niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Policjanci ostrzelani na Polach Elizejskich w Paryżu. Jeden z nich nie żyje. WIDEO

Dodano: 20.04.2017 [23:48]
Policjanci ostrzelani na Polach Elizejskich w Paryżu. Jeden z nich nie żyje. WIDEO - niezalezna.pl
foto: Fox 10/printscreen
Jeden policjant zginął, a inny został ranny po ostrzelaniu na Polach Elizejskich w centrum Paryża - poinformował Reuters, powołując się na źródło w policji. Sprawca zginął - dodała agencja. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś wieczorem. W jego wyniku dwóch kandydatów zawiesiło kampanię wyborczą. Do zamachu przyznali się terroryści z tzw. Państwa Islamskiego.

Dwójka kandydatów w wyborach prezydenckich we Francji - Francois Fillon i Marine Le Pen - odwołała planowane na piątek spotkania przedwyborcze w związku z strzelaniną na Polach Elizejskich - informują agencje.

Nadal dochodzą sprzeczne informacje z Paryża.

To zdjęcie domniemanego napastnikaTerrorystyczna organizacja tzw. Państwo Islamskie wzięła na siebie odpowiedzialność za zamach - podała propagandowa agencja dżihadystów Amak.

Agencja podała, że ataku dokonał "żołnierz Państwa Islamskiego" Abu Yousif, obywatel Belgii.

Rzecznik francuskiego MSW powiedział, że wbrew wcześniejszym doniesieniom w strzelaninie zginął jeden policjant, a dwóch zostało ciężko rannych. Wg rzecznika napastnik użył broni automatycznej.

Nieoficjalnie wiadomo, że jeden policjant zginął na miejscu, drugi został ciężko ranny i pojawiły się doniesienia, że zmarł w szpitalu, ale rzecznik francuskiego MSW zdementował te informacje. Wyjaśnił, że dwóch policjantów jest poważnie rannych.

Śmierć poniósł także jeden z napastników. Jego wspólnik został aresztowany. Wiadomo, że zatrzymany przyjechał pociągiem z Belgii.

Internauci przypominają także wcześniejsze sceny z ulic Paryża i francuskich miast

Autor: , Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

proszę zauważyć że większość ataków terrorystycznych przeprowadzają "imigranci ?? " - którzy już jakiś czas asymilowali się (śmiechu warte ) z narodem w kraju w którym zdecydowali się pozostać , zostali przyjęci , otrzymywali zasiłki i pomoc
- potem decydowali się na ataki ..... od kilku lat imigranci przybywają i przybywają do Europy , ile z nich zostanie potencjalnymi terrorystami ? - skoro jeden znich potrafi sterroryzować duże miasta zabijac wiékszá grupe ludzi - to co moze przeprowadzic np. 1% z tej grupy imigrantów jesli sie zjednocza

KORAN MÓWI WPROST: I ZABIJAJCIE ICH GDZIEKOLWIEK ICH SPOTKACIE – ISLAM: RELIGIA MORDU!
Wszystko co wydaje sie skomlikowane,opiera sie na prostych zasadach.Lewacy,liberały i tzw.wojujacy ateizm-maja jeden głowny cel:zniszczyc chrzescian i w tym celu opracowali diabelski plan sciagania imigrantów islamistów,ktorzy odwala ta robote.Lewaki tylko nie spodziewały sie chyba ze to pojdzie w kierunku totalnego terroryzmu,liczyli ze islamisci w połaczeniu z prowadzanymi przez ateistow ideologiami marksistowskimi,zdominuja i unicestwia chrzescijanstwo.
Widac jak lewactwo kwiczy w tych krajach,gdzie traci władze,bo nie moze zrealizowac swoich chorych planów.Tylko czekac w ktorym kraju jako pierwszy wprowadza szariat :)

- Francuzi mogą czuć się bezpieczni jak ja! - ogłosił ze swojej siedziby w schronie przeciwatomowym prezydent Francji.

Wydarzenia we Francji, to jawny dowód na istnienie Boga. Pan Bóg dal Francuzom, wystarczajaco duzo czasu na naprawienie krzywd katolikom (Rewolucja Francuska, Vandea - ze skór, obdartych zywcem katolików, robiono kurtki dla komunardów paryskich, wisza do dzis w muzeach - rewolusjonista Saint-Just). Ale oni ida w zaparte i wola miec pelne burdele niz koscioly. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy. Allach i jego wojownicy wyzwola Francuzów z resztek chrzescijanstwa.

Jeżeli ktoś lubi obstawiać i uczyni tak -zamachy terrorystyczne w krajach gdzie są wybory (Francja , Niemcy - aktualnie), to się NIE POMYLI..
Wygra..
Powstaje pytanie o ZLECENIODAWCÓW.. zamachów..
Bo , albo to ISIS ..PAŃSTWO które powstało "z powietrza"
ot, tak -kliknięciem palców.. w przeciwieństwie do Polski, której kłody pod nogi wala i nasi "SOJUSZNICY" -podobno..
Państwo ISIS "wessało" wszelkie radykalizmy z terenów ogarniętych POżogą..A takie zgrupowanie fundamentalistów to WIELKA RADOŚĆ..dla armii, wywiadów.. i wielka radość dla koncernów ropno - militarnych. Kupowali ropę, poniżej giełdy a sprzedawali broń
powyżej giełdy - powiedzmy.. Polsce kłody pod nogi..ISIS.. "czerwone dywany"..Tak to wygląda ! Mimo brutalności wyglądu..
Zatem BYŁA i JEST ścisła współpraca między ISIS a ..?..
No właśnie KIM..?..
Zamachy terrorystyczne pojawiają się tam gdzie polityk traci popularność a naród "spragniony"-silnej władzy.. Zamachy terrorystyczne pojawiają się tam gdzie WYBORY..lub należy zmanipulować opinią społeczną -narodów w odpowiedni sposób..I nie nie jest to logika ISIS ,sztucznego tworu służb..Tu wspomnę rzecz najważniejszą..POLSCE -kłody pod nogi..przez MOŻNYCH tego Świata ISIS - handel bronią i ropą..Obstawiajcie na Niemcy... tam tez będzie terroryzm w czasie wyborów
One maja swoja logike

Dlaczego ginie Francja? Francja ginie, poniewaz wiecej jest ludzi w burdelach niz w kosciolach.

BACK TO LIFE = BACK TO CHRISTIANITY

Jak to dobrze ze PIS nie przyjmuje imigrantoa arabskich Czujemy sie bezpiecznied

PO robi zapisy na chętnych do zaproszenia i ubogacenia swoich rodzin.

Z tym bezpieczeństwem to ostrożnie. Też mamy sporo imigrantów raczej nie wbudzających zaufania. Na razie są grzeczni.

Jak sie okazuje tę bombę pod ten autokar z tymi piłkarzami podłożył niemiecki rusek, który te bombe odpalił telefonem smartfonem z okna hotelowego i obserwował kiedy ten autobus będzie w właściwej pozycji. Chciał na tym wybuchu zarobić miliony na spadku kursu akcji tego klubu z Dortmundu. Teraz siedzi w areszcie. Niech sie cieszy, bo w Rosji dostal by czapę, a tu dadzą mu opiekę psychiatryczna w sanatorium klassy lux.

Żabojady kiedyś w Rewolucji Francuskiej wycięli w pień zakony, księży, siostry zakonne, palili kościoły teraz islam ich wycina Francuzów, zło uczynione drugiemu zawsze wraca, dlatego nie żal mi ich ani nawet za grosz.
Polacy jak chcą mieć takie sceny w naszych miastach niech się litują nad wyszkoloną Armią Allacha i zwiozą to bydło do Polski, jak szybko ich przywiozą tak szybko ich wygonią, tylko czy się da co widać po Francji i Niemczech?
Nie może być zgody na to islamskie bydło to są wyszkoleni żołnierze w mordowaniu w swoich krajach Afryki jak Kongo itp swoich rodaków, to samo będą robić u nas bo Koran mówi o zabijaniu i mordowaniu rasy białej i chrześcijan. Durni ateiści myślą, że ich to nie dotyczy, też pójdą pod maczety, LGBT to samo, a nawet tym bardziej, islam nie oszczędzi nikogo, dzieci, kobiet. Cały dobytek idiotów zapraszających islam do Polski przejdzie w ręce kocmołuchów. Durne lemingi pożegnają się ze swoimi smartfonami, tabletami, drogimi autkami, gadżetami, mieszkankami na kredyt. Dla najeżdżców musi być socjal i gadżety, drogie ubrania aby czuli się "goścmi" w naszym kraju zaproszonymi przez idiotkę Kopacz.
Dlaczego oni wszyscy, islam są tacy ohydni jak ten na zdjęciu? Sama morda mówi wszystko.
Kopaczce też na końcu utną łeb jej goście, to każe im ich Koran i Allach, za to idą do raju wg ich "religii".

Święte słowa. To jest koniec tych Francuzów, którzy kiedyś całą Europę mieli w rękach Napoleona, a teraz są pośmiewiskiem.

Plan niemiecki dla Europy, był genialny w swej prostocie. Potrzebujemy rocznie 300 - 500 tys rąk do pracy. Zaprośmy Syryjczyków(kraj o podobnym poziomie rozwoju co Europa), wyselekcjonujemy (lubią to robić od II WŚ), tych nam przydatnych, resztę wyślemy hołocie europejskiej na czas uczłowieczenia tych analfabetów. Zainwestują, zrobią z nich ludzi, to będziemy pozyskiwać w kolejnych dziesięcioleciach ludzi, którzy wykażą się umiejętnościami przydatnymi dla naszej wielkiej gospodarki. Nasz socjal spowoduje, że wcześniej czy później i tak trafię do nas. Ten misterny plan spalił na panewce z dwóch powodów. W Turcji Erdogan zatrzymał wykształconych , a szantażem wpuszczania analfabetów, wyciąga sporą forsę z unijnej kasy bezradnych jak dzieci w piaskownicy eurokratów, instytucji ze swej natury nie zdolnej do jakichkolwiek pożytecznych działań. Drugim powodem było pokazanie środkowego palca przez ludy środkowej Europy dla takiej polityki miłującego pokój rządu Niemiec. Tym sposobem Niemcy zostały zmuszone przyjąć nachdźców z Azji i Afryki, ludzi kompletnie nie zainteresowanych żadną pracą, kształceniem się i integracją, poza socjalem i rozmnażaniem się. Ten globalny plan uszczęśliwiania Europy spalił na panewce, jak większość planów niemieckich zaproponowanych Europie. Oni mają znakomite plany odnośnie swojej nacji. Jeśli z nimi tylko wychodzą poza swoje granice - nieszczęście gotowe

Masz dużo racji, ale to chyba nie wszystko. Przecież działania tych grup są na rękę zwolennikom usunięcia emigrantów z Europy. Czyli tuż przed wyborami takie akcje to samobójstwo. Do tego ugrupowania polityczne przeciwne uchodźcom są jednocześnie przeciwnikami UE (mniejsza z tym, jaka ta Unia jest - to osobna rozmowa). Jednocześnie Unia nie pasuje ani Rosji, ani USA. Teoria spiskowa? Możliwe, jednak po stworzeniu Unii takiej, jaka powinna być, to byłaby poważnym zagrożeniem dla obu mocarstw.
Chin nie liczę, bo na razie trudno im podskoczyć.

Ależ Ministrowi Finansów Niemiec właśnie o to chodzi, nie przeraża go zaostrzenie sporu, wręcz przeciwnie, z bolszewickiej rewolucji nazywa się to Nowaja Ekonmiczeskaja Polityka. To Niemcy po raz trzeci gotują Europie Armagedon. Dowód jest krótki, 1 minutowy, proszę bardzo:
https://www.youtube.com/watch?... Scheuble o NEP

Chwila - to w tym momencie UE jest potrzebna Niemcom, więc raczej by tego nie robiły. Poza tym - dlaczego łupy po dawnej Jugosławii zgarnęli Amerykanie (ta szopka z Holendrami to zwykła mistyfikacja mająca na celu wpuszczenie USA)? Gdzie wtedy były Niemcy, Francja itd?

Dziś jak nigdy widać, że to żadna Unia Europejska, to jest Unia Niemiecka. Właśnie wszedł w życie zapis z Traktatu Lizbońskiego w którym zapisano czarno na białym jaką siła głosu dysponują Niemcy. Są w stanie przeforsować każdą szkodzącą Polsce i innym krajom ustawę.
Byłeś kiedy w gmachu Parlamentu Europejskiego? Nad głównym wejściem wyryte są dwa słowa w niebieskiej tafli złotymi literami Altiero Spinelli. Włoch, napisał Manifest z Ventotene. Zapoznaj się z nim, zobaczysz w jakie bagno wdepnęliśmy. Niemcy są kontrolowane przez USA, jednak gospodarczo odczuwają sporą autonomię. Niemcy w USA mają zainwestowany kapitał o niewyobrażalnej dla nas kwocie 3 bln $.
Po Brexicie, doznamy brutalności niemieckiej hegemonii. Pierwszym sprawdzianem naszej suwerenności będzie obrona polskiej racji stanu, jeśli Niemcy wraz z V kolumną w Polsce ściągną nachodźców do kraju, państw narodowych już nie będzie. Teraz nie potrafimy się ze sobą dogadać, gdy łączy nas wspólna religia, tradycja, historia, a cóż dopiero jak naciągną hordy ludzi z nikim i niczym nie identyfikujących się. To będzie swołocz, miazga, którą kapitał światowy będzie zarządzał wg własnego widzimisię. To co mówi Scheuble. Dość Państw Narodowych, ziszcza się zjednoczenie Europy, tak jak chciał Hitler. On to robił pod wodzą NSDAP, to też była partia socjalistyczna o czym się nie mówi. Tym razem Narody Europy idą pod topór na własne życzenie, drogę na szubienicę wybierali w referendach.

Owszem, widzę zagrożenie. Tyle tylko, że z tym kapitałem w USA to nie tak do końca. Tu jeszcze wchodzą w rachubę sprawy związane z kapitulacją Niemiec po II wojnie. Sądzisz, że USA tak lekką ręką zwróci ten depozyt? Za bardzo wstrząsnęło by to ich gospodarką. Niby pieczę nad tym mają też Brytyjczycy i Rosjanie. Jak ta czwórka się dogada, to nie mam pojęcia.
Nie potrafimy się dogadać ... niestety, nie od dziś wiadomo, że gdzie obraduje trzech Polaków tam są cztery różne zdania. Dziwne też jest to, że to, co nas powinno łączyć, zaczyna coraz bardziej dzielić.

Le Pen jest już za słaba, ona chce tego co lewica, tylko dla rodowitych Francuzów. Francji już na to nie stać, to kraj na krawędzi upadku. . Francuzi jeszcze tego nie wiedzą, ale dla uratowania Francji potrzebna jest silna prawicowa nacjonalistyczna partia. Dowiedzą się o tym, gdy we Francji na dobre rozgorzeje krwawa jatka, jakiej Europa dawno nie widziała. To samo dotyczy Szwecji, którą rządzi nieudacznik premier,słynący z tego, że nic nie potrafi ale tak bardzo chciałby dobrze. Szwedzi w swoim lewackim zadufaniu uwielbiają takich nieudaczników. Następne w kolejce są Niemcy. Oj będzie się działo.

Francuzi zawsze są dla mnie szmatami, co już pokazali w 1939 i 1940. A i rok 1968 też. I dalej niech się szmacą. Zawsze im się coś w głowach szmaci.

Franja poniosła w I wojnie swiatowej potworne straty ludzkie młodych mężczyzn i bardzo dobrze postąpił gen.Petain, ze sie poddal Niemcom i ocalil zycie młodego pokolenia Francuzow. Wojny sie prowadzi jeżeli jest sie pewnym wygranej jak nas poucza dr. Targalski.
A wy byscie chieli, żeby was w 1939 roku Francuzi swoja krwia bronili? Polski nie było 200 lat i Europa miała spokoj. Za kogo wy sie uważacie?

Przeciez to Belg zaatakowal w Paryzu Francuzow. To nie uchodzca. Uchodzcow mozna przyjmowac. Glosujmy na Platforme, bo uchodzcom trzeba pomagac. Islam to religia pokoju. W Polsce jest miejsce dla 10 tys. uchodzcow. Poslowie Platformy beda ich nawet goscic w swoich domach, czyli nie trzeba sie ich bac. Cała postępowa Europa przyjmuje uchodzcow. Niechec do uchodzcow islamskich to objaw fanatyzmu religijnego, ciemnoty, faszyzmu, rasizmu, ksenofobii i homofobii. A poza tym jak ciekawe stanie sie zycie, gdy bedzie u nas kilkaset tysiecy muzulmanskich imigrantow z Bliskiego Wschodu i Afryki. Strzelanina na ulicach polskich miast urozmaicie wiadomosci. Nareszcie bedzie mozna ogladac te PiSowskie wiadomosci.

Niestety Francja i jej rząd to banda idiotów - i chyba powinna zginąć z powierzchni Europy. Nie dają rady grupie terrorystów, nie potrafią podjąć męskich decyzji - tylko KTO tam ma to zrobić, zniewieściałe /przepraszam/ bez jaj francuziki, które od wieków źle się prowadzą /przecież "franca" to się wzięło od nich właśnie/, zresztą rozprzestrzenienie syfa także od Francji wzieło początek.
Więc może nareszcie Pan Bóg się zdenerwował i ćwiczy tą hołotę francuską ?

Tymczasem jeszcze popoludniowa angielsko-jezyczna wersja Wiadomosci Deutsche welle wychodzila z siebie aby przekonac widzow, ze to jakis blahy, nieudany zamach rabunkowy.Zeby bylo smieszniej Prezydent Trump wytweetowal slowa poparcia dla Francuzow co znowuz Deutsche Welle z ironia odnotowala jako pochopny I bledny osad Prezydenta Trumpa.Az trudno uwierzyc, ze linie obrony jedynie slusznej politcznej poprawnosci w wydaniu Angeli Merkel zostala juz wyzanczona az za Atlantykiem.

Wszystko ci sie poyebało. Nie na zachodzie, a NA WSCHODZIE!!!! Zdechła Makrela to AGENTKA KOMUNIZMU!!!!!

Merkel zlozyla wyrazy wspolczucia rodzinom ofiar. To tak jakby adolf zlozyl kondolencje rodzinom ofiarom holocastu. TW erika swoimi wyrazami wspolczucia pluje na groby pomordowanych. To jej "zasluga", ze po ulicach europejskich miast grasuja hordy seryjnych, fanatycznych, muzulmanskich mordercow. Gdyby miala odrobine przyzwoitosci to nie otwieralaby geby.

Ulice Paryza w roku 1960 i 2016

Chcecie aby w roku 2026 tak wygladaly ulice naszych miast glosujcie na "platformy"

Ich trzeba juz odszczelic na pontonach a nie na siele

sprowadzac.

Nie czekajcie na wspolczucie!

To dziecko terrorystą ?

Abu Coś Tam - są ich miliony, winna Merkel i Holland.Do dymisji oboje, bo nie dają sobie rady.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl