niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Szydło i Merkel otworzą targi w Hanowerze

Dodano: 20.04.2017 [21:01]
Szydło i Merkel otworzą targi w Hanowerze - niezalezna.pl
foto: hannovermesse.de
Polska jest krajem partnerskim tegorocznej edycji targów przemysłowych w Hannoverze. To największa i najważniejsza na świecie impreza branży przemysłowej. Oficjalne otwarcie targów z udziałem m.in. kanclerz Angeli Merkel, premier Beaty Szydło oraz wicepremierów Mateusza Morawieckiego i Jarosława Gowina odbędzie się w najbliższą niedzielę w Hannover Congress Center.

Z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państwowych i firm obecnych na targach, nastąpi oficjalna prezentacja stoiska narodowego. Polskie stoisko będzie usytuowane na powierzchni ok. 1,2 tys. mkw., a swoje innowacyjne produkty i rozwiązania przedstawi 10 polskich firm.

Na jednym ze stanowisk swoje wynalazki zaprezentują studenci – laureaci projektu „Najlepsi z najlepszych”. Wśród nich znajdą się między innymi robot, który uczy dzieci programowania (Photon), łazik marsjański, autonomiczny pojazd elektryczny, czy samochód solarny.

Innowacyjne technologie przedstawią również uczelnie i instytuty naukowe. Na polskim stoisku narodowym obecni będą też reprezentanci ośmiu województw, pięciu Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz Urząd Dozoru Technicznego.Wicepremier Mateusz Morawiecki weźmie też udział w Polish-German Business Summit oraz odwiedzi stoiska polskich firm. Podczas pobytu delegacji polskiej w Hanowerze planowane są także spotkania bilateralne z delegacjami rządowymi krajów biorących udział w targach.

CZYTAJ WIĘCEJ: Beata Szydło spotka się z kanclerz Niemiec

Hasło pod którym zaprezentuje się nasze państwo to SMART MEANS POLAND. Polska chce wykorzystać targi, aby pokazać nową twarz swojej gospodarki i firmy, które aktywnie działają w obszarze Industry 4.0.

Hasłem Hannover Messe 2017 jest „Integrated Industry – Creating Value”

ZOBACZ PREZENTACJĘ FILMÓW PROMUJĄCYCH WYDARZENIE:
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Otworzą" Wspólnie? Po tym jak Makrela w Brukseli "podała nogę" pani Premier , to otwieranie targów powinno być osobne.

Na sprzedajnym kursie i hanzeatyckim (Prus Wschodnich) i euroazjatyckim(nowego jedwabnego szlaku).Zawsze z komuną NWO za "pan brat".Przy świętym błogosławieństwie obrotowej hierarchii i magdalenkowych zdrajców.Geopolityczni niewolnicy.

Wszedzie to samo.
Podlizujemy sie nie temu,komu trzeba,i atakujemy nie tego kogo trzeba.
XXX
Nie popieramy Trumpa,ani Pani Le Pen,a popieramy wylacznie naszych smiertelnych wrogow,ktorzy nas atakuja i niszcza.
Niedlugo Sikorski bedzie mogl wrocic do MSZ.

https://www.youtube.com/watch?...
By zatrzymać PIS po przegranej Komorowskiego w wyborach na Prezydenta
poseł PO Kropiwnicki składa poprawkę do nowej ustawy o TK.
https://www.youtube.com/watch?...
PO i PSL chciało przed 24 pażdziernika 2015/wybory do Sejmu/ mieć 14 na 15 sędziów w TK.
Taki numer chciał wywinąć Obama w USA ale tylko z jednym wakatem na sędziego.
Kongres mu to wybił z głowy.

Przytoczcie treść artykułu jaki ostatnio udzieliła nasza panie premier pewnej niemieckiej ,bardzo ważnej gazecie.Widać jak na dłoni w jego treści ,że rura naszemu rządowi już bardzo zmiękła.Niedługo skończy się machanie szabelką i będzie podkulony ogon. Brat zza oceanu zawiódł???

Aż 10 polskich firm? Rozumiem, że centrum naszej ekspozycji będzie stoisko prezentujące flagowy program 500+? Czy najnowsze i najnowocześniejsze badania "katastrofy smoleńskiej" też znajdą swoje miejsce w ekspozycji?

Dzwoni Premier Szydlo do Kanclerz Merkel i mowi:
- Sluchaj Angela, na granicy mam 100,000 uchodzcow: cale rodziny z dziecmi chca do Polski. Uciekaja przed kalifatem. Co mam robic???
- No jak to co Beata? Wpuszczaj!!!
- Ale to sa sami Niemcy...

akurat tym dwojgu można ufać bez zastrzeżeń. Na pewno nie będą częstowali bigosem, wchodzili na stoły krzycząc 'darz bór' ani bełgotali po pijanemu śliniąc się i chwiejąc!

TEN wpis juz trzeci raz powielam na bankierze.pl i wciaz mi go wymazuja a tyczy sie tematu, ze "Czechy bardziej atrakcyjne dla inwestorów niż Polska" " Jak robisz dobre geszefty z idiota to nie mow mu nigdy , ze jest idiota!Rzad sie zmienil i mysli teraz jak naprawic, szkody po poprzednim nierzadzie jak pomoc najskromniejszym myslacym o przyszlych platnikach podatkow, patrzy na rece tym co to niby nie dali bo jak mowia nie mieli a jednak kiesa pusta i pieniedzy nie bylo na 55 plus. Mamy rzad ktory nie daje sie klepac po plecach kanclerzycy jak to robils hyzemu rujowi w Berlinie a nasza nowa premier nie zatacza sie po czerwonym dywanie u pani makreli z wizyta bedac oficjalna i nie KLANIA sie PLOTOM: dLATEGO GESZEFTY SIE POPSULY BO JEST MNIEJ DO UKRADZENIA bo na wszystkim lub prawie wszystkim trzymamy lape jako tzw, kaczysci, pisiory, oszolomy,mohery- tak przynajmniej twierdza POlacy polskojezyczni z drugiego i trzeciego sortu czyli genderowcy, lgbtowcy,czarne macice i pomioty przywiezione z Kujbyszewa na tankach w workach mosznowych !!!"

Głaskanie w celu obłaskawienia rozpoczęte. Z jakiego powodu, mimo, że Polska jest tylko krajem partnerskim tych targów, tak jak dziesiątki innych, takie wyróżnienie naszej p. premier i wice premierów ? Każdy z nas ma w sobie element próżności, oby nie okazało się, że obudzono w naszym rządzie ten wątek... W końcu u boku samej Makreli. Życzę powodzenia p. premier Szydło i pozostałym członkom rządu RP.

Premier Szydlo napewno poprosi Merkel o zwolnienie z obowiazkow klucznika Europy,bo taka tam sprawuje posade Tusk, w dniach kiedy bedzie musial sie stawica na przesluchanie w sprawie AmberGold.
Ostatnie przesluchanie bylo tajne,to bedzie jawne i przy kamerach,Polacy zobacza czy dalej jeszcze klamie,czy nic nie pamieta.

PO djabla tam sie Szydlo pcha ? Z Niemcami trzymac
sie na dystans bo ja/nas oszwabia. Merkel niech sie z herr Tuskiem sPOtyka.

Szydło i Merkel powinne otworzyć ale nowe więzienie ze specjalnie strzeżoną celą dla króla Europy...

GRATULUJE PREMIEROWEJ BEDZIESZ NA STEPNA PO RYZEJ CZUPRYNIE ale do koryta w UEsie nie dostaniesz bo juz unii nie budiet

Brakuje lokalnych targow w malych miejscowosciach prwadzonych przrz uczelnie

Szanowna Pani Premier
Przy okazji spotkania należy zasugerować, aby nasi sąsiedzi nie osiedlali nachodźców na terenach położonych na wschód od poniżej i historycznie ustalonej granicy:

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Nasza kochana pani Premier z tą wredną Niemrą? Zdrada!

Ta " wredna Niemra " jest Polka z niemieckim obywatwlstwem,
podobnie Hambura tez jest Polakiwm z niemieckim obywatelstwem.

JA TEZ DO NICH NALEZE ALE OD KILKU DNI SPRZATAM HALE na targach hanowerskich . Choc tak wysoko nie wspiolem sie po drabinie karier, chce tez tam miec swoj wklad , w koncu nie na darmo znosze upokorzenia wyzywania mnie od pisiorow i moherow bedac na urlopie w Polsce.Prosze powiedziec polskiej delegacji a szegolnie pani premier Beacie Szydlo i panu Mateuszowi Morawieckiemu aby prowiant zabrali ze soba i jak juz ich czestuja to niech zupe zamienia z jakims Niemcem , no chyba ze beda mielo KOCIOL pod okiem bez przerwy.Trzeba chuchac na zimne bo otroc potrafia dzis wszystkie prawie rzady dla szczegolniych PRZESZKOD w dalszym rabowaniu tu: POLSKI.TA uwage pisze Ja po 35 latach emigracji za Odra i Nysa Luzycka.

Ksenos..Zdrada nazywasz, ze polski rzad na czele z premier Beata Szydlo nie podporzadkowal sie Merkel w kwestii przyjecia ciapatych w Polsce?, teskinisz za ciapatyzmem jedz tam i dupe im POdcieraj.

To tylko interesy.

Jaka tam zdrada. To tylko POLITYKA.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl