niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Podkomisja smoleńska: FILM pokazujący przebieg katastrofy z 10 kwietnia 2010

Dodano: 10.05.2017 [09:39]
Podkomisja smoleńska: FILM pokazujący przebieg katastrofy z 10 kwietnia 2010 - niezalezna.pl
foto: arch.
„W wyniku przeprowadzonych eksperymentów możemy powiedzieć, że najbardziej prawdopodobną przyczyną eksplozji był ładunek termobaryczny inicjujący silną falę uderzeniową” – podała podkomisja smoleńska w czasie konferencji prasowej. OBEJRZYJ FILM przedstawiający przebieg tragedii.

W przedstawionym filmie podkomisja stwierdza, że „bardzo wiele wydarzeń wskazuje na to, iż 10 kwietnia 2010 r. doszło do wybuchu na pokładzie rządowego tupolewa”.

Zobacz wideo: 
Autor: Źródło: Inne:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

prawda jest taka, ze byl zamach. zaden popapraniec nie wmowi na ze nie bylo bo byl.

Czyli całe nieszczęście zaczęło się od awarii silników – typowej dla tego modelu Tupolewa, co zaraz po katastrofie podkreślali piloci, którzy mieli przyjemność nim latać.
W komentarzu często powtarza się słowo „nie wiemy”, w kontekście rozpadu samolotu przed progiem pasa.
Awaria autopilota – też nie wiadomo, czym spowodowana.
Z tą siłą nośną – inaczej to wygląda w laboratorium, inaczej w terenie.
Słuchając komentarza można dość do wniosku, że Tupolew na prawdę nie powinien wylatywać w tym dniu do Smoleńska; bo co i rusz awaria ... „nie wiemy”, czym spowodowana.

A w Brzoze i Mgle oraz "rzekoma wine" Pilotow uwierzyles... i dalej wierzysz ??

Ale się zebrało grono pożal sie Boże znafcóf komentatorów. Prawdy i tak nie zafałszujecie, a prawda ta brzmi: ZAMACH. Przecież to już wiedzieliśmy my prawdziwi Polacy w pierwszych minutach po wybuchu.Tak samo jak po zamachu na Papieża. Teraz się okazało, że rozkaz podpisał ten h.j gorbaczow. Tak analogicznie dowiemy sie kiedyś kto podpisał rozkaz zabicia Polaków nad Smoleńskiem.

Dużo propagandy, mało wiedzy. Eksperyment na takim małym modelu? To ma przekonać nieprzekonanych, chyba raczej utwierdzić sąd tych co wierzą w taką wersję.

Comes tak piszesz bo tak Ci kazali! Gdybyś był debilem , to nawet nie wiedział byś do czego służy internet ,co to są fora! Z drugiej strony aż tak błyskotliwego rozumu też nie posiadasz.Bo gdybyś to przemyślał ,to wiedział byś że najchętniej sam Władimir by Tobie wpierdol dał za takie wpisy.Dlaczego? Jak myślisz czy ktoś w Rosji w takiej sprawie samowolnie by sobie pozwolił tak zbezcześcić zwłoki i to takich osób? Wiesz dobrze że gdyby sobie zrobili samowolkę ,to za jaja by ich powiesił.To jest Rosja i w takich sprawach nikt tam się nieodważny robić pozorów by przepisać winę Władimirowi , i to jeszcze w taki sposób.To właśnie Władimir tak kazał,to Władimir rozwiewa wszelkie wątpliwości co było i jak. To rodzaj jego autografu.A TY robisz to czego On nie chce.

dla tiebia konkrety eto bieriozka, szarik i marusia?

A myslisz, ze na jakich modelach robi sie testy aerodynamiczne samolotow?

To inscenizacja a nie pokazywanie dowodów. Taką samą mogę sobie stworzyć, znając prawa fizyki i ustalenia dotychczasowe. I nie potrzebuję do tego pieniędzy publicznych a a\spokój, ciszę i odrobinę czasu. Tylko poproszę o udostępnienie wszystkich materiałów.

kiedy poprosisz puta daj znać to będę kibicował

Faktami będziemy manipulować tak długo aż w końcu uwierzycie w nasze kłamstwa. Nic innego mi nie przychodzi do głowy bowiem jest oczywistą oczywistością że przed uderzeniem w brzozę, samolot uderzał w inne drzewa i to spowodowało że jakieś szczątki elementów skrzydeł znaleziono przez brzozą. Uderzenia słychać na nagraniach z rejestratorów.

to słychać twoje pierdnięcia i żółwiki rudzielca

Czy jest dostępny ten materiał w językach obcych? Rosyjskim i angielskim?

Stała wystawa prac komisji przed ruska ambasadą, zestawiona ze śledztwami ws. ataków nad Locerbie i Ukrainą! To musi trwać w przestrzeni!

Tyle że szczątki w Lockerbie zebrano na tyle dokładnie aby zrekonstruować wrak, a tutaj nic takiego nie ma, więc tworzy się pośrednie dowody, które nie są decydujące, bo zwyczajnie być nie mogą. Zresztą nie ma co porównywać jednej katastrofy z drugą. Tam zajmowali się nią specjaliści z prawdziwego zdarzenia, a tutaj emerytowani teoretycy z katedr.

wania, pośrednie to było kopanie na metr natomiast tu masz czarno na białym, ale dla ciebie specjalistami są czerwone małpy co dokonały i maskowały tą zbrodnię! Walnij samagona specu idziemy po ciebie!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl