niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Ohydny wybryk w kościele

Dodano: 21.04.2017 [16:42]
Ohydny wybryk w kościele - niezalezna.pl
foto: pixabay.com
Gdańska policja zatrzymała nastolatków, którzy w Niedzielą Palmową w kropielnicy z wodą święconą umieścili fekalia oraz rybie głowy.

Do chuligańskiego wybryku doszło w kościele w dzielnicy Żabianka, wieczorem, w Niedzielę Palmową. Dopuścili się go dwaj 16-latkowie: jeden z Gdyni, drugi z Gdańska. Nastolatkowie usłyszeli już zarzuty.

Sprawcy są podejrzani o obrazę uczuć religijnych. Przez czyn nastolatków mogło dojść do znieważanie miejsca sakralnego. Policja dowiedziała się o zdarzeniu następnego dnia. Na razie wiadomo jedynie, że tylko jeden z zatrzymanych częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów.

O karze dla nastolatków zadecyduje sąd rodzinny.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Surowe kary surowe kary. Gdyby nie zorganizowany atak propagandowy ze wszystkich dużych antypolskich mediów to nie byłoby tego problemu. Gdyby nie to że wszystkie filmy i seriale gdzie tylko mogą to wstawiają ohydne sceny związane z kościołem. To jest atak na wielką skalę i zakłamując historię i zakłamując teraźniejszość. Kogo może dziwić że znajdą się tacy idioci którzy potem to robią jak wszędzie jest propaganda że kto obraża i walczy z kościołem jest odważny i walczy w dobrej sprawie.
Trzeba zacząć od przyczyny a nie się tutaj porywać na kary. Póki antypolskie media nie zostaną wyeliminowane z Polski to zawsze będzie jakiś % społeczeństwa stracony, nie potrafiący nic poza szkodzeniem.

Kreatywni inaczej. Ale Polska jest państwem świeckim, nikomu nie stała się krzywda, więc chłopcy mogą liczyć na łagodny wymiar kary lub jedynie słowne pouczenie o wolności poglądów i przekonań. Warto te dzieci uświadomić od strony prawnej, że takie czyny mogą się skończyć sądem. A przecież nikt nie chce być karany, oni pewnie jeszcze nie wiedzą że ludzie notowani, figurują w rejestrach policyjnych, a to nie pomaga w życiu i na pewno nie pomoże w znalezieniu lepszej pracy. Trzeba im pokazać lepszą drogę, utrata opinii i wizerunku w społeczeństwie to nie powód do dumy.

Brak szacunku dla innych.
Tylko surowe kary to naprawia.

Tylko surowe kary naucza gowniarzy szacunku i odstrasza innych im podobnych zwyrodnialcow

W krajach islamu za podobny czyn wobec meczetu, czy jakiegokolwiek innego miejsca modlitw muzułmanów, zostaliby po prostu zatłuczeni, bez cienia litości. U nas, za karę będzie z nimi rozmawiał jakiś psycholog (podobno nikt nie zostaje psychologiem, gdy nie ma ku temu ważnych powodów osobistych), a sąd dla nieletnich będzie skamlał, żeby więcej tego nie robili. Tak będzie!

Przykład wzięli z sikającego do kropielnicy Naczelnego Szpicla RP tow. Bolka z Gdańska-Oliwy! Co za swołocz! Pewnie to dzieci Adamowicza lub krewnych tego złodzieja...

Lechu sikał do kropielnicy, a ci mieli przykład.

POMUCHEL KOPF ,leser ; tak ojciec Tuska zwracał się do Donalda

vel Anna Barycz

pomuchel - poślednia ryba

A dorsza jako pomuchla opisał „Przekrój” w roku 1950, czyli w czasach, gdy tę rybę, wówczas będącą obiektem niewybrednych żartów („jedzcie dorsze, g... gorsze”), nie wszyscy lubili, określając to oględnie.

Ot koguciki nie spróbują taki numerek w meczcie najlepiej w Arabi.Wtedy ,uznam ich za kozaków.
A tak to dla mnie tania gówniażeria

Przeczytałam wszystkie komentarze. Miałam się nie odzywać.Ale ktoś napisał,że najgorsi są ci co milczą. Byłam na cmentarzach w Lipnie i w Skępem w Wielki Piątek. I takiego wysypu wyrostków wałęsających się między grobami, chowających się za pomnikami z testerami w dłoniach, jeszcze nie widziałam. Właśnie testowali na ludziach myjących pomniki aplikacje PSI, które rozlużniają wewnętrzne zwieracze pęcherza moczowego i odbytu co powoduje niekontrolowany wypływ moczu i kału przy całkowitym zdrowiu.Mało tego. Testerami a raczej terrorystami były tez pary kobieta i mężczyzna, starsi pojedyńczy panowie oraz młodzież. Jednym zrobiłam foto telefonem komórkowym. Na widok aparatu foto uciekali ze śmiechem.Kto ich przysłał w takim dniu ważnym dla chrześcijan i polaków na polskie cmentarze?W Skępem tej nocy rozbito 30 pomników.A inni wybrali atak na święconą wodę a kościele.

Za karę niech to zjedzą !

wnuki Bolka?

spektakl "Klątwa". wydaje plony , mnoży szatańskie nasienie
zresocjalizować ich przez egzorcystów

To nasladowcy UBolka Wałęst.On w młodości też szczał do kropielnicy.

a tam śmierdzi! "A to Polska właśnie!" i po co jechać do tego chorego bolszewickiego kraju któru szcza do kropielnic i zniczy! to jest chory, upośledzony kraj. I nie chodzi tylko o internetowych trolli... Ostatnio nawiązałem niestety kontakt ze swoimi dawnymi kolegami i koleżankami ze swojej klasy maturalnej (Matura 78...) i co ? tzw. wykształceni z wielkich miast to są klienci PO/WSI/SB i przekrętu po 1989 roku... chore to jest, nie jadę do tego potwornego kraju, nie kupuję "polskich" wyrobów... pierogi lępie sam... a propos... moje tzw "ruskie" pierogi (ziemniaki i ser) to nazywają się od dawna 'Pierogi Kresowe' albo 'Frontiere Pierogi'

Gimbusy - produkt oświatowy PO. Tylko po co ten sąd? Wpier.. gówniarzom publicznie, przed szkołą po kilka kijów, i tanio i skutecznie.

Postrzał z dubeltówki w dupę grubą solą, taniej i skuteczniej.

jesteś upośledzony

On nie,Ty tak .

Ryba jest symbolem chrześcijan. Powrót do korzeni.

Fekalia też?
Jesteś zwykłym prostackim chamem, prosto z chlewu na pańskie salony. Od takich zaroiła się Polska po 44.
A jaki jest tfuj (nie poprawiać) korzeń? sześcioramienna gwiazda czy sierp z młotem? Obharkany głąbie.

Ja bym gówniarzy zresocjalizował... Półprodukt postgimbazjalny.

Te pomioty poszły za przykładem noblisty ,który się chwalił, ż sikał do kropielnicy. a umyć im w tym głowy to może zmądrzeją.

Ja myślę, że to jednak pomioty palikociarskie. Obiecali im
darmowe bilety na spektakt "Klątwa".

Godni naśladowcy Bolka, który sikał do chrzcielnicy.

Do kropielnicy
do chrzcielnicy w Sobowie miał za wysoko

ohydny efekt oddzialywania bezkarnych ''rezyserow'' i ''aktorow''

Tak ukarać by zapamiętali na całe życie.
Mimo że młodociani powinni odpracować ok 320 godzin w Hospicjum pod nadzorem personelu -zdejmowanie pampersów , mycie chorych i zakładanie nowych pampersów oraz sprzątanie WC.

nie w hospicjum ta praca a w szpitalu więziennym.

Za taki wybryk nie więzienie, trzeba debila resortowego umieścić w FEKALIACH przynajmniej na okres 30 dni, PO tym dać sprzątanie publicznych kibli, a do tego bym nakazał Adamowiczowi myć tego debila od gówien, tak że dwóch h-ji komunistycznych byli by z gównem na co dzień.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl