Jest nowy szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej

Klaudiusz Pobudzin, Twitter.com@kpobudzin

  

Dziś wieczorem zarząd Telewizji Polskiej odwołał dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Piotra Lichotę. Jego obowiązki przejął Klaudiusz Pobudzin. O sprawie poinformował portal wirtualnemedia.pl.

Na razie nie podano oficjalnych powodów tej decyzji. TAI nadzoruje wszystkie treści informacyjne Telewizji Polskiej, głównie serwisy i pasma informacyjne w TVP Info oraz „Panoramę”, „Teleexpress” i „Wiadomości”.

W latach 2006-2011 Piotr Lichota był dyrektorem TVP Szczecin, współpracował też z Radiem Szczecin i kilkoma tytułami prasowymi. Wcześniej, od 1999 roku pracował w RMF FM, kolejno pełniąc funkcje dziennikarza, wydawcy i szefa szczecińskiego oddziału tej rozgłośni radiowej. Został szefem TAI w sierpniu ubiegłego roku.

Obowiązki dyrektora agencji przejął Klaudiusz Pobudzin. Gratulacje na Twitterze złożył mu Jacek Łęski, dziennikarz TVP Info.

W latach 2003–2014 Pobudzin pracował w Telewizji Trwam. Był tam reporterem przygotowującym materiały do serwisów informacyjnych, a także dziennikarzem prowadzącym program „Polski punkt widzenia”. Później pracował dla portalu Osowa.com. Współtworzył lokalną telewizję internetową Gdańsk.TV, gdzie zajmował się głównie relacjonowaniem meczów trójmiejskich drużyn sportowych. Od stycznia do sierpnia 2016 roku był reporterem Wiadomości nadawanych na antenie TVP1, gdzie przygotowywał materiały o tematyce społeczno-politycznej.

Czytaj też: Lider KOD ucieka przed reporterem TVP. Jakich pytań boi się Kijowski?

8 sierpnia 2016 roku został redaktorem naczelnym „Teleexpressu”.

Zastępcą Klaudiusza Pobudzina w TAI ma być Dawid Wildstein.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wirtualnemedia,org.wikipedia,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl