niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Islamolewica kontra prawica w wyborach we Francji

Dodano: 20.04.2017 [08:03]
Islamolewica kontra prawica w wyborach we Francji - niezalezna.pl
foto: Martin shysr/freeimages.com
Komu sprzyja radykalny islam w niedzielnych wyborach na prezydenta Francji? Najłatwiej można się tego dowiedzieć, analizując stopień zagrożenia, w jakim żyją czterej liczący się kandydaci.

Jak podaje 19 kwietnia centroprawicowy dziennik „Le Figaro”, w obliczu m.in. konkretnych gróźb w mediach ze strony tzw. Państwa Islamskiego lub w materiałach znalezionych u niedoszłych terrorystów islamskich we wtorek w Marsylii jednostka koordynująca walkę z terroryzmem (UCLAT) zakwalifikowała kandydata centroprawicy do procedury UCLAT 2, a kandydatkę Frontu Narodowego do procedury UCLAT 3. Procedura UCLAT 1 jest uruchamiana w obliczu najwyższego zagrożenia, a UCLAT 4 dotyczy najniższego poziomu zagrożenia. Nie dziwi zatem, że obaj kandydaci lewicy – lewicowy liberał Emmanuel Macron i lewicowy populista Jean-Luc Mélenchon – są objęci procedurą UCLAT 4. To zwolennicy polityki otwartych drzwi i rozwoju społeczeństwa multikulti, a zatem z punktu widzenia radykalnych muzułmanów dobrze by było, aby to oni rządzili Francją pomimo ich skrajnego liberalizmu obyczajowego.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

1 kwietnia w Londynie odbył się marsz zorganizowany przez Britain First pn „Czas zacząć walczyć z terroryzmem islamskim”. Marsz został zorganizowany w 8 dni po ataku terrorystycznym pod Parlamentem, którego dokonał Khalid Masood.

Marsz przeszdł ze stacji Charing Cross nad Tamizę, gdzie przemówienia okolicznościowe wygłosili liderzy Britain First: Jayda Fransen i Paul Golding. Po przywitaniu uczestników z Walii, Cypru i Polski uczczono ofiary ataku terrorystycznego minutą ciszy.

W czasie marszu jak i w trakcie minuty ciszy było słychać okrzyki antyfaszystów.

Liderzy BF wyrażali obawy, które mają w związku ze wzrastającymi atakami terrorystycznymi a Jayda Fransen, chcąca uchodzić za brytyjską Marie Le Pen nawoływała do rozpoczęcia nowej krucjaty antyislamskiej.

Wspomniała o 1700 meczetach znajdujących się w Wielkiej Brytanii i porównała dzisiejszy Londyn do Islamabadu.

Paul Golding podobnie jak Fransen mówił o potrzebie walki z islamizacją, ale podkreślił, żeby nie wyładowywać się na zwykłych Muzułmanach ale stawić opór politykom i dziennikarzom.

Określił też rodzaj problemów z terroryzmem zaznaczając, że nie mamy do czynienia z terroryzmem Żydowskim, Sikhów czy Hinduistów, ale jest to terroryzm Islamski.

Nie chcę być czarnym prorokiem bo to tragedia ale przed wyborami będzie cisza a może jakiś immam jeszcze powie jak oni kochają Francję . A po wyborach może się zacząć jatka niezależnie od opcji zwycięzcy.

Maryna się nie ma czego bać, Putin pilnuje, aby nic jej się nie stało.

Jestes tutaj starym prowokatorem komunistycznym.
Zatem twoja niechec wobec Le Pen,swiadczy za nia.
Poza tym wszystkie ugrupowania francuskie we Francji sa prorosyjskie.
Zas Front Narodowqy to jedyna partia,ktora NIE JEST masonska.

Lewica sprzyja imigracji bo to ich przyszły elektorat. Niestety są bardzo krótkowzroczni bo pierwsi pójdą pod muzułmański kozik.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl