Powstanie trzecia część „Strażników galaktyki”

mat.pras.

Najnowszą, drugą część "Strażników galaktyki" polscy widzowie zobaczą już w maju tego roku. Jak się okazuje - to niejedyna niespodzianka dla fanów produkcji - reżyser James Gunn zapowiedział na Facebooku, że planuje nakręcić trzecią odsłonę przygód Petera Quilla i jego drużyny.


"Peter Quill (Chris Pratt) z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie" - tak brzmi opis fabuły "Strażników galaktyki 2". Film, na który czekają fani na całym świecie, swoją oficjalną premierę będzie mieć 20 kwietnia, a do polskich kin trafi 5 maja. Tymczasem reżyser produkcji James Gunn poinformował, że planuje nakręcić także trzecią odsłonę przygód Petera Quilla i reszty załogi. O swojej decyzji twórca poinformował na Facebooku:
"So, yes, I’m returning to write and direct Guardians of the Galaxy Vol. 3." - napisał Gunn, co oznacza, że nie tylko podejmie się reżyserii filmu, ale napisze także scenariusz "Strażników galaktyki 3".
 
Źródło: niezalezna.pl,Filmweb,facebook

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ważne słowa szefa MSZ: Polityka migracyjna nie może być narzucana jakiemukolwiek państwu wbrew jego woli

/ twitter.com/MSZ_RP

Podział UE na konstrukcję wielu prędkości, byłby krokiem w kierunku nieuchronnego jej rozpadu; fundusze strukturalne są skutecznym instrumentem budowania spójności Unii Europejskiej, a ich zmniejszenie skutkowałoby osłabieniem tej spójności - powiedział w Sejmie szef MSZ Jacek Czaputowicz.

Pragniemy Unii Europejskiej, która jest Unią obywateli, co wymaga uznania podstawowej roli państw członkowskich jako gospodarzy procesu integracji europejskiej. Zwierzchnikiem każdego rządu są jego obywatele reprezentowani w parlamentach

- mówił Czaputowicz w trakcie swojego expose.

Jak dodał, kompetencje UE opisane w traktatach przyjętych przez państwa członkowskie nie mogą być rozszerzane bez ich traktatowej zgody.

Podział Unii na konstrukcję wielu prędkości, byłby krokiem w kierunku nieuchronnego jej rozpadu - ocenił. Dodał też, że konieczne jest przestrzeganie wszystkich czterech podstawowych swobód jednolitego rynku europejskiego.

Podkreślił, że fundusze strukturalne są skutecznym instrumentem budowania spójności Unii Europejskiej, a ich zmniejszenie skutkowałoby osłabieniem tej spójności.

Polityki Unii, w tym polityka migracyjna i bezpieczeństwa, nie mogą być narzucane jakiemukolwiek państwu wbrew jego woli

- podkreślił.

Czaputowicz dodał też, że proces integracji europejskiej nie może służyć "ograniczaniu zaangażowania Stanów Zjednoczonych w Europie".

Solidarność europejska jest bowiem częścią solidarności transatlantyckiej, a zatem i solidarności całego Zachodu

- wskazał.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl