niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Czerwony Tusk

Dodano: 21.04.2017 [10:31]
Czerwony Tusk - niezalezna.pl
Nie wiem, kto wymyślił, by zwolennicy Donalda Tuska nosili za nim czerwone kartki z wyobrażeniem jego twarzy, ale był to ktoś, kto czuje historię i docenia wartość komunikatów, jakie płyną ze znaków graficznych.

Czerwony Tusk został przedstawiony dokładnie w tej samej stylistyce, w jakiej pojawiają się wizualizacje Che Guevary, Lenina czy Mao Zedonga. Artysta, jak dotąd anonimowy, musiał często z symboliką komunistyczną takich grafik obcować i głęboko mu ona zapadła w duszę. Tak głęboko, że postanowił wyobrazić Donalda Tuska jako kolejnego bohatera – przywódcę na drodze komunistycznego postępu. To wyobrażenie na wyrost, hagiograficzne w intencji twórcy, ale dobrze oddaje istotę roli Tuska w Polsce. Jest on liderem obozu, który od partii Lenina przeszedł do Platformy Obywatelskiej. Spod czerwonych sztandarów wskoczył pod błękitne, traktując „europejskość” jako środek do utrzymania władzy, wpływów i pieniędzy. Czerwony Tusk to najcelniejszy graficzny symbol postkomuny, jaki pojawił się w przestrzeni publicznej. Pokazuje, czyje interesy i jaką formację reprezentuje to towarzystwo, które wraz ze swoim przywódcą maszerowało w środę do prokuratury.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sami się zaorali!!!!

Tusk czerwony? Tusk bedzie kazdego koloru , nawet w pietruszkowe kwiatki jak mu Angela kaze! Toz to jej pacholek.

A może to Wojciech Korkuć zrobił taką misterną dywersję oPOzycji. Jeśli tak, to brawo panie Wojtku!

Tusek jak Lenin=Czerony burak cwiklowy.

PRZYSTANEK EUROPA. Czerwona Europa z mordą niemieckiego kundla. Czy może dla nas być coś bardziej obrzydliwego?

Proponuję używać tych kartoników w różnych konfiguracjach podczas kolejnej kampanii wyborczej, bo ponoć ten kryminalista zamierza kandydować na stróża żyrandola.

TUSK to człowiek SŁUP,podstawiony przez obce polskiemu społeczeństwu nacje,tak samo jak tzw. plajtforma zwana z pozoru obywatelską,podobnie jak ten oszust z Amber Gold czy nikomu nie znany wcześniej niejaki Kijowski !!!! Wszystko to ludzie SŁUPY,za pieniądze gotowi sprzedać wszystko !!! I jak o takich się kiedyś mówiło ?????? Zdrajcy.....

Dzisiaj pani Szydlo przedstawila stan gospodarki, a co w tej sprawie napisalo scierwo medialne TVN24 mozna przeczytac tutaj:
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/...
Po co PIS rozmawia z tym medalnym sciewrem na jakikolwiek temat i nie ma odwagi publicznie powiedziec jak sie tam klamie i otumania ludzi.Ludzie czytaja naglowki i wynika z nich rowno,ze gospodarka pikuje w dol a wy na to pozwolacie zamiast krzyczec medialnie gdzie tylko sie da jak telewizja POmyj klamie cala dobe na okraglo.POmyje mozna zalac jak najwiekszym potopem tym co wyprawiali przez 8 lat - ta banda przestepcow,kloaka,a wy chodzicie po mediach i tlumaczycie ze wszystkiego jak uczniaki z podstawowki, albo powtarzacie jedno i to samo jak zgrana plyta nie osiagajac tym nic.Nie dajecie rady w mediach i dajecie plame na calego, a juz chodzenie do szczujni TVN24 jest totalnym nieporozumieniem i to od 2005 roku.Rozwalaja was na lopatki, bo w swojej podlosci doszli tam do perfekcji.

Może to jakiś sygnał dla ruskiego pomiotu w Polsce?

Czerwony Tutzek, to nie przypadek. Wszak to za jego nierządu szalał 'seryjny samobójca", miała miejsce Tragedia Smoleńska i Cassy oraz mord polityczny na pracowniku biura poselskiego posła PiS! No i jeszcze ta współpraca z FSB/KGB...! Czerwony niczym Dzierżyński! Oni to wiedzą!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl