niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Kibice na Lechię jadą

Dodano: 12.05.2017 [18:28]
Kibice na Lechię jadą - niezalezna.pl
foto: Lechia Gdańsk
Podobnie jak na spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, tak również na niedzielny mecz z Koroną Kielce (początek o godz. 15.30) kibice Lechii będą mogli dotrzeć na Stadion Energa Gdańsk zabytkowym autobusem. Przejazd popularnym „ogórkiem”, będącym własnością spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje, odbywać się będzie za darmo.

Autobus „ogórek” przed niedzielnym spotkaniem wykona dwa kursy z przystanku przy pętli autobusowej Wrzeszcz PKP i przywiezie kibiców Lechii wprost pod stadion na przystanek Stadion Energa Gdańsk przy ul. Marynarki Polskiej.

Godziny odjazdu autobusu to: 14.20 (przyjazd na stadion – 14.35) oraz 14.55 (przyjazd na stadion – 15.10). UWAGA! Przejazdy zabytkowym autobusem na mecz będą bezpłatne.

Gdański "ogórek" to zachowany w doskonałym stanie wizualnym i technicznym autobus Jelcz O43, którego właścicielem jest spółka Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Wyprodukowany został w 1984 roku i przez lata służył jako autobus socjalny w zakładach Jelcz. W 2009 roku został sprowadzony do Gdańska przez Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego i w ostatnim czasie służył turystom, obwożąc ich po terenach Stoczni Gdańskiej w ramach Subiektywnej Linii Autobusowej. Obecnie służy m.in. kibicom Lechii Gdańsk.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zróbcie kabriolet, hej Lechia zróbcie kabriolet! A na początek bujamy ogóra!

Ufff, w pierwszej chwili pomyślałem że kibice Lechii zamierzają jechać ogórkiem do Kielc a może nawet Niecieczy. Najeździłem się tym wynalazkiem w dzieciństwie, z Warszawy na kolonie w Łopusznej k. Nowego Targu, i wiem jak taka długa jazda smakuje!

w ogorku stracilem cnote: w tyle byla taka kozetka?czy fotel szeroki . gdy ze szkoly wracalem z teczkom, miejsc bylo malo a jednak tyl mi sie trafial dosc czesto, i wlasni na tym siedzeniu mi ... stawal okropnie , bo tam trzeeslo . coz bylo robic trza zaslonic sie teczkom. i tak niestety sie zaslaniamy do chwili obecnej. ps. Iwonka jak nam sie przyjemnie jezdzilo tym ogorkiem co z toba ? czy jeszcze zyjesz?

A kto z was pamieta nazwe czeskiej licencji, na ktorej w Polsce budowany byl wlasnie autobus "Jelcz" ????

Czy czeski original nie nazywal sie przypadkiej "KAROSA" ????

Pozdrawiam moich krajanow !!

ENDE

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl