niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Były sportowiec popełnił samobójstwo

Dodano: 19.04.2017 [18:19]
Były sportowiec popełnił samobójstwo - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
W celi więzienia w Shirley popełnił samobójstwo były gracz futbolu amerykańskiego 27-letni Aaron Hernandez. Odsiadywał tam karę dożywocia za zabójstwo innego zawodnika – Odina Lloyda.

Powieszonego na prześcieradle w pojedynczej celi Hernandeza znaleźli strażnicy.

W 2013 został oskarżony o zabójstwo Lloyda, narzeczonego swojej siostry. 15 kwietnia 2015 roku uznano go winnym morderstwa pierwszego stopnia i skazano na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia

Hernandez urodził się w 1989 roku. Ukończył Central High School w Bristolu, gdzie grał w szkolnej drużynie futbolowej. Po dwóch latach występów dostał nagrodę Gatorade Football of the Year, dla najlepszego futbolisty ze szkół średnich w kraju. Potem studiował na University of Florida, gdzie kontynuował karierę sportową.

W latach 2007–09 występował w drużynie uniwersyteckiej Gators i otrzymał kolejną nagrodę John Mackey Award dla najlepszego zawodnika grającego na pozycji tight end. W 2010 roku Hernandez wybrano do gry w zespole NFL – New England Patriots. W 2012 podpisał z tym klubem siedmioletni kontrakt wart 41 mln dolarów.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ciekaw jestem ilu osłów nie powie teraz inaczej tylko "tight end".

Aaron Hernandez to nie zaden sportowiec,

Prokuratura podwaza fakt ze to bylo samobójstwo, i podejzewa ze Aaron Hernandez zostal celowo zlikwidowany.

Smierc Hernandeza przez samobójstwo lub nie to pozytywne zakonczenie sprawy i zarazem ostrzezenie dla wszystkich czlonkow gangu na wolnosci ze herarchia struktury mafijnej nie zostala zachwiana.

To ze podpisał siedmioletni kontrakt wart 41 mln dolarów i nie zakonczyl kariery gangstera swiadczy tylko o tym ze w gangu mial o wiele wyzsze dochody.

Zabójstwo Odina Lloyda wiazalo sie z dzialalnoscia zwalczania konkurencji pomiedzy gangami.

tuku powiesi sie na kalesonach 23 zarzuty prokuratorskie zdrowy mlody nie wytrzyma

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl