Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika: Będą nowe programy, nowe projekty i nowe twarze

Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Telewizja będzie informacyjno-publicystyczną. Zostaną wprowadzone nowe programy, nowe projekty, pojawią się też nowe twarze - mówi Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika. Dziś zarząd firmy wydał komunikat o objęciu przez nią tej funkcji.

Czytaj więcej: Komunikat Zarządu Telewizji Republika

- Będziemy starali się pozyskać młodych widzów. Od września chcemy ruszyć z zupełnie nową ramówką. Tymczasem już za kilka dni pojawią się nowe propozycje dla widzów. Mamy w planach uruchomienie programu z bezpośrednim kontaktem z publicznością - tłumaczy Dorota Kania.

Nowymi jej zastępcami w Telewizji Republika będą: Magdalena Piejko, Tomasz Sarba i Ryszard Gromadzki.

Dotychczasowy redaktor naczelny Tomasz Terlikowski pozostanie w Zarządzie Telewizji Republika, gdzie będzie nadzorował kwestie programowe.
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Mocny głos biskupów przeciwko gender

/ fot. Etereuti/ pixabay.com

Hierarchowie z południowej Hiszpanii wyrazili swój zdecydowany sprzeciw po tym, jak rząd Andaluzji zatwierdził ustawę dotyczącą równouprawnienia osób LGBT oraz ich rodzin.

Biskupi podkreślają, że nowe rozporządzenie zagraża wolności myślenia, sumienia, edukacji i wolności religijnej. Dodają, że prawo powinno gwarantować sprawiedliwość, a nie narzucać określone idee moralne, zaś państwo, które postępuje w ten sposób, promuje totalitaryzm.

Jak informuje Radio Watykańskie, nowa ustawa narzuca konkretną i ideologiczną wizję człowieka, domaga się wyeliminowania pojęcia kobiety i mężczyzny, oddzielenia tożsamości od cielesności.

Biskupi zachęcają wszystkich – a w szczególności chrześcijan – do przyjęcia aktywnej postawy wobec zagrożeń, które stwarza rozpowszechnianie ideologii gender.

Źródło: radiovaticana.va, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl