niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

„Błękitny Marsz” zaprzaństwa

Dodano: 18.04.2017 [09:19]
„Błękitny Marsz” zaprzaństwa - niezalezna.pl
foto: GPC
Po raz kolejny PO podejmie próbę zdestabilizowania sytuacji w Polsce. Po nieudanym puczu, po kompromitującej współpracy z KOD-owcami, po cichym wspieraniu hołoty mieniącej się Obywatelami RP nastał czas, żeby jednak wypełnić zobowiązania wobec sponsorów. Wybrano sprawdzoną metodę i na początku maja PO organizuje w Warszawie tzw. błękitny marsz. Warto przypomnieć, że w marszu w 2006 r. Tusk namawiał Polaków do wypowiedzenia obywatelskiego posłuszeństwa, do wyprowadzenia ludzi na ulice i powołania alternatywnego parlamentu. To wtedy zaczęła się fala nienawiści, to oni nieśli portrety śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego ze sznurem na szyi, a tłuszcza wznosiła hasła: „Spieprzaj, dziadu” itd. To od nich nienawiści uczył się zabójca śp. Marka Rosiaka – niejaki Cyba. Pewnie komendę do marszu poda płk Mazguła. Pomaszerują w rytm muzyki lidera KOD Kapeli – Konrada Materny, oskarżonego o handel kobietami. Może zaproszą Marka Jakubiaka z Kukiz’15, który w paru zdaniach potrafi ośmieszyć badania komisji smoleńskiej? Zapewne „Odę do młodości” zaintonuje Katarzyna Lubnauer, a zakończy tę farsę koncert Pawła Kukiza, który tak świetnie sprawdził się w 2006 r.
 
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

'Gorszy sort, zaprzanstwo, popaprancy'... Milosierni katolicy za dyche - a spoleczenstwo zaczyna miec juz dosc i poparcie zmaleje.

hmmm'ie
Marzenie każdej ściętej główki, pardon - półgłówki.

Ma Pan niewatpliwa racje, ale nalezaloby poszukac przyczyn. Ja widze kilka i na pewno nie wszystkie:
- to co zwiemy bolszewizmem i co jest zaraza slabych umyslow
- powszechny obskurantyzm, ergo ciemnota, gdy zaprzestano
ksztalcenia elit, wszytko stalo sie egalite i wyrownalo
sie
do poziomu debila
- Europa Rodzinna stala sie glupia malpa, co dala sobie
wszczepic poprawnosc polityczna, porzucila chrzescijanstwo
i stala sie bezbronna usmiechnieta kretynka.

Wnioski(tylko niektore): nie ma kultury bez elit, ciemne robactwo tworzy prawa robactwa i znajduje piewcow. Mowiac mniej pieknie niz Exupery, tworzy kupe lajna na ktorej pieje piesn rownosci, braterstwa i wolnosci, ...piesn MILOSCI! Domniemanej!

Du fragst mich Kind,
Was Liebe ist?
Ein Stern in einem Haufenmist!

Pozdrawiam!

Prawo i Sprawiedliwość dla dobra narodu Polskiego, powinno zakazać demonstracji antyrządowych i antypatriotycznych.

Ale o co ci chodzi ?
Papier przyjmie każdą bzdurę poppa93.
Jeśli zakażesz, to grupa popaprańców automatycznie zniknie ?

Żydzi powiadają -każde miasto ma swojego głupca.
Analogicznie ujmując - my w Polsce mamy niemałe szeregi debili.

Grupa popaprańców nie zniknie ale łącząc zakaz demonstracji antyrządowych z zakazem siania dezinformacji polskojęzycznych (a tak naprawdę niemieckich) mediów i represjami wobec antypatriotycznej opozycji, ta banda straci wpływ na urabianie wahającej się części społeczeństwa.

A juz myślałam,że pisząc o zakazie demonstracji "antyrządowych i antypatriotycznych" po prostu żartowałaś (eś). Przeciez byłoby to zawieszeniem praw obywatelskich.Uwazasz,że jesli coś jest nienazwane, to tego nie ma.

Żartujesz sobie? Prawa obywatelskie? Demokracja? Nie widzisz chyba, co tu się szykuje. To przedświt totalitaryzmu...

Zresztą - pozdrawiam wszystkich spod nowego nicka. Poprzedni został zbanowany w tej strefie wolnego słowa. Moje sugestie, spokojnym językiem, że błędy nowej władzy powinno się rozliczać tak samo jak poprzedniej były najwyraźniej zbyt obraźliwe. A obok nich pojawiały się bluzgi z przekleństwami, nazwiskami, przezwiskami i sugestiami pochodzenia.

Szambo!

Donald zrobi wielki Plusk.

Komisję smoleńską (i samego siebie) najlepiej ośmieszył sam dr Berczyński udzielając wywiadu Gazecie Prawnej, więc pan Jakubiak nie musiał się specjalnie trudzić. Co zaś do Kukiza - tylko krowa nie zmienia poglądów. Słyszał pan takie powiedzenie? A marszem bym się zbytnio nie przejmował. Przyjdzie trochę KODziarzy pokwiczą i tyle. To już nie lata 2005-2007. Sytuacja geopolityczna jest zupełnie inna.

Odczep się od dr Berczyńskiego do pięt mu nie dorastacie ty i ci którzy na niego plują.

Jest druga część powiedzenia - "tylko krowa nie zmienia poglądów"- a świnia bardzo często. Dalej Pan pisze" przyjdą KOD-ziarze pokwiczą",czyli do tych KOD-ziarzy dojdą jeszcze te świnie co zmieniają poglądy.Tacy są ci nasi obywatele,a sytuacja geopolityczna nie ma nic do rzeczy.Świnia jest świnią choć się ją przystoi w piórka.
Pozdrawiam.

Po częsci zgodzę sie z toba , ale w drugiej juz nie!Kukiz od samego POczątku to wynalazek ryżego i koszernych spin doktorów, agentury WSI i niemiecko ruskiej.
rawica śpi zamiast odpowiedzieć kilkoma choć demonstracjami po 200 tys ludzi zasnęła snem "zwycięzcy" ,a może się okazać , ze to zwycięstwo będzie pyrrusowe jak tak dalek pójdzie bo w końcu częśc wyborców ze słabym kręgosłupem i niezdolnych myśleć samodzielnie odejdzie.
Zwiątpienie już jest bo żaden w rzeczywisctości złodziej, aferzysta przestepca z PO/PSL nie stanał przed sadem , a tym samym nie został nikt skazany za wszystko co do chwili konica ich nierzado zrobili. Przykład mamy z zamachem , TAK Z ZAMACHEM NA PANIĄ PREMIER, przecież ten gil udajacż eniby to nie widział, ze on niewinny ale potrafił celnie wjechac w środek kolumny rządowej. Każdy kto jest kierowca ( nawet amatorem czy niedzielnym) doskonale wie, że w lustreku wstecznym widac jest wiecej niż ten gówniarz bredził. Tak sie tylko mógł i może tłumaczyć winny terrorysta.Targowica i agentura go broni bo to ich terrorysta którego wyhodowali na nienawiści do PiS i wszystkich oraz wszystkiego co jest przez te partie reprezentowane.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl