niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

​Puszcza.tv – portal, jakiego jeszcze nie było

Dodano: 14.05.2017 [21:03]
​Puszcza.tv – portal, jakiego jeszcze nie było - niezalezna.pl
foto: GP
Przez ostatnie miesiące lewackie media wściekle atakowały Fundację Niezależne Media za to, że ośmieliła się wystartować w konkursie o uzyskanie dofinansowania ze środków unijnych, a na dodatek przygotowała świetny i doskonale udokumentowany projekt, który otrzymał wysoką ocenę i ostatecznie znalazł się z gronie beneficjentów. 

Ci, którzy latami siedzieli cicho, przyglądając się, jak politycy PO rozdają miliony na tak potrzebne inicjatywy jak portale randkowe dla gejów, wirtualne cmentarze dla zwierząt czy strony dla miłośników rumu, zaczęli bić na alarm, gdy okazało się, iż ma powstać wielki, multimedialny portal pokazujący bogactwo polskiej przyrody i sukcesy tych, którzy na co dzień ją chronią. A dodatkowo wszystko to również w wersji anglojęzycznej. Niestety, część tzw. prawicowych publicystów dała wiarę dyrdymałom, rozpowszechnianym choćby przez telewizję założoną przez pupila Urbana, i powielała kłamstwa na temat projektu puszcza.tv. Do tej pory nie reagowaliśmy na te ataki. Uznaliśmy, że do czasu zakończenia procedury konkursowej i podpisania umowy nie chcemy swymi publikacjami w żaden sposób wywierać nacisku na komisje oceniające. Teraz jednak wszelkie procedury zostały zakończone, a multimedialny portal przyrodniczy puszcza.tv za chwilę wejdzie w pierwszą fazę realizacji. Już po wakacjach będziemy mogli zaprosić naszych Czytelników na wyjątkowe obserwowanie przyrody za pomocą komputera, tabletu czy telefonu. Puszcza.tv to kilka transmisji on-line z najpiękniejszych zakątków Puszczy Białowieskiej, jednocześnie, filmy i zdjęcia z fotopułapek i komentarze ekspertów, którzy wytłumaczą to, co zarejestrują nasze urządzenia. Będziemy zachęcali użytkowników portalu do aktywności w Klubie Miłośników Puszczy. Tych najbardziej aktywnych nagrodzimy specjalnymi weekendami przyrodniczymi w Białowieży – będą mogli zobaczyć to, co niedostępne dla zwykłego turysty, a poza tym przyjrzeć się codziennej pracy ekipy portalu. Liczymy, że społeczność fanów polskiej przyrody skupiona wokół puszcza.tv w przyszłości stworzy organizację wzorowaną na klubach „GP”. Już dziś gorąco do tego zachęcam.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Super. Liczę, że projekt się spodoba. Ja kocham Puszczę Białą i Kurpie Białe. Przepiękna kraina. Mam nadzieję, że gdy Wam się powiedzie, rozszerzycie zainteresowania na inne piękne, polskie miejsca. Powodzenia.

Droga Pani ,że zawyją to było pewne jak w banku !
Fundusze unijne i granty to jedno i bez trudu można wskazać beneficjentów ale oni już brali kasę z funduszy przedakcesynych a były tego dziesiątki milionów .

Dziekuje za cenna inicjatywe, dla mnie przyroda to wszystko
oczywiscie nie porownujac z rodzina. A juz napewno polska
przyroda, wiec zglaszam sie jako potencjalny uzytkownik
tematu "puszcza.tv". Na razie ogladam od marca ub.roku "Gniazdo bocianie w Sokolce".Juz wykluly sie 4 bocianki i
dzis w nocy powinien przyjsc na swiat 5-ty z ostatniego jaja.

A ja proponuję kamery w środku sauny na Nowym świecie .... sauna-nowyswiat.tv

Tam zobaczycie jak pedały się zabawiaja:
jak cię złapię będziesz mój!

"sauna-nowy swiat(08:16) A nie lepiej w saunie dla kobiet,
to chyba bardziej interesujace, jezeli juz?

czy ex ciec Grad pobiera jezcze 100000 miesiencznie za patronat budowy elektrowni atomowej ?

ja poprosze portal "Morze Baltyckie" i pokazywane polskie plaze w lecie, mamy czym sie pochwalic, mieszkam w gorach i mnie podoba sie polski Baltyk w lecie,

z czasem mozna tematyke poszerzyc - podczas zimy w Polsce pokazywac piekne cieple morza i plaze w innych miejscach na swiecie,

W górach mieszkasz no to kto ma owce ten ma co chce ,zafunduj sobie pobyt w ciepłych krajach jak u nas zima a owieczki na zimę jakby brzydsze.
Piszesz o polskich plażach a myślisz o Chałupach ,po niemieckiej stronie jest tego więcej.

To już jest. Poszukaj w Internecie.

Ca to za zachowanie roszczeniowe "ja poproszę..."
- to nie koncert życzeń - chcesz, żeby było to co piszesz?
To wystartuj w konkursie, zdobądź grant i sam zrealizuj portal, a nie z założonymi rączkami czekasz aż ktoś za ciebie zrobi...a ty łaskawie będziesz zażywał przyjemności z cudzego.

Tutaj dobra promocja Polski, a w Warszawie - dzisiaj 14 maja 2017 wieczorem ~~godz. 21 nawet Grób Nieznanego Żołnieża niepodświetlony. Za to iluminację otrzymała fontanna , usadowiona za grobem Nieznanego Żołnierza.
Warty Honorowe stoją po ciemku, bo HGW z całą resztą zgraji antypolskich urządników nie lubi Antoniego Macierewicza i PiS-u . Pewnie powie , ze podświetlenie Grobu Nieznanego Żołnierza jest niekonstytucyjne i Warta Honorowa niech sobie latarką poswieci.

Warszawa to prowincja. W takim zlym tego slowa znaczeniu. Prostactwo, bezguscie - no prowincja. Niedawno kolege zobaczylem, pomyslalem dlaczego on tak dziwacznie ubrany, jak Leningrad Cowboys, potem przypomnialem sobie, ze on przeciez z Warszawy.

Walesa ja do NBP przepychal poprzez Sejm,

popieram wiescarr! Bardzo dobry pomysł puszcza .pl, bałtyckaplaza.pl gorcePieniny, beskidśadecki.pl WysokieTatry.pl

To nie wypisuj "popieram" tylko weź się za robotę, wystartuj do konkursu, zdobądź finanse i zrób, a nie czekaj aż gołąbki same ci wpadną do gabki...leniu roszczeniowy.

Nie zapominajmy tylko, że na to przedsięwzięcie wydano 6 mln (słowie: sześć milionów) polskich złotych. Ja uważam, że nie powinno się wydawać takich pieniędzy, na tego typu projekty.

Oktawiusz(22:55) Zle uwazasz!

Dobrej gospodyni ciasto rośnie w rękach. To się zwróci wielokrotnie, mamy dobrych gospodarzy. Mówimy o unikalnym skarbie w skali światowej.

według ciebie najpotrzebniejsze potrale to o pedałach, lesbach o psich cmentarzach itp dziwadała.

Gdzie byłeś, gdy PO wydawało 29 mln na portal dla bezdomnych?

Podej kwotę wydaną przez państwo na teatry,promujące zboczeńców i dewiatów wszelkiej maści w swoich programach. Dzięki przyrodzie dzieci ucza się jak żyć i zachowywać się w obec innych.

W przyrodzie słabszy jest zabijany i pożerany przez silniejszego. Człowiek to chyba coś więcej niż zwierze a Ty chciałbyś uczyć dzieci zwierzęcych postaw...?

ty zapewne wolałbyś aby te pieniądze przeznaczono na propagowanie, reklamowanie tęczowych marszy, gender, LGBT, związków partnerskich i miłość kazirodczą ? - jeśli nie, to się zamknij, bo widać tak kochasz Polskę i tyle masz z nią wspólnego ile twój nick ....

Ja wolałbym, żeby to były pieniądze z zapłaconych wyłącznie przez Ciebie podatków.

Tzw. "ekolodzy" to ORMO-wcy światowego lewactwa i alfonsi opłacani z brudnej kasy za ciemne interesy bandytów gospodarczych ale nie tylko!

Ależ kto mógłby się sprzeciwiać. Skoro w projekcie bierze udział córka min. Szyszki, to oczywiste, że trzeba było dać dotację. I na pewno nie jest to żaden nepotyzm, tylko czysty przypadek.
A co do samego portalu - pożyjemy, zobaczymy.

Czytałem, że ten projekt - choć nie był najlepszy - uzyskał najwyższą finansowo dotację. Wydawanie kasy na realizację takich pomysłów w miejsce szeroko zakrojonej repolonizacji mediów uważam za działania infantylne i szkodliwe. To wprost dostarczanie opozycji kolejnych argumentów do urabiania opinii publicznej przez niemieckie, polskojęzyczne media.

idz gdzie indziej poujadac, bo chyba POmyliles POrtale, tluczku.

I demaskowanie destrukcyjnych działań naćpanych pseudoekologów...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl