niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Jest nowy szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

Dodano: 04.05.2017 [22:26]
Jest nowy szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - niezalezna.pl
foto: Klaudiusz Pobudzin, Twitter.com@kpobudzin
Dziś wieczorem zarząd Telewizji Polskiej odwołał dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Piotra Lichotę. Jego obowiązki przejął Klaudiusz Pobudzin. O sprawie poinformował portal wirtualnemedia.pl.

Na razie nie podano oficjalnych powodów tej decyzji. TAI nadzoruje wszystkie treści informacyjne Telewizji Polskiej, głównie serwisy i pasma informacyjne w TVP Info oraz „Panoramę”, „Teleexpress” i „Wiadomości”.

W latach 2006-2011 Piotr Lichota był dyrektorem TVP Szczecin, współpracował też z Radiem Szczecin i kilkoma tytułami prasowymi. Wcześniej, od 1999 roku pracował w RMF FM, kolejno pełniąc funkcje dziennikarza, wydawcy i szefa szczecińskiego oddziału tej rozgłośni radiowej. Został szefem TAI w sierpniu ubiegłego roku.

Obowiązki dyrektora agencji przejął Klaudiusz Pobudzin. Gratulacje na Twitterze złożył mu Jacek Łęski, dziennikarz TVP Info.

W latach 2003–2014 Pobudzin pracował w Telewizji Trwam. Był tam reporterem przygotowującym materiały do serwisów informacyjnych, a także dziennikarzem prowadzącym program „Polski punkt widzenia”. Później pracował dla portalu Osowa.com. Współtworzył lokalną telewizję internetową Gdańsk.TV, gdzie zajmował się głównie relacjonowaniem meczów trójmiejskich drużyn sportowych. Od stycznia do sierpnia 2016 roku był reporterem Wiadomości nadawanych na antenie TVP1, gdzie przygotowywał materiały o tematyce społeczno-politycznej.

Czytaj też: Lider KOD ucieka przed reporterem TVP. Jakich pytań boi się Kijowski?

8 sierpnia 2016 roku został redaktorem naczelnym „Teleexpressu”.

Zastępcą Klaudiusza Pobudzina w TAI ma być Dawid Wildstein.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kiedy my zaczniemy kultury uczyć,
Przestaniemy gołe z..ki pokazywać
I partnerstwo pokazywać,
Partnerów zaliczać,
Ten paskudny zawód zaliczać,
Teraz teraz za pokazanie,
Nagiego ciała płacą,
To jest komunistyczny wyścig pracy!
Hej polacy weście się do pracy,
Oczyście sceny kiepskie!

Trzeba codziennie w telewizji pokazywać jak PO/PSL rozkradała i wyprzedawała Polskę, bo ludzie tego nie wiedzą. Sam niedawno się np. dowiedziałem, mimo, że się trochę polityką interesuję, że sprzedali firmę POLSKIE NAGRANIA z całą polską muzyką i prawami autorskimi za psie pieniądze, w cenie złomu. Bo miała dług kilku milionów. Nie dofinansowali, nie pomogli, sprzedali firmie zachodniej całość jak leci. Ale 2 mlni na dofinansowanie dwóch teatrzyków Jandy pieniądze były.
I tu widzimy jak rączka rączkę myje. Podobnie było ze sprzedażą nowowybudowanego gmachu PGNiG za 60 mln, a zapłacili za niego 80 mln. Sprzedali przed zasiedleniem tuż przed zmianą rządu. Takich wałków było mnóstwo. PIS ma tak dużo materiałów na PO i bardzo słabo to wykorzystuje. Może trzeba zatrudnić Max Kolonko, Wołoszańskiego, Cejrowskiego?
Trzeba atakować totalnych pokazując to wszystko bo jak nie to PIS zostanie zepchnięty do ofensywy 'aferami' typu Misiewicz, wypadek pani premier, wycinka drzew, kornik w puszczy itd.

Czekalam na to zeby w koncu troche kultury przyszlo do polskich mediow myslac o absolwentach Szkoly Dziennikarskiej ojca Rydzyka. Jest troszke tego , od razu rzuca sie to w oczy kiedy uslyszy sie kilka zdan wypowiedzianych przez dziennikarza. Jak sie komus nie podoba to niech sobie zaprenumeruje maskowskoje nowosti albo germanskiije klamstwa. Konczy sie bezczelna ingerencja w nasze polskie dusze.

Należało by to samo zrobić w polskim radio. Pani redaktor Michniewicz musiała by się określić konkretnie.

Teraz już tylko księża będą występować w TVP? :D Przed każdymi wiadomościami obowiązkowa modlitwa do kaczynskiego i rydzyka? :D

no I dobrze, tak ma byc. Wole modlitwe niz szatanska radosc.

Walnij się w ten zakuty łeb parasolu.

adekwatna do komentaza odpowiedz.

Brawo Klaudiusz, brawo o. Tadeusz! Już nam nie POdskoczą:)

Mam nadzieję, że teraz skończy się w telewizji publicznej zapraszanie do programów publicystycznych różnej dziczy (także z wyglądu) spod znaku PO/.N/PSL itp. lewactwa !!!

Nareszcie nie będzie tego koszmarnego antyPolaka Szejnfelda ! ... mam nadzieję ! I tego na K..... z Platformy no.... Kierwinskiego !

Oby nie były to nasze pobożne życzenia , tylko spełniła siwe realna rzeczywistość. Jak ta TVP wygląda i jak ją się da oglądać , gdy nie będzie w niej jeszcze co niektórych hien medialnych typu Węglarczyk . Stankiewicz i jeszcze kilku innych kameleonów z meinstrimowych mediów. Dzięki Panie Boże . To należało zrobić już dużo wcześniej i kanalii nie dopuszczać do kamery i mikrofonów .telewizji publicznej .

Masz racje , niech wierni utrzymuja ta telewizje z datkow
bo z jakiej racji maja placic wszyscy Polacy ? Programy
TVP mozna zakodowac . Kto nie placi nie ma dostepu .

no tak | 05.05.2017 [09:20]

a ty nie chcesz sie zaliczać do tych wiernych Polsce i polskim mediom ?
Nie chcesz słuchac prawdy ?

Wolisz manipulacyjne wiadomosci z tefałenów , gdzie Niemcy działają na swoja korzyść a nie na Polski .
Podjudzanie Polaków przez obce media tylko polskojęzyczne nigdy nie przynosiły korzysci , gdyż mącąc w mózgach skłocaja naród.

TvP zjezdza w dol

Ty do szamba zjeżdżasz fagasino Kraśki itp

... tyś się z ... na łby POmieniał ?

Tylko tak dalej, a stosowny wynik wyborów za 2,5 roku gwarantowany.

Gratulacje dla Rodziców P. Klaudiusza i P. Dawida ( kręgosłup moralny )!
Świetny niepokorny duet.
Czerwoni rano będą biegali za pampersami.( tok-fm,tvn..)

Super !
26 lat trzeba było czekać na pierwszy "owoc"

"Kto myśli na rok do przodu – sieje zboże, na dziesięć lat – sadzi las, daleko w przyszłość – kształci i wychowuje dzieci i młodzież"

Cos się dzieje. A tyle się napsioczyłem, że tak wolno, że tak mało. Dziękuję.

Czyli dwa w jednym.

BRAWO BRAWO BRAWO dobra zmiano jechac jeszcze z radiem np. trojka

Tak jest! W trojce sa jeszcze dziennikarze, ktorzy samodzielnie mysla. Zastapmy ich absolwentami z Torunia, Alleluja!

Takie nachalne bzdety o rzekomo samodzielnym myśleniu , to wsadż sobie w onuce, hartmanowski myślicielu kazirodczo pedofilny .

Co ty fimowska POkrako możesz wiedzieć o myśleniu , dla ciebie to egzotyka .

Ruch we właściwą stronę.

Brawo, polscy dziennikarze w polskich mediach. Folksdojczy i chłopców z Angelajugend wysłać do IV Rzeszy.

CZyki w teczce był TW POwidelec , tak trzymac , jakała na czerskiej i AXELgadzinówy go przyjmą ?

Brawo Klaudiusz, Brawo Dawid.

po pierwsze: gonić degeneratywnych komuchów

po drugie: gonić degeneratywnych lewaków

po trzecie: gonić pozostałych czerwonych wypierdków belzebuba !!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl