Państwo cyfrowe czy analogowe? Debata - TRANSMISJA

niezależna.pl

  

W środę, 10 maja o 10.00 zapraszamy na transmisję debaty pt. „Państwo cyfrowe czy analogowe? Przyszłość strategicznych podmiotów infrastruktury państwa”, która odbędzie się w Domu Dziennikarza w Warszawie. Podczas spotkania zaproszeni eksperci postarają się znaleźć odpowiedź na pytanie jaka jest rola strategicznych podmiotów infrastruktury państwa i co należy zrobić, aby wzmocnić bezpieczeństwo narodowe. 

Infrastruktura w Polsce przez lata była niedofinansowana, przez co do dzisiaj borykamy się z wieloma problemami, które ograniczają rozwój społeczno-gospodarczy. Brak odpowiedniej infrastruktury może być przyczyną marginalizacji regionów i tym samym wykluczenia mieszkańców tych regionów z uczestnictwa w podziale korzyści. Istotne jest zatem, aby odpowiednio zwiększyć potencjał tych regionów, a także konkurencyjności całego kraju poprzez inwestycje w infrastrukturę, zarówno przez podmioty publiczne, jak i w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. 

Uczestnicy debaty:
Michał Dworczyk – sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej
Kazimierz Smoliński – sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa
Bogdan Rzońca – przewodniczący sejmowej Komisji Infrastruktury / Jerzy Polaczek – z-ca przewodniczącego Komisji
Sylwester Chruszcz – z-ca przewodniczącego sejmowej Komisji Infrastruktury
Przemysław Sypniewski – prezes zarządu Poczty Polskiej

Początek transmisji w środę o 10.00

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl