niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Umowa z FSB to nie wszystko

Dodano: 20.04.2017 [08:05]
Umowa z FSB to nie wszystko - niezalezna.pl
Nie tylko współpraca Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa za czasów PO-PSL budzi poważne wątpliwości. SKW z tego czasu ma znacznie więcej na sumieniu.

Jedną z bardziej kompromitujących spraw jest doprowadzenie do dymisji wiceministra obrony narodowej gen. Waldemara Skrzypczaka. To współpracownik SKW z bliskiego otoczenia generała wplótł go w sieć intryg i przeprowadził prowokację. Wątpliwości budzi też motywacja SKW, która mogła działać na zlecenie przedstawicieli sektora zbrojeniowego chcących „odstrzelić” Skrzypczaka. Służbę kompromituje też próba sprzedaży przez jednego z jej współpracowników dokumentacji medycznej ówczesnego szefa Sztabu Generalnego WP. Wiem o tym, bo i mnie proponowano zakup tych materiałów. Nikt nie został jednak za to pociągnięty do odpowiedzialności, a sprawę zamieciono pod dywan.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jak takie m isie co zawsze niewinnie dają sie wyprowadzić w pole mają kierować obroną Polski, co to za generałowie co nigdy oprócz polowań organizowanych nigdy broni nie użyli, nigdy niczego nie obronli oprócz swoich spółek i mafijnych układów. Nawet tak zwanego mundury ich tłuste brzuszyska nie potrafią właściwie nosić. To mafijny zbiór pajaców a nie wojsko.

Dziekuje za cenne informacje n/t przemyslu zbrojeniowego zawarte w tym i w poprzednim artukule.

Ale odkrycie...Smutne.

Atak medialny na profesora Cieszewskiego.
http://pressmania.pl/prof-chri...
https://www.youtube.com/watch?...
Internet powoduje że tacy jak red.Ziemkiewicz mogą to przeczytać.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl