niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Agnieszka Radwańska wznawia treningi

Dodano: 16.05.2017 [15:27]
Agnieszka Radwańska wznawia treningi - niezalezna.pl
foto: By si.robi - Radwanska A. BM16 (73), CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49582991
Agnieszka Radwańska, najlepsza polska tenisistka przygotowuje się na wielkoszlemowy French Open. Po tym jak z powodu kontuzji zrezygnowała z udziału w turniejach w Madrycie i Rzymie. "W środę zacznie trenować z pełnym obciążeniem" - powiedział jej fizjoterapeuta Krzysztof Guzowski.

Przyczyną absencji Radwańskiej w Hiszpanii oraz we Włoszech był stan zapalny w prawej stopie.

"Był efektem przeciążenia. Trochę czasu zajęło ustalenie jego dokładnego źródła, ale po ostatnich zabiegach wszystko już idzie we właściwym kierunku" - dodał.

French Open rozpocznie się 28 maja. Wcześniej w kalendarzu znajdują się jeszcze dwa turnieje - w Strasburgu oraz Norymberdze. 28-letnia krakowianka nie myśli jednak o udziale w nich.

"Nie ma sensu przyspieszać powrotu do rywalizacji. Wszystko podporządkowane jest zmaganiom w Paryżu" - podkreślił Guzowski.

Najlepszy wynik na kortach Rolanda Garrosa Radwańska osiągnęła w 2013 roku, docierając do ćwierćfinału. Obecnie w rankingu WTA zajmuje dziewiąte miejsce.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A czy ktoś leczy permanentnego focha tej rozpaskudzonej pannicy?
Przecież Radwańska nie ma za grosz sportowych ambicji. Gra tylko i wyłącznie dla pieniędzy, więc zadowala się trzecimi rundami w drugorzędnych, za to dobrze opłacanych turniejach.
Kiedy ostatni raz wygrała ważny mecz z zawodniczką z pierwszej trzydziestki? 3 lata temu? 5 lat temu? Ciuła punkty rankingowe na prowincjonalnych turniejach. W Wielkim Szlemie odpada z ambitnymi zawodniczkami z drugiej setki. I to od lat.
Czas się wycofać, panno FOCH!

Ależ mój drogi sceptyku..trochę optymizmu..
Bo widzę , że szczerze troszczysz się o naszą najlepszą tenisistkę..Agnieszkę Radwańską..Otóż ona , czy ktoś chce , czy -nie ..ostatnimi laty z pierwszej piątki nie wychodzi..
A tego za frico nie dają!!!
Co do gry "wyłącznie dla pieniędzy"jak piszesz spotkałem pewnego gracza w Lotto ..i on grał dla przyjemności..tak, tak..był taki co włamywał się do bankowych sejfów ..a potem zwracał pieniądze..To był dopiero prawdziwy sportowiec!
Inny chodził do pracy ..i nie chciał brać pieniędzy,,BENEvol.
Co najważniejsze piszesz; jasno i klarownie, co, ci na "wątrobie leży" i kto wie ..może to TY ..mój drogi sceptyku w konkursie na obiektywne spojrzenie pierwsze miejsce zajmiesz Żegnam cię tą wizją optymistyczną - sceptyku..CZUJ-czuwaj.. i wytężaj wzrok..

Pan sam sobie przeczy i bzdury wypisuje: drugorzędne turnieje nie są dobrze opłacane. W prowincjonalnych turniejach trudno uciułać punkty, gdyż z definicji dają tam mało punktów. Z zawodniczkami z elity Aga wygrywała w Singapurze, w turnieju masters. Tak więc fochy to pan ma.

Zdrowia i szczęścia.

Ciesze sie,
Zycze zdrowia i dobrych wynikow .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl