutowicz, który zginął w zamachu. Największymi wrogami wolnomularstwa była i jest Rosja i państwa o korzeniach komunistycznych.

Natomiast w nowoczesnych państwach wolnomularstwo przyczyniło się do wielu postępowych zmian społeczno-kulturowych w tym np. Konstytucja USA wzorowała się na Konstytucji masońskiej. Jest to organizacji która nie toleruje fundamentalistów religijnych, jej idea jest doskonalenie człowieka, który dla nich jest ponad bogiem. Jeśli cię to interesuje to poczytaj linki.

http://wlnp.pl/site/

https://goniec.com/component/k...

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Loża_Narodowa_Polski

Szkoda , że tak traktują brata Chucka Norrisa

Typowe jęczenie mało rozgarniętych ludzi. Facet rzuca kretyńskim porównaniem do Holocaustu a prawica doszukuje się prześladowania. Zresztą właścicielem ABC jest bodajże Disney, tak więc jest to firma prywatna. Z tego co znamy z obecnej TVP - telewizji PUBLICZNEJ - można polecieć za dużo mniejsze przewiny i nikt tego specjalnie nie ukrywa, a czasem nawet się tym chwalą. Ale to jest ok, prawda?

To odwrotnie niż u nas. U nas już dawno wywalili wszystkich którzy nie popierali prezydenta i rządu.

Bo w USA nie ma TV publicznej jak u nas człowieku . Wszystkie lewackie.

Szczególnie w TVN-nie, Polsacie, Radio Zet, Radio Eska, TokFM, Gazecie Wyborczej, Polityce, Wprost...
Wypisz mi listę tych ofiar kaczyzmu-dudzizmu. Makłowicz... i Makłowicz.

słuszna uwaga

Oglądam ten serial i dziwi mnie ten niby pretekst. Czasem się tam pojawiają dyskusje na tematy polityczne i wcale nie mniej "kontrowersyjne" niż jego wypowiedź w programie. Pewnie komuś się nie spodobało porównanie, ot co...

Kazda osoba z odrobina rozsadku winna protestowac szerzeniu sie lewicowego porzadku swiata.To sa osoby , ktore chca zniszczyc dawny, logiczny sposob rozumienia ludzi , dawnej kultury i obyczajow.Cokolwiek ma inne od nich, postepowanie natychmiast homopfobia nazywaja.A ja jestem dumny , ze jestem homofobik i kazdy powinien im w ten sposob odpowiadac.

Mam pytanie: czy Pani/Pan naprawdę BOI SIĘ homoseksualistów (fobia nowołac. phobia z stgr. φόβος phóbos - „strach, lęk”), czy po prostu kontestuje homoseksualną propagandę, uznając ją za niedopuszczalne łamanie norm społecznych i obyczajowych?
Jeśli jednak właściwa jest ta druga opcja, co podejrzewam, to proszę rozważyć weryfikację i odrzucenie tego terminu jako wyjątkowo bezczelnego sposobu narzucenia kanonami politpoprawnej lewackiej nowomowy obcego nam, ekstremalnie destrukcyjnego systemu wartości! MUSIMY ODZYSKAĆ JĘZYK, przywrócić mowie ojczystej odebraną jej normalność odrzucając zakłamaną i pokrętną politpoprawną semantykę. Zatem nie jesteśmy żadnymi "homofobami" a co najwyżej homosceptykami!

partie lewackie to nic innego jak agentury międzynarodowych banków i super-korporacji: to oni chcą światowy komunizm, czyli wymieszać kultury, wprowadzić zamęt, bałagan, multi-kulti, promocja zboczeń, usunąć granice i ostatecznie usunąć państwa! W bałaganie łatwiej prowadzić geszefty, kraść, nie płacić podatków, bez granic nie płaci się cła. W dodatku oni chcą zniszczyć kraje żeby przejąć ich wszelkie zasoby! Nie będą musieli się z nikim dzielić, oni będą tworzyć elitę i nie będą musieli się dzielić z państwami narodowymi i przestrzegać prawa.

To się nazywa postęp. Dlatego właśnie nie siedzimy już w jaskiniach. Ludzie wymyślają nowe idee. Jedne się przyjmują, inne nie, jednak świat idzie ciągle dzięki nim do przodu. Jeżeli osoba, która wynalazła kolo, druk, pierwszy komputer czy bank była według Pana/Pani mniemania lewakiem to ja tez chce nim być.
Zbliżanie ludzi to komunizm? W takim razie kościół katolicki również jest komunistyczny bo zbliża ludzi od 2 tysięcy lat, działając ponad państwami narodowymi.

cała propagandowa Tv w USA jest nastawiona na wykończenie Trumpa. On ma taki czarny PR jak nasz Jarosław Kaczyński. jak widać ta 'wspaniała " Ameryka nie jest taka demokratyczna. Tam od czasów Ronalda Reagana zmieniło się bardzo dużo na niekorzyść. masoneri,Żydzi,lewacy na czele z Clinton i całe mafie rządzi krajem. Donald Trump pokrzyżował im szyki i stąd ten wrzask i nienawiść do niego. To jakby kalka z naszego kraju, ale smiem twierdzić, że drugiego tak demokratycznego jak NASZA POLSKA kraju nie ma na świecie.

Tym samym ABC przestała istnieć jako ostatnia prawdziwa telewizja.

prywatne media mają do tego prawo.

to samo dziej się na tym serwisie, jakoś nie widzę przychylnych artykułów na temat np. Donalda Tuska

Przychylny artykuł o Donaldzie: " DONALD T. SIEDZI "

Droga Aniu, gdyby twoja imienniczka Honest Annie chciala sie wypowiedziec to uznalaby ze milczenie o Donaldzie Tusku jest najprzychylniejsza z mozliwosci.
Golem XIV

Przychylny artykuł na temat Donalda Tuska? Przecież nie można kłamać!

Walka o kulturę w USA rozpoczyna nowy etap..Po Trumpie kultura USA będzie konserwatywna...

Gdyby powiedział: "... to jak bycie żydem (małą literą jak muzułmanin i chrześcijanin) w Polsce lat trzydziestych ub. stulecia" - dostał by rolę w nowej superprodukcji szkalującej Polaków (z dużej bo narodowość) i drugi talk show. Ale że powiedział Niemczech?

Brawo !
Ten pan powędrował na szczyt rankingu moich ulubionych aktorów !

Jakiś czas temu z tej listy całkowicie zniknęli: DeNiro i Clooney - dwa kryptokomuchy.

"jak bycie Żydem w 1930 r. w nazistowskich Niemczech"
Trochę kolega przesadził - chyba chodzi o 1933...

Oczywiście nie jest to w sprzeczności z "niewłaściwym pochodzeniem" dużej liczby sprawujących władze w Niemczech: pomimo zakazu - od 1935 - służby w niemieckiej armii, było tam do 150 000 osób mających pochodzenie żydowskie, np. 21 generałów (zobacz: http://historia.wp.pl/title,Zy...)

Mój drogi "98867"..
Facio , jak na Amerykanina ma dużą wiedzę.. i może chodziło mu o lata 30-te.. a nie o rok 1930 ..precyzyjnie. (tłumaczenie)
Jednak sugestie , że nie było nastawienia rasistowskiego w Niemczech na podstawie przytoczonych danych, dot. żołnierzy pochodzenia Żydowskiego jest -sugerowaniem nieprawdy!!!
No bo skoro: Hitler posiadał 150 000 i 21 generałów pochodzenia Żydowskiego ..to nijak nie wychodzi, że ich gnębił , narodowo szczególnie. Może tak - sugerujesz (?):
To, POLACY, .a w obozach koncentracyjny, ten raj i sielankę .. wspólnego harmonijnego bytowania Żydów i Niemców zakłócili...tym "faszyzmem" obozami koncentracyjnymi- oczywiście - "POLSKIMI"..

A któż mówi, że nie było nastawienia anty-...?
Ale jak dla mnie, sam fakt to zdecydowanie za mało - trzeba poszukiwać przyczyn wydarzeń...

Temat najnowszej historii jest - przynajmniej dla mnie - dość ciekawy, a rozważając go nie da się uniknąć ani poszukiwania przyczyn, ani celów działania "wielkich rozgrywających".

Jednak nagminne jest rozpatrywanie wydarzeń historycznych z punktu widzenia etnicznego.
A przecież pochodzenie niczego nie musi definiować, przykładowo pochodzenie Eichmanna i spółki...

***

Nb. pojęcie "żydowskości" jest ciekawe ale ogromnie szerokie. Ale obawiam się, że znakomita większość rzucających obelgi "antysemityzmu" nie rozróżnia tej kwestii.

Proszę zauważyć, że to określenie można rozumieć jako:
- pochodzenie etniczne, czy nawet genetyczne:
a) sefardyjczycy
b) aszkenazyjczycy
- obywatelstwo
- miejsce zamieszkiwania (państwo)
- rozumienie w sensie prawa/zwyczaju żydowskiego (przynajmniej do niedawna, dziedziczyło się żydowskość tylko po matce)
- rzeczywistą przynależność kulturową
- jako wyznawaną religię (a raczej l.m. - religie)
- znaczenie regionalne (nb. dla mieszkańca Judei Galilejczyk - np. Pan Jezus... Żydem nie był, choć był żydem w znaczeniu religijnym)
- rozumiane jako stereotypowe cechy grupy społecznej (Polak = pijak itp.; Szkot = sknerus itp.)
- znaczenie oboczne wyrazu (Cygan - cygan (cyganić)
- Semita (szafowanie "antysemityzmem" - dość zabawne zresztą, bo Arabowie też są Semitami)
i chyba najważniejsze:
- przynależność cywilizacyjna (u Konecznego: quincunx)

Człowiek z ZASADAMI , jestbdla LEWUCHÓW niebezpieczny , bo przedstawia jak być uczciwym.

koniec ery zgnilych neoliberalow i pedalow. W ameryce dzieje sie to samo co w Polsce i na swiecie,ludzie maja dosc rzadow oszustow,klamcow i zboczencow. Gratulacje dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych Pana Donalda Trumpa. Inny wybór oznacza unicestwienie Polski, poniewaz cygarnica obiecala judajczykom wydarcie 60 mld dolarów na jekies teoretyczne zadoscuczynienia za zbrodnie niemieckie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl