niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Kongres Liderów Rzeczypospolitej

Dodano: 21.04.2017 [09:34]
Kongres Liderów Rzeczypospolitej - niezalezna.pl
foto: Twitter
Dziś na PGE Stadionie Narodowym odbywa się Kongres Liderów Rzeczypospolitej - wydarzenie skierowane do środowiska studencko-akademickiego z całej Polski (ok. 250 aktywnych młodych ludzi). Podczas Kongresu odbędzie się finałowa konferencja programu Start na Rynku Pracy, w trakcie której zostaną ogłoszone wyniki badań społecznych przeprowadzonych na 6 000 studentów  z całej Polski. Gośćmi Kongresu są m.in.: Wicepremier Mateusz Morawiecki, Jarosław Gowin, Prezes Zbigniew Jagiełło  (PGE Stadion Narodowy)
 
Ideą Kongresu Liderów Rzeczypospolitej jest stworzenie ośrodka debaty młodych w zakresie działalności publicznej, zawodowej i społecznej. Uczestnicy zostaną wyposażeni w wiedzę, która usprawni ich aktywność lokalną i będzie doskonałą okazją do rozwoju ich kompetencji.

-  Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach i stoimy przed ogromnej wagi wyzwaniami. Od obecnych studentów, a przyszłych Liderów Rzeczpospolitej, zależy to w jakim kierunku Polska będzie się rozwijała. Kongres Liderów Rzeczpospolitej to okazja do poszerzenia swojej wiedzy oraz kształcenia umiejętności liderskich – informują organizatorzy.

Ważnym aspektem wydarzenia jest zintegrowanie środowiska akademicko-studenckiego oraz zainspirowanie do aktywniejszych działań społecznych tak w kraju jak i regionie. Dodatkowo odbiorcy szkolenia będą mogli porozmawiać z ważnymi osobistościami polskiego życia publicznego, co przyczyni się do rozwoju postawy lidera.

- Pragniemy, aby ta platforma wymiany doświadczeń, jaką będzie kongres, przyczyniła się do nawiązania współpracy pomiędzy aktywnymi studentami z całej Polski. - czytamy w komunikacie.

Wśród poruszanych tematów znajdują się:

Start up – moda czy model gospodarki
Strategia rozwoju Polski
Idea rozwoju organizacji pozarządowych
Polska historia sukcesu
Jak działać w oparciu o strategie
Planowanie pracy zespołu


 
 
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ze ruchy liderow w Stanach sa inspirowane przez masonow to chyba oczywiste.
To jest wkrecanie mlodziezy w sluzbe Szatana.

A któż tych liderów mianował tymi liderami?

Takich inicjatyw potrzeba aby dźwignąć nasz kraj. Jakże się to różni od tego co robi opozycja uprawiająca destrukcję, która służy wrogom Polski.

ciekawe czy brudzinski z suskim dotra mlodzi zdolni SADU KAPTUROWEGO brawo pis TO MA GOSCI dzis znow MUPET SZOL dyndala wystapi jako obywatel zeby odwolac p min Maciarewicza no a co na to UNIA WOLNOSCI prezydenta....

Kongres liderów w czym? Nie można być tylko liderem. Liderem trzeba być w czymś!!

Najpierw naucz się czytać tekst ze zrozumieniem....

W dojeniu funduszy państwowych.

Śmierdzi niepranymi onucami ruSSkich trolli ale i POgrobowców komunistycznych. Od pewnego czasu obserwuję nieustanne i systematyczne ataki na fora o tematyce narodowej. Wojna informacyjna wkroczyła w nową fazę. Precz z sowietami, komuną i Nowoczesną POstkomuną !

Ta POwska holota albo snuje sie po ulicach albo troluje. No czasem dolacza do holoty Frasyniuka, zeby pokrzyczec nad czyims grobem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl