niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

​Andrzej Gwiazda: Wyznawcy sekty Anodiny nie demonstrują już swoich poglądów z tak wielkim przekonaniem

Dodano: 08.05.2017 [13:44]
​Andrzej Gwiazda: Wyznawcy sekty Anodiny nie demonstrują już swoich poglądów z tak wielkim przekonaniem - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Z apelem o rozpowszechnianie ustaleń komisji smoleńskiej zwrócił się do naszych Czytelników i Przyjaciół Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” oraz „Gazety Polskiej Codziennie”. – Uważam, że takie akcje są konieczne, bo ludzie muszą poznać prawdę – stwierdził Andrzej Gwiazda, opozycjonista w czasach PRL-u.

Szanowni Państwo, zwracam się do Państwa z apelem o włączenie się w wielką akcję społeczną propagowania ustaleń i badań komisji smoleńskiej. Nie jest prawdą, że nie ustaliła ona ważnych faktów. Ma na swoim koncie ogromny dorobek naukowy, z wielu lat, który został podsumowany w badaniach wielu naukowców z Polski i zagranicy. Wiemy, co się stało w Smoleńsku, znamy poszczególne fazy tej tragedii. Jednak do opinii publicznej docierają tylko kłamstwa propagowane przez media związane z tzw. totalną opozycją i ją wspierające – powiedział Tomasz Sakiewicz. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Tomasz Sakiewicz apeluje: Propagujmy informacje na temat działalności Komisji Smoleńskiej

Możemy propagować informacje na temat działalności komisji smoleńskiej w bardzo prosty sposób. Wystarczy wejść na portal Niezalezna.pl i przesłać znajomym materiały z linkiem do informacji, które codziennie zamieszczamy na naszej stronie internetowej. Wysyłajmy to na Facebooka, Twittera i wszelkie inne media społecznościowe. 

Uważam, że takie akcje są konieczne, bo ludzie muszą poznać prawdę. Już teraz widać, że wyznawcy sekty Tatiany Anodiny nie demonstrują swoich poglądów z tak wielkim przekonaniem, jak to robili na początku 

– mówi „Gazecie Polskiej Codziennie” Andrzej Gwiazda, były opozycjonista i legenda Solidarności.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W każdym wypadku lotniczym czy drogowym jest ofiara (poszkodowany, poszkodowani), sprawca lub sprawcy (czasami sprawcą jest nie osoba lecz usterka techniczna) i potem pojawia się śledczy.
W tym wypadku wygląda na to,ze sprawcy pełnią również rolę śledczych, dlatego tak a nie inaczej wygląda to śledztwo.
Obiektywny śledczy z pietyzmem podchodzi do każdego śladu, dowodu, poszlaki. Przestrzega procedur śledztwa. Tutaj tego nie ma. Tu mamy do czynienia z niszczeniem dowodów: pocięcie wraku, potraktowanie go chemikaliami, itp. Mamy do czynienia z fałszowaniem - przemieszczenie niektórych elementów samolotu z dalszej odległości do miejsca katastrofy. To po stronie rosyjskiej. A po polskiej widzimy, że sprawcy mieli pomocników. Polski kontrwywiad za pan brat z rosyjskim wywiadem. Zgroza! Niedopuszczenie do ekshumacji. Naciski polityczne na komisję Millera, żeby raporty były zgodne, itp.

wyznawcy sekty Anodiny nie tylko nie demonstrują jej poglądów ale coraz częściej nerwowo rozlądają się jak tu bezboleśnie i szybko opuścić tę zakłamaną sektę

Nie ma pytania: czy była eksplozja? Jest pytanie: Kto dokonał tej zbrodni!

Ileż trzeba mieć złej woli i jakimże trzeba być człowiekiem żeby coś takiego napisać ?

pokazywać wiadomości trzeba pewnie z sensem .. ale jak ?
jest parę dość prostych Lait-motiwów
- brak śladów przelotu 5 m nad ziemią w okolicach brzozy
- beczka na poziomie 5 m jest nie możliwa...
- skrzydło faktycznie leży około 60 m za brzozą (to czego odpadło)
- dlaczego samolot z dodatnim przyśpieszeniem pionowym (według raportu Milera) wytraca prędkość wznoszenia.

i jeszcze parę prostych sprzeczności raportów
np. zarejestrowane wstrząsy pionowe i poprzeczne ...

ale do kogo kierować takie uproszczone streszczenie ?

owszem można do społeczeństwa, ale nie one jest temu winne że jest manipulowane... a też musi się zajmować sprawami egzystencjalnymi... na co dzień ..

pierwszym odbiorcą powinien być pan Lasek & no i ten astronom z Australii
drugim to pewnie zagorzali obrońcy (byłego raportu) z PO
i krzyżowy ogień pytań technicznych...

(już kiedyś dziennikarka dość prosto zaginała Milera jak samolot mógł być sprawny waląc w ziemie jak 15m nad ziemią przestało działać zasilanie ? ) no to jak sprawny ? nie sprawny ? itp...

i dopiero ich "bezcenne" odpowiedzi niech zobaczy społeczeństwo
i to dopiero będzie nośny "news"

ale taki dialog powinien prowadzić dziennikarz z zacięciem fizyka (albo odwrotnie fizyk dziennikarz)

a na pewno nie powinni go prowadzić aktualni badacza bo mają ogrom pracy , szkoda sił i powagi na medialne utarczki z osobami już skompromitowanymi...

ale jakiś dziennikarz fizyk ... o wolnych zasobach czasowych
taki krzyżowy ogień pytań (na podstawie prostego konspektu) mógł by przeprowadzić

a reakcja dzisiejszych obrońców byłego raportu będzie bezcenna , pewnie pouciekają... i oto chodzi ... niech publika to zobaczy i to będzie ciekawy i nośny "news"

To jest niestety upiorny fakt, że "raport Anodiny" obowiązywał a już szczególnie stronę polską, bo pamiętamy jak Tusk, który w tym czasie był na urlopie podobno w Dolomitach a po powrocie, kiedy kilka tygodni zwlekał z odpowiedzią na "raport Anodiny" ze szczerością stwierdził, że musi uzgodnić treść odpowiedzi z Putinem. Wówczas wiedzieliśmy, że jest uwikłany w zamach a potwierdziło to setki faktów w tym najbardziej mrożące tj. słynne zdjęcie w Smoleńsku, kiedy On dziękuje, za tak gruntowne zrealizowanie jego zlecenia na zabójstwo a, że to On to potwierdził w swojej książce Pan Jurgen Roth a tu podkreślam, że to nie tylko nie jest PISOWIEC ale nawet Niemiec, który przedstawił, dokumenty posiadane przez niemieckie służby, że zleceniodawcą zbrodni jest On, przedstawiony jako "T".
Przypominam tym, którzy mają jeszcze wątpliwości w jego/ich udział, to mrożące krew w żyłach filmy z odbioru trumien na w-wskim lotnisku, kiedy to On "T" i Tw Litwin" wprost
"rechotali" obok płaczących rodzin ofiar a ich radość była jednym i jednoznacznie radosnym dla nich "sympatycznym epizodem", który wywindował Komorowskiego na fotel zamordowanego prezydenta a Tw Oscar", mógł już bez przeszkód niszczyć polska gospodarkę, likwidować "Polskę w Polsce" a tym samym "pracować" na niemieckie odznaczenia i apogeum zapłaty dla zbrodniarza i zdrajcy był etat w UE. Zaznaczam, że zbrodnia była uzgodniona z Merkel i to podczas uroczystości na Westerplatte a ujawnione, dokumenty niemieckich służb, tylko potwierdzają, że zbrodnia została dokonana z zachowaniem zasad dyplomacji czyli z uprzedzeniem i po uzyskaniu zgody. To po uroczystości na Westerplatte, Tusk wysyczał przy kamerach, upiorną zapowiedź, że wkrótce zginą jak dinozaury a Komorowski sprecyzował w radio RMF-RM, że nastąpi to "kiedy tylko prezydent zechce gdzieś polecieć. Uprzedzam tych co stawiają na szali własne sumienie, twierdzących, że to wypadek a nie zbrodnia, to zakłamana i mroczna dla człowieczeństwa, maniera i lepiej być neutralnym bo argumenty z raportu Anodiny nie mieszczą się nawet w podstawach fizyki. A "T" to T jak Tusk i niestety 96 osób straciło życie ale prawda a raczej 100% potwierdzenie jest tuż, tuż.

Ci wyznawcy prawde znają już od 7 lat. Sprawa zamknieta. To wyznawcy zamachowi maja problem.

Taaa ... wy znaliście "prawdę" już kilka godzin po katastrofie z SMS-sa jakiegoś jasnowidza, bo wszystko się pokrywa z późniejszym anodinowym "raportem" PO prostu prok jakiś go napisał.

Dla bezmózgich lemingów sprawa zamknięta. Dla ludzi myślących, NIE.

Ludzie myślący nie dają sobą manipulować przez 7 lat

Panie Andrzeju z wielkim szacunkiem dla pana, ale powiem panu dzialacze ktorzy walczyli o prawde tej wielkiej narodowej tragedii przez ostatnie 6 lat zostali wlasnie rozwaleni na kontynencie amerykanskim przez tego ktoremu pan wlasnie wtoruje . Jak pan moze zauwazyc przez okres ponad roku nie ma juz protestow poparcia tych dzialaczy bo sa rozbici a lewactwo sie uklada tylko tam gdzie widzi KASE!!! Z Solidarnosciowym pozdrowieniem.

a konkretniej? smialo. powazne.

Prosze zapytac red. Doroty Kani, jest bardzo dobrze zorietowana w sprawie i jest na miejscu.

niewiele mi to mowi "red. Kania". i nie "jestem na miejscu". szkoda. nic sie nie dowiem, pewnie jakis fejk jak zwykle.

Wiec wyjasniam , red Dorota Kania jest szefowa Niezalezna. pl, pelni funkcje naczelnej TV Republika a ty wygladasz mi na kagiebowskiego trola, jesli do tego stopnia nie jestes kumaty.

głupią nic nie wnoszącą gadkę tu uskuteczniasz. kumasz? siedzisz tam po nocach w "jueseju" i klepiesz androny?..ha, ha....

Hey trolu ,w useseju jest dzien, ty naprawde jestes niekumaty trol , trolu put up or shut up.

Witku, musisz wyrażać się jaśniej. Nie wszyscy wiedzą, co wiesz ty.

należy fakty. Na przykład to, że Komisja wysadziła barak. To jest fakt

A co ćpasz??? To był model kabiny Tupolewa matole na dopalaczach.

A co było z fizyki? Czy ty artysta humanista i na fizyce się nie znasz? Jeśli tak to słuchaj mądrzejszych.

Trudno się niektórym dziwić. Gimbaza zrobiła swoje. Upłynie parę lat, aż powrócą do NORMALNOŚCI. Mówią, że trzeba iść naprzód, płynąć z "prądem", który wyznaczyła Anodina, ale nie wiedzą o tym, że tylko goowno albo miernota (nie fizyczna) płynie biernie właśnie z tym prądem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl