niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Otylia Jędrzejczak została mamą

Dodano: 20.04.2017 [08:58]
Otylia Jędrzejczak została mamą - niezalezna.pl
foto: facebook.com/pg/jedrzejczakotylia
Mistrzyni olimpijska z Aten (2004), trzykrotna rekordzistka globu w pływaniu Otylia Jędrzejczak została po raz pierwszy mamą. Urodziła córeczką w jednym z krakowskich szpitali - poinformował portal fakt24.pl.

33-letnia Jędrzejczak dba o swoją prywatność i nie poinformowała o narodzinach córeczki na portalach społecznościowych, ale od kilkunastu dni zamieszczała tam zdjęcia ubranek dziecięcych.

Jest jedyną polską mistrzynią olimpijską w pływaniu (na 200 m stylem motylkowych). W Atenach zdobyła także dwa srebrne krążki (na 100 m stylem motylkowym i 400 m dowolnym). W dorobku ma ponadto osiem medali mistrzostw świata i 15 mistrzostw Europy.

Po zakończeniu kariery w 2014 r. założyła fundację, której celem jest wyszukiwanie i rozwijanie pływackich talentów oraz zachęcenie dzieci do aktywności sportowej na każdym poziomie, nie tylko w sporcie wyczynowym.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ciekawe czy ja też po takich "rajdach" w jakich uczestniczyła ww. "osobistość", mogłabym spokojnie urodzić po za więzienną celą... I niech mi nie pier...niczą, że prawo jest równe dla wszystkich.

PS.
BTW, niezależna zmienia się w drugi pudelek.pl? Po jakiego grzyba pisać o kimś takim jak jakaś Jędrzejczak?

fajnie i gratulacje,ale kto jest tatusiem ?

GRATULACJ!
Mam nadzieje ,ze bedzie dobra plywaczka ,tak jak mama.

Ku przestrodze samcom.
Z kobietami to tak juz jest.
Juz starozytni medrcy mawiali ze, matki mozna byc zawsze pewnym ale ojca juz nie.
Poza tym "szczegolem" moje gratulacje.

Czy słowo "matka" zostało przepędzone przez lewaków z języka polskiego? To przecież ten ich tow. Gorki co to z Leninem popijał wino na Capri napisał książkę pod tytułem "MATKA" to może niech lewacy zmienia ten tytuł na "Mamusia"? W polskim od tych zdrobnień to sie na wymioty zbiera, a używają je chyba infantylni ludzie.

No faktycznie sensacja. Tylko czy komuś się portale internetowe nie pomyliły? To nie jest pudelek.pl.

Ta pani powinna urodzić za kratami, odsiadując wyrok za zabójstwo swojego brata.Gdyby zwykły Kowalski popełnił takie przestępstwo dostałby z buta 25 lat.Pani Jędrzejczak uniknęła kary gdyż zdaniem sędziego " utrata brata była dla niej wystarczającą karą"

bez przesady, 25 lat by nie dostała. Ona nie zabiła brata celowo, to był wypadek. Ale fakt, że kary nie poniosła żadnej. sędzia w Plońsku skazał ją na ...prace społeczne. ale i tego nie zrobiła. tak to działa, niestety. zażalenie to możemy składac do Pana Boga...

Proszę sprawiedliwy się znalazł,jeszcze nie wiesz co cię w życiu czeka,Tfu nie jesteś wart(ta) splunięcia.

Tfu = 0 podłość ludzka nie zna granic,
takie słowo jak empatia wobec winnych to w Twoim słowniku "dobry" człecze zapewne nie istnieje, no chyba że o Twoją
"szanowną" personę chodzi.

Ja już nie muszę wykazywać empatii bo zrobił to sędzia skazujac ją na prace społeczne. Kobita zabiła swojego brata w wypadku bo nieprawidłowo wyprzedzała!Gdybys ty tak postapił to byś z kicia nie wyszedł!Z buta dostałbyś 10 lat kicia.

Czy to ta sama, przez ktrórą zginął w wypadku samochodowym jej wałsny brat?

Niezależna upodabnia się do Onetu?
A co mnie Otylia obchodzi????!!!!
Nie wspomnę że należy do "wrogiego" obozu POlitycznego!
SKANDAL Niezależna!

Już jesteście lepsi od onetu nawet !. Zatrudnijcie jeszcze tylko Andrzeja Stankiewicza i mamy onet. Jednym słowem schodzicie na tzw. psy. na początku był to doskonały portal polityczny , a dziś jest to portal plotkarsko-polityczny. Krytyka wam nie zaszkodzi , to jedynie dla waszego dobrze zrozumianego dobra .

Co nas to obchodzi ze Otylia Jędrzejczak została po raz pierwszy mamą?

Kraula w Poroninie tez sie ocielila!

Czy to jest wiadomosc ktora jest warta publkacji?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl