niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 kwietnia 2017

Chcą ściągać imigrantów do Polski. Kto finansuje tajemniczy projekt „Refugees Welcome Polska”?

Dodano: 21.04.2017 [12:26]
Chcą ściągać imigrantów do Polski. Kto finansuje tajemniczy projekt „Refugees Welcome Polska”? - niezalezna.pl
foto: Gémes Sándor/SzomSzed/creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
A gdyby tak uchodźcy mogli dzielić mieszkania i domy z Polakami, zamiast przebywać w ośrodkach? Pomyśleliśmy o tym samym i znaleźliśmy na to sposób. Przy odrobinie szczęścia szybko znajdziemy kogoś, kto do Ciebie pasuje, i skontaktujemy Was ze sobą tak, żebyście mogli się bliżej poznać - czytamy na stronie Fundacji Ocalenie, która przygotowała specjalny formularz zachęcający do przyjmowania imigrantów do naszych prywatnych domów.

Projekt nosi nazwę „Refugees Welcome Polska” i umożliwia „zaadaptowanie” do swojego domu imigranta, który spełnia kryteria obywatela. Na stronie internetowej organizacji można zgłosić swoje mieszkanie oraz znaleźć wszystkie niezbędne informacje, dotyczące przebiegu adaptacji w swoich domu imigranta.

Udostępnienie uchodźcom prywatnego zakwaterowania ma wiele zalet dla obu stron umowy: uchodźcy mają szansę mieszkać w odpowiednich warunkach, lepiej nauczyć się języka i łatwiej dostosować do nowego otoczenia. Z kolei Ty poznasz bliżej inną kulturę i tak po ludzku pomożesz komuś w bardzo trudnej sytuacji. (…) Skontaktujemy Cię z uchodźcą, którego profil najbardziej pasuje do Twoich preferencji i Twojego mieszkania.

- czytamy na stronie programu.

Jak wynika z informacji Fundacji, jeśli znajdziesz współlokatora z jej pomocą, uchodźca będzie musiał mieszkać u Ciebie minimum trzy miesiące.

Organizacja nie tylko pomaga sfinansować podróż imigranta do Polski, a jeśli jest taka potrzeba, to nawet jego pobyt w naszym kraju. Na dodatek inicjatorzy całej akcji przekonują, że „chodźca zawsze pokrywa przynajmniej koszty swojego pobytu w mieszkaniu tj. opłaty licznikowe (woda, prąd itp.)u”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Za obce pieniądze powstał portal. Ma promować wśród Polaków arabskich imigrantów

Projekt ma charakter kompleksowy i stoi za nim niemiecka organizacja MENSCH MENSCH MENSCH E.V. Jak czytamy w mediach społecznościowych stowarzyszenie Refugees Welcome Polska współpracuje też z fundacją Georga Sorosa. Jednak trudno znaleźć więcej szczegółów na ten temat, oraz oficjalną informację, kto konkretnie stoi za całą akcją wciągnięcia Polski w migracyjny kryzys.

Zaskoczeniem z pewnością nie jest, ani fakt, że trudno dotrzeć do mocodawców organizacji, ani fakt, że stoi za tym niemiecka organizacja o której też niewiele wiadomo.

Przypomnijmy dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że rządząca na Węgrzech partia Fidesz zarzuciła Unii Europejskiej i „organizacjom (George’a) Sorosa” atak na Węgry oraz chęć ukarania kraju za to, że nie chciał przepuszczać imigrantów.

Rzecznik frakcji parlamentarnej Fideszu Janos Halasz oświadczył na konferencji prasowej w Budapeszcie, że strzegący granicy węgierscy policjanci i żołnierze są atakowani kłamstwami, a „kłamstwa te są pisane przez ludzi Sorosa”.

Halasz oświadczył, że kilka „organizacji Sorosa” we wspólnym oświadczeniu potępiło wzmocnienie prawnej ochrony granicy węgierskiej i wezwało UE do wystąpienia przeciwko Węgrom. Według niego te „proimigracyjne organizacje” w ten sposób „znów tylko leją wodę na młyn migrantów” i zachęcają ich do nielegalnej imigracji, konfrontacji z władzami oraz łamania prawa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Tak wygląda „podręcznik imigranta”. Zawiera mapy, szlaki i porady, jak dotrzeć do Polski
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zaniemówiłem! Albo ktoś u nas zwietrzył interes i po prostu chce wycyckać Sorosa i Niemiaszków albo ktoś upadł na głowę. Nie wierzę aby ktoś przy zdrowych zmysłach się zgłosił.
Oprócz tego jest to potencjalny problem bezpieczeństwa dla Polski.
Służby powinny się tym też zainteresować jako że jest to w sprzeczności z oficjalnym stanowiskiem rządu.
Z drugiej jednak strony syryjskie rodziny przyjęte przez parafie też podlegają tym samym obostrzeniom, czyż nie? A ich się udało sprowadzić do Polski (inna rzecz, że już są za Odrą). Ktoś coś rzeczowego może dopowiedzieć?

Witam, mam pytanie?? Gdzie są służby?? Za nakłanianie i postępowanie wbrew oficjalnemu stanowisku większości społeczeństwa, wręcz szkodliwej działalności antypaństwowej inicjatorzy tej akcji jak i uczestnicy , osoby biorące udział w tej grandzie powinny ponieść konsekwencje finansowe i prawne.

Ten, kto to wymyślił, jest albo chory psychicznie albo chce w Polsce zrobić taki burdel jaki jest w Niemczech , Francji, czy innych krajach !! Nie ma innego wytłumaczenia takiej akcji. I w Polsce NIGDY nie wolno do tego dopuścić !!

Gdzie jest RZĄD,służby? Dlaczego jest cisza w tej sytuacji! Co raz więcej ciapaty..ch jest na naszych ulicach w wiekszych i mniejszych miastach!To już się dzieje!za czyją zgodą!Chcemy spokojnie żyć w NASZYM KRAJU!Co za fasz...towskie organizacje chcą nam ZGTOWAĆ PIEKŁO z udziałem niereformowalnych dzikusów!Zapraszali ich do siebie to niech ich goszczą i się nimi zajmują i ponoszą tego konsekwencje!My będziemy sami decydować jakich gości chcemy mieć w swoim domu a nie junijaaa!!!

Co za bzdury!
Wciskaja ciemnote zboczone lewaki,pracujac na Sorosa,ktory TO DZIADYGA WREDNY, na wszelkie sposoby,i za wszelka cene chce rozpieprzyc,zniszczyc STARA Europe.
Skundlic narody,wymieszac nas ze smierdzaca holota,ktora wczesniej czy pozniej nas wyrznie.
Islamisci sie NIE ZMIENIAJA,NIE PODPORZADKOWYWUJA naszym prawom i przepisom- forsuja,narzucaja zas swoj sposob zycia,prawo(shariat),i religie!
Moze ci chetni,namawiajacy do dzielenia mieszkan ze smierdzacymi(mezczyzni nie maja w zwyczaju uzywac dezodorantow!),barbarzyncami( ktorzy to potrafia zarznac w wannie owce,aby mieso bylo halah!),sami sobie zafunduja takich "wspolmieszkancow"....KTOS (FUNDACJA!), ZWARIOWAL DOSZCZETNIE?

autor tego artykułu zamiast pisać o węgrach powinien już podac wiadomość, ze śłuży zajęły sie sprawą , ze zagrozenie jest juz zamknięte, strony zablokowane, a potencjalni klienci tej fundacji ( wrogów wewnętrznych mamy pod dostatkiem) juz siedzą w aresztach.
Przed niedawną chwilą w telewizji błaszczak ględził ,z ę jesteśmy bezpiecz, ze zapewnia nam bezpieczeństwo, a okazuje sie ,że to tylko przechwałki dla gawiedzi.
Trzeba szukać tej v kolumny sprawców, klientów wsród lewactwa od speca czrzastego wśród POlszewickich śmieci i wśród .N iedouczonego motłochu petruesku

No to czekam aby teraz ludzie z PO i TVN-u oraz Wyborczej, przyjmowali biednych uchodzców islamskich i sierotki pod swój dach.
:D

Dyskusje, dyskusje i dyskusje na temat muzułmanów. A gdzie troska o Polaków ze Wschodu? Pozwalamy, by oni do końca się wynarodowili. To nic innego jak wielki skandal.

Dziwie sie, ze rowno z ta informacja, nie ma o tym, ze sluzby
juz namierzyly te fundacje i zamknely jej konto, a teraz
szukaja choc jednego jej przedstawiciela. Przeciez oni dzialaja na szkode Polski, tak samo jak przemytnicy, czy
producenci konopii i z nimi nie patyczkuja sie, tylko za frak
i do aresztu! Czyzby z ta fundacja trzeba bedzie czekac, az
sejm uchwali, ze mozna ich zamknac, a tymczasem bedzie jak
z Amber Gold!? Przeciez oni, bezczelnie dzialaja na polskim terytorium, ktore chyba jest pod kontrola rzadu i przeciw
niemu! Czekamy, az ich sprowadza setki, dopiero ruszymy
sennymi rozumami!? Jeden, tylko jeden 1-szy emigrant, to juz
problem, wiec trzeba reagowac, zanim on juz bedzie w drodze
do granicy!

Ty[ko dlatego chcą ściągać imigrantów do Polski bo beda na tym zarabiali zdrowa kase!

To sa Niemieckie organizacje ktore chca sie pozbyc terrorystow w Niemczech kosztem Polakow!
Widac ze to Nazisci chca zawszyc Polske!

W ten sposob Niemcy chca pozbywac się Arabów (młodych) z Bliskiego Wschodu!
Polacy nie chca kozojebcow w Polsce!
To nie sa zadni REFUGS to sa tylko imigranci ekonomiczni szukajacy zapomogi!

Nigdy nie wpuszczac Arabow pod dach swojego domu, bo ci zgwalca zone, dzieci a pozniej jeszcze podpala twoj dom!

Refugees Welcome Polska to kolejna NIEMIECKA organizacja non-profit, która pomoże zawszyc Polske!

Wysylac ta holote tam skad przyjechali.

Chronic polskiej bialej slowianskiej rasy przed zanieczyszczaniem.

W takiej sytuacj patryjotyzm, nacjonalizm, powinien zawsze zwyciezyc!!

Piszcie komentarze na yourubie:

https://www.youtube.com/watch?...

To jest powżzna sprawa. Znajdą sprzedawczyków, którym zapłacą za przyjęcie takiego na TRZY MIESIĄCE (!), a potem go wywalą na ulicę i trzeba będzie się nim zająć! Nie dajmy się nabrć!

Niech ten który przyjmie imigranta weźmie na siebie obowiązek alimentacyjny i utrzymanie jego i jego rodziny do końca życia. I nie pozwolić wyprowadzić się imigrantowi i niech mu w pół roku zrobi chlew z domu i przy okazji ubogaci wszystkie kobiety w rodzinie, jak to jest w ich zwyczaju. Tak po całości, dać mu odczuć tego szczęścia do oporu. I trzeba stworzyć takie prawo, żeby wykluczyć pozbycie się imigranta przez tego, który go przyjął. Chce go mieć , proszę bardzo , konsekwentnie aż do śmierci. I demokratycznie, ten który nie chce imigranta musi mieć zagwarantowaną pewność, że nikt mu imigranta na siłę nie podrzuci.

Poprawność polityczna ? guzik prawda to wojna religijna !. To plan wyrżnięcia chrześcijan i to tak bezczelnie ,że na własnym ich podwórku ! Stoją za tym ogromne pieniądze i zemsta ! To nie są uchodżcy wojenni !!! kużwa nie uchodżcy wojenni to emigranci ekonomiczni ! Nas nie stać na utrzymywanie następnej hordy darmozjadów nierobów sami żyjemy na granicy ubóstwa i nie mamy czym się dzielić !!

szkopy najpierw zapłacą nam reparacje wojenne i odszkodowania za zniszczenia i grabierz Polski , a wtedy można będzie ze szkopstwem rozmawiać !

2 najświeższe limeryki:

Fulda

Donator KUL-u z miasta Fulda
Z islamskim Kurdem piwo dulda.
Funduje piwo wciąż dla Kurda,
Mówiąc: „Pij, albo z Fuldy furda!”
Stawia mu piwo… A na KUL da?!

Mosul

Kurd, skoro wrócił do Mosulu,
Zapomniał już o głowy bólu.
We Fuldzie go prowadził ból
Do myśli, by sprowadzić KUL…
I browar Lublin, o matulu!

My bezowym zrobimy "welcome", tyle ze ogniem i mieczem.

ZADNYCH kolorowych muzulmanow do Polski.

Moga sobie brac arabskich emigrantow do domu.Ale ja tych bezowych NIE chce widziec na ulicy. Nie chce w moim miescie zadnych meczetow. Ci co zaprosza bezowych do mojego miasta nie moga liczyc na poprawne zachowanie z mojej strony. Prrzyslowie mowi - jak sie chce psa uderzyc to kij sie zawsze znajdzie. To nie grozba a ostrzezenie.

TA NIEMIECKA organizacja lewacka to wydzielona struktura przez AGENTKĘ STASI-MAKRELĘ do robienia podkopów w Polsce i siania niepokoju. Tak-Niemcy nienawidzą Polaków to zapamiętajcie, codziennie w niemieckich mediach trwa atak na Polskę i polski rząd a w filmach emitowanych przez telewizje niemiecką Polacy przedstawiani są najcześciej jako kryminaliści. Tak wygląda to w Niemczech codziennie. A Gów.... WYborcze paktuje z tymi nazistami z IV RZESZY.

Najlepiej aby wnioskodawca takiego pomysłu i jego opcja polityczna dała przykład, a zwłaszcza p. była premier E. Kopacz. Również jej koledzy partyjni twierdzili, że Polska jest przygotowana do przyjęcia, ostatecznie nawet 160 tys. imigrantów pochodzących z rozdzielnika. I to tak na początek.
Jak już wiemy, imigranci silnie wierzą w swoją religię, islam,a wielu z nich bez oporów, jawnie głosi chęć nawracania niewiernych. Tych którzy nie nawrócą się będzie musiał, zgodnie z zaleceniem koranu, uciąć głowę.

Czy to stowarzyszenie idiotów ma Polaków za głupków ?Ich założenia są takie, przyjąć pod swój dach wroga i poznawać jego kulturę. Tylko ciekawe czy z naszą się oswoi? Z pewnością nie i w rezultacie odrąbie głowę.To stowarzyszenie to szaleńcy i chodzi tu tylko i wyłącznie o wymieszanie i zmniejszenie populacji na świecie nie będą potrzebne wojny,bo ludzie sami się powybijają a rządzący oligarchowie będą z dobrobytu kąpać się złocie i to już widać.Trzeba się tej wyrachowanej głupocie stanowczo przeciwstawić.

Ludzi działających w tych organizacjach na terenie Polski
w trybie natychmiastowym stawiać przed sąd ! Już i tak za dużo jest ich w naszym kraju ,wszędzie ich pełno ciapatych ,bez możliwości sprawdzania na jakich zasadach przebywają w Polsce.

Ja POdejrzewam Platformianych i psychicznych-nowłoczesnych o finansowanie tych akcji islamizacyjnych w naszym kraju.

Czy ktos nas Polakow ma na prawdę za idiotów?

zajebi..ty pomysl ja chcialbym w domu uchodzce najlepiej plci zenskiej nie wiecej niz 25 lat
ale stawiam warunki ma gotowac ,musi byc dobra w lozku,
nie ma prawa sie madrzyc najlepiej jakby nic nie gadala .
to takie najwazniesze, a pozniej sie dogadamy.
prosze o powazne oferty

Napisałem na ten temat e-mail do Pani Premier,Pana Prezydenta,Pana Ministra Ziobry i do posłów z PIS-u mniej wiecej takiej tresci, z małymi zmianami ,zależnie od osoby:

Pani Premier proszę o reakcję i działanie w sprawie pseudofirmy  REFUGEES WELCOME POLSKA utworzonej przez Georga Sorosa w  Niemczech pod nazwą   MENSCH MENSCH MENSCH E,V.
Ponadto filia Fundacja Ocalenie w internecie wystawia instrukcje formularze i filmiki przyjęcia  islamistów do swoich domów.Oczywiste jest ,że tą drogą Soros chce sprowadzic muslimów do POLSKI.A co za tym idzie zniszczyć
 nam naszą kochaną chrześcijańską ojczyzne.
Z szacunkiem i poważaniem oraz dużo szczęścia i dalszej owocnej pracy Pani Premier rządu życzy patriota -katolik z rodziną

Ja od siebie i rodziny wyslalem tez e-maila i moi znajomi tez wyslali do Min. Ziobro.

mozemy sie spodziewac odpowiedzi bo juz raz pisalem i dostalem odpowiedz. Jak dostane to wkleje .

Ja się bardziej obawiam tego, że Niemcy, Szwedzi i Francuzi będą wypierdzielać ze swoich krajów, aż się będzie kurzyć i to do krajów, gdzie nie ma beżowych i brązowych gości!Dlugo nie wytrzymają z okazywaniem gościnności niewdzięcznym gościom! A swoją drogą to sie nie mogę nadziwić, bo jak zdobywali /Niemcy/ Europę, to wchodzili butni, agresywni, gotowi na zabijanie z pieśnią na ustach " Dojczland, dojczland iber alles" A teraz co? Byle Bambo nogą tupnie i bohaterowie chowają się pod miotłę! Kto im tak zjarał mózgi?

Kto im tak zjarał mózgi ? ano narkobiznes, pornobiznez lewackie podejście do życia luz i brak zahamowań . To samo Francuziki . Podwiązywali się skrobali bo dzieci nie w modzie. bo odpowiedzialność zbyt duża etc; różne pierduty. Ograniczyli narodziny genów na maxa .Co ich tam jest garstka reszta to goście ,którzy im gospodarkę nakręcali .Łupy wojenne były więc nie musieli się wysilać. Okazało się że naród stary i cza odnowić a nie ma czym . Wyszło jak wyszło .Żyć wiecznie nie będą do grobu z sobą nie zabiorą ciapate dostaną wszystko na tacy.Bronić się nie będą sił nie starcza i strach paraliżuje . Po za tym przyznać się do klęski ?? oo nie !! co świat powie ?

Należy zapamiętać , kto działa w Polsce w kierunku multi-kulti: http://ocalenie.org.pl/pracown...
Proponuję, gdyby ktoś miał czas, posprawdzać, poszperać. Ja znalazłem wśród powyższych osób i taka , która kształciła się w Moskwie. Może to o niczym nie świadczy , ale daje do myślenia.

Do wszystkich lewackich organizacji w Polsce wysyłajcie sobie waszych ukochanych terrorystów do Arabii Saudyjskiej i Kataru a od Polski to wara. Nie potrzeba nam dziadostwa, nachodzców z Afryki, którzy mają w tych pustych głowach dżihad gwałcenie , pedofilie, zabijanie a w szczególności nienawiść do katolików. Więc ja mówię stanowczo nie dla Polski Fack Off islam !!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl