niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Europejskie myśli samobójcze

Dodano: 18.04.2017 [09:22]
Europejskie myśli samobójcze - niezalezna.pl
foto: GPC
Chrystus zmartwychwstał! To zawołanie aktualne od ponad dwu tysięcy lat jest doskonale rozpoznawalne nad Wisłą od lat 1050. Z okazji tegorocznych świąt naszła mnie niewesoła refleksja: jak długo jeszcze? W końcu wielu Polaków chciałoby przejęcia przez Polskę tzw. europejskich wartości, które w ostatnich latach absolutnie rugują Boga z przestrzeni społecznej. Spróbujcie na Zachodzie w przeciętnym punkcie z pocztówkami kupić wielkanocną kartkę z wizerunkiem Zmartwychwstałego lub jakimkolwiek innym nawiązującym do chrześcijaństwa. Zapewne jeszcze nie jest to niemożliwe, ale już z tą niemożliwością graniczy. Święto Wiosny, wiosenne wakacje i tym podobne bzdury są dominującym elementem wielkanocnego klimatu za Odrą. Tamtejsi idioci w gatunku Fransa Timmermansa i Jean-Claude’a Junckera nie widzą, że pozbywając się Chrystusa, torują drogę wojującemu islamowi. Natura nie znosi próżni, a większość ludzi chce w jakiś Absolut wierzyć. Nie odpowiada wam polityka chrześcijańskiej miłości bliźniego? To będziecie mieli religię spod znaku maczety i wybuchającej ciężarówki. Szczęśliwej drogi. Ja nie idę.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tym wszystkim timmermansom, junckerom, merkelom i verhofsztadom własnie o to chodzi. Zrobili już wszystko abywyrzucić Jezusa poza nawias społeczeństwa - ale znowu nie udało się, więc sięgają po broń ostateczną: wrogą Jezusowi religię.

Nie takie rzeczy przetrwał Kościół założony przez Chrystusa 20 wieków temu

Dni katolicyzmu i chrześcijaństwa są w Polsce policzone. Jeszcze 50 lat i będzie po tym problemie. Zapracowuje na to ciężko Polski Kościół i Polscy hierarchowie.

Do swoich slow debila i degenerata dobrales sobie komiczny nick !

"pozbywając się Chrystusa, torują drogę wojującemu islamowi" - takie coś może napisać tylko ateista. Pozbywając się Chrystusa torujecie drogę szatanowi. Poczytaj autorze Biblię, a dopiero później pisz cokolwiek.

A wojujący islam pedofila Mahometa i szatan to nie jest jedno i to samo ??? myśl Abdomen, to nie boli...

Kosciol rzymski jest organicznie niezdolny do przejecia duchowego przywodztwa w Europie!

Nie uda wam sie na tym koslawym fundamencie zbudowac nowoczesnego panstwa polskiego! Im szybciej to pojmiecie, tym lepiej dla Polski i dla Polakow. Zamiast integrowac i pobudzac pozyteczna dyskusje, odpychacie, dzielicie i niszczycie, i zamykacie sie na wszelkie glosy krytyczne, przypisujac sobie i tylko sobie monopol na wiedze, poznanie i prawde!

" chrystianka"? czy raczej ANTYCHRYSTKA! oczywiscie wasza nowoczesność, to skrobanki-zabijanie nienarodzonych słaby bezbronnych, morderstwa starszych pod szumną nazwą "EUTANAZJA" zamiast oczywistego nazewnictwa MORDERSTWO!, zboczenia pedalskie, lesbijskie, jednopłciowe pary,zoofilja, itp., itd wynaturzenia. takie cos to tylko na pal naciagnąć !

Wy protestanci ZAWSZE zdradzaliscie swoja OJCZYZNE dla waszych heretyckich wymyslow.
Ze Szwedami,z Niemcami,z Rosja.
Bylo wam zawsze WSZYSTKO JEDNO z kim,byle by tylko ZABIC POLSKE.
Czysta judejsko-protestancko-komunistyczna NIENAWISC.

Spadaj zdradziecki, sprzedajny trollu.Od dawna obserwuję twoje wpisy i wiem, że twoje intencje są z piekła rodem, o wywodach z litości nie wspomnę.

"nowoczesnego państwa polskiego'??? Czyli z gender, lgbt, komunizmem? Pomyśl nim coś powiesz.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl