Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika: Będą nowe programy, nowe projekty i nowe twarze

Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

  

Telewizja będzie informacyjno-publicystyczną. Zostaną wprowadzone nowe programy, nowe projekty, pojawią się też nowe twarze - mówi Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika. Dziś zarząd firmy wydał komunikat o objęciu przez nią tej funkcji.

Czytaj więcej: Komunikat Zarządu Telewizji Republika

- Będziemy starali się pozyskać młodych widzów. Od września chcemy ruszyć z zupełnie nową ramówką. Tymczasem już za kilka dni pojawią się nowe propozycje dla widzów. Mamy w planach uruchomienie programu z bezpośrednim kontaktem z publicznością - tłumaczy Dorota Kania.

Nowymi jej zastępcami w Telewizji Republika będą: Magdalena Piejko, Tomasz Sarba i Ryszard Gromadzki.

Dotychczasowy redaktor naczelny Tomasz Terlikowski pozostanie w Zarządzie Telewizji Republika, gdzie będzie nadzorował kwestie programowe.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl