niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Modlitwa Krzysztofa Globisza poruszyła internautów. Posłuchaj niezwykłego NAGRANIA

Dodano: 19.04.2017 [19:31]
Modlitwa Krzysztofa Globisza poruszyła internautów. Posłuchaj niezwykłego NAGRANIA - niezalezna.pl
foto: youtube.com/print screen
Zmagający się od kilku lat ze skutkami udaru Krzysztof Globisz zaangażował się w projekt "Biblia Audio". Aktor, mimo problemów z mową, postanowił przeczytać jeden z psalmów. Film z nagraniem jego interpretacji Psalmu 61 poruszył serca internautów, którzy przesłali Krzysztofowi Globiszowi życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia.

O inicjatywie pt. "Biblia Audio" pisaliśmy już na łamach niezalezna.pl kilka razy - z dnia na dzień projekt zyskuje coraz większą popularność, a w jego realizację włączają się zarówno polskie gwiazdy, jak i zwykli ludzie. Ostatnio do obsady lektorów czytających Słowo Boże dołączył Krzysztof Globisz. Nagranie jego interpretacji - czy też raczej - modlitwy Psalmem 61 zrobiło w sieci furorę. Zmagający się z zaburzeniami mowy po udarze aktor poruszył serca internautów:

Mamy dla Was fragment Psalmu 61 czytany przez Krzysztofa Globisza. I jest to historia niezwykła pokazująca, że w naszej realizacji nie ma wykluczeń. Nie ma rzeczy niemożliwych. Ograniczenia stwarzamy sobie tylko my sami, w naszych głowach. Spotkanie z Krzysztofem Globiszem przy tej realizacji to coś, czego nie potrafimy jednoznacznie nazwać. Fascynująca historia o sile woli, o walce, o wierze w swoje możliwości, o świadomości swoich ograniczeń, o miłości, o bólu, o nadziei i o cierpliwości. Pełnia fascynującego człowieczeństwa. Zobaczcie, posłuchajcie. Czekajcie na więcej

- napisali twórcy projektu, którzy umieścili nagranie w serwisie YouTube.

WIDEO:

Biblia Audio, czyli Stary i Nowy Testament w gwiazdorskiej obsadzie, to największy audiobook w Europie. Prace nad nim rozpoczęły się w lutym 2015 roku. W pełni udźwiękowione i realizowane jako „film bez obrazu” słuchowisko radiowe, reżyserowane jest przez Krzysztofa Czeczota, pomysłodawcę oraz producenta tego dzieła. Polacy dobrze znają już ten projekt, bowiem kilka miesięcy temu zakończyły się prace nad Nowym Testamentem, który dostępny jest w sieci oraz na płytach CD oraz pendrive’ach – czas trwania 23 godziny. Pierwszą część, czyli Nowy Testament w ciągu 7 miesięcy od dnia premiery pobrało i odsłuchało w sumie niespełna milion razy, co jest absolutnym rekordem w historii pobrań i odsłuchań słuchowisk radiowych i audiobooków.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Trela, Kożuchowska i Pieczka czytają Słowo Boże. "Biblia audio" doczekała się już miliona słuchaczy
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Panie Krzysztofie niech Panu Bóg błogosławi,pomodlę się w Pana intencji."Tobie Panie zaufałem,nie zawiodę sie na wieki".

Globisz wiele lat temu czytał wiersze papieża JP II i płakał podczas czytania. Potem w Teatrze Starym u Klaty bluźnił, potem czytał "Golgotę picnic" na znak protestu wobec "braku demokracji", teraz czyta Psalm pokazując walkę z chorobą... AKTOR NIE Z TEJ ZIEMI

Jeśli tak było to ustawia się jak chorągiewka. Jeśli podniósł się z kolan to powinien publicznie -dla przestrogi przeprosić...

Fajnie wyszło, jeszcze z muzyką nieźle się komponuje. Ewangelię słucham codziennie na YT.

Nie wierzę mu, zupełnie jakby jakający się Michnik czytał Pismo Święte.

Jąkający się był także święty Jan Paweł II, kiedy
pod koniec swego życia pokazał się w takim stanie publicznie i się modlił! naraził się wtedy na ironiczne komentarze i kpiny!!!
A ty miałbyś tyle odwagi i pokory żeby to zrobić???

"Golgotę picnic" czytał gładko...

Boże Miłosierdzie jest nieskończone..:)
...często ciało cierpić musi, aby ocalić duszę...
Jakże pięknie opisał to zjawisko ojciec Ramon Cue Romano w książce "Mój Chrystus Połamany"... "Prawa Ręka"...
Pana udział w tej akcji, Panie Krzysztofie, zasługuje na wdzięczność i szacunek:)
...robi Pan kawał dobrej roboty dając ważne świadectwo wiary dla tych, co upadli na duchu...
Wielu by chciało, aby Bóg zniknął z mediów, zniknął w ogóle... stąd te ataki na Pana osobę:) które, tak naprawdę, nic Panu nie uczynią, bo to są tylko prości ludzie, z kompletnym brakiem wyobraźni i dobrej woli, do tego niewierzący w Boga, bo gdyby naprawdę w Niego wierzyli, Pana postawa szczerze by ich ucieszyła:) ...którym "wydaje się coś", nie znają drugiego człowieka, nie wiedzą, czy ten człowiek się wyspowiadał, - bo przecież mógł już otrzymać rozgrzeszenie(!) ale nadal plują, bo wtedy sami czują się lepsi i bezgrzeszni... jakże taka postawa jest przykra i żenująca..! Jaki trzeba mieć tupet, aby nie znając drugiego człowieka, nie wiedząc, co się dzieje w jego sercu, ba! duszy!, oceniać go według własnego "chciejstwa", lub wyobrażenia... Tylko prostaczki, durnie, albo po prostu ludzie ze złą wolą, mogą czynić takie rzeczy!
...poza tym, tak jasna i odważna, bezkompromisowa deklaracja wiary powoduje, że szatan się wścieka(!!!) i zrobi wszystko, aby Pana zniechęcić(!), zatem - proszę się nie poddawać i trwać na modlitwie:)
...jest Pan odważnym człowiekiem, a Bóg z pewnością to widzi:) i docenia.
Panie Krzysztofie, życzę Panu zdrowia i wytrwałości, spokoju i cierpliwości w życiu, a także w walce o inne dusze ludzkie.
Pozdrawiam Pana serdecznie
z wyrazami szacunku
a8

...jest Pan wzorem do naśladowania w

...dodaję jeszcze muzykę..:)
https://www.youtube.com/watch?...

Pamiętacie kiedy płemieł odwiedzał teatr, Krzysztof Globisz do Tuska powiedział : "za idiotę robię tutaj ja". Tusk się zemścił. Fantazja?

Najwyższą?! Co ty, człowieku, wiesz o umieraniu...

no cóż, projekt jest dobrym pomysłem ale jak zwykle niestety zawodzi wykonanie - bo aby brać do udziału w czytaniu Biblii osoby kompletnie nie wiarygodne ze względu na wiarę, to trąci tu niestety skandalem - przez to cały projekt staje się niewiarygodny i czekać aż zaproszą magdalenę środę do czytania Biblii...
globisz może się nawrócił ale nikt tego nie wie, bo nikomu tego w tak oczywisty sposób nie powiedział (za to w oczywisty sposób na deskach teatru pokazywał anty wiarę)

A belkę ze swojego oka już wyjąłeś? Czy Bóg mniej kocha Globisza niż ciebie? Kto dał ci prawo sądzić ? Ostatni będą pierwszymi - znasz to?

hehe hiPOkryto prawisz o prawie do sądów, a sam o belkę w oku oskarżasz...

Hej, hej, pomyśl, czy Twoja wypowiedź nie trąci pychą ? A pycha to ....
Poczytaj Słowo, a potem odpowiadaj. Nawet poproś Boga o tekst z Pisma przeznaczony dziś dla Ciebie.
Zapoznaj się z życiorysami świętych. Czy wszyscy byli ideałami przez całe życie ? Czy dajesz prawo drugiemu człowiekowi aby się nawrócił ?
Co napisano w Piśmie ? że masz prawo napominać, ale nie osądzać

zgadzam się z wami wszystkimi

Kim jesteście żeby decydować za Pana Boga?
Koto winny, a kto jest bez winy.
Ale niektórym odwala?
Jeżeli jesteście bez winy to rzucajcie pierwsi kamieniami!
Internetowi faryzeusze!!! \
Łotr na krzyżu błagał o wybaczenie – i zostało mu wybaczone. Święty Paweł morderca i prześladowca chrześcijan – I co?
Nie nam sądzić, za co mu te cierpienie Pan zesłał i co Bóg z tym zrobi.
Nam modlić się za siebie i niego. Bo lepsi nie jesteśmy.

Niewiarygodnych nie słucham...

Slucham na YouTube z wielka przyjemnoscia.

Współczuć należy każdemu choremu człowiekowi i ja to czynię, ale nie mogę również zapomnieć jak krótko przed chorobą, Pan Globisz z lubością występował w obscenicznej sztuce reżyserowanej przez p. Klatę w Teatrze Starym. Wiem co piszę, bo brałam wówczas udział w tym proteście z grupą innych osób.
Niegodziwe postępowanie nie jest bezkarne, tak jak czynienie dobra wraca ze zdwojoną siłą.

Takim bezgrzesznym Paniusiom, które chcą zastąpić Pana Boga,
należy się podwójna lewatywa!
Ale poooooooorządna!

Kopulowanie z krzyżem nie spodobało się na Górze... więc lepiej, żeby nikt nie mówił, że Boga nie ma.

A ty robiący lewatywe z jakich grzechów się wypowiadasz? Hmm.. Uważasz że można je czynić a jak publicznie poczytasz Biblię Bóg ci wybaczy?! Właśnie tym sobie tak wielu złych ludzi tym tłumaczy i jak wpore się zdążą wypowiadać będzie im wybaczone. To wybacz Bogu, że jest niesprawiedliwy.

Byc może Globisz sie nawraca, ale przed udarem czytał "Golgotę Picnic", pzypominam. Poza tym . no niestety, takie czytanie Psalmu mnie nie wzrusza

On się na pewno wyspowiada z wielu grzechów, ale jak ci zasadzi silnego kopa, to Bóg go na pewno rozgrzeszy:)

Jest wielu bardziej cierpiących i nie obnosza się z tym. A jak dla mnie to celebrycki występ. A ilu ludzi bogatszych niż on ze swoją chorobą się nie odnosili. A może ilu z tych celebrytow nie szło w marszach za leczniczą marihuana. Bo biorą lepszy odpal.

Napisz iciach czemuś taki cięty na tego Globisza?
Ja uważam,że ten aktor z serii le ming pewnie się nawrócił.Może coś zrozumiał?
Pan Bóg każdemu daje szansę.Anioł go przewerbował na dobrą stronę.Czy my szaraki mozemy być przeciw?
Po co tak zajadle wymawiać mu przeszłość.Choroba zmienia wielu ludzi,to się zdarza.

Odchody walnęły ci do mózgu!
Dla Ciebie - potrójna lewatywa!!!

Powrotu do zdrowia Panie Krzysztofie

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl