niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Do dziś Urząd Skarbowy wypełni za Ciebie PIT

Dodano: 18.04.2017 [11:32]
Do dziś Urząd Skarbowy wypełni za Ciebie PIT - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Jeżeli chcesz, by Urząd Skarbowy wypełnił za Ciebie zeznanie podatkowe, to dziś jest na to ostatnia szansa. Do północy można składać wnioski.

W marcu prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę, która zawiera nową możliwość rozliczania się z podatku. 

Pierwszy krok, to wypełnienie dokumentu o nazwie PIT-WZ. Należy w nim podać dane takie jak PESEL, imię, nazwisko i ewentualnie interesujące nas ulgi. 

Wniosek można złożyć tylko drogą elektroniczną. Za pośrednictwem strony internetowej resortu finansów, lub poprzez kilka internetowych banków. Należy zaznaczyć również ulgi, które możemy odliczyć od podatku. Urząd Skarbowy wypełni zeznanie i je nam odeśle. 

Rozliczenia można dokonać także w tradycyjny sposób. Termin upływa 2 maja. 

INSTRUKCJA ZŁOŻENIA WNIOSKU PIT-WZ
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Sam potrafię wypełnić swój PIT. Życie w Polsce nauczyło mnie , żeby jak najdalej trzymać się od urzędu skarbowego. Innym też tak proponuję.

Media, nieważne czy lewackie czy prawicowe, są dokładnie takie same.
Po co dziś taka wiadomość? Żeby miała ona faktyczne znaczenie dla ludzi, powinniście o tym trąbić od miesiąca, co drugi dzień. Dziś? Gdy ludzie są w pracy, mają zaplanowany dzień i nic nie mogą z taką informacją zrobić? Po co, się pytam?

Akurat ja skorzystam

Obiad też ugotują ??

Jak Cię oskubią, to na obiad niewiele zostanie...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl