Powstanie trzecia część „Strażników galaktyki”

mat.pras.

Najnowszą, drugą część "Strażników galaktyki" polscy widzowie zobaczą już w maju tego roku. Jak się okazuje - to niejedyna niespodzianka dla fanów produkcji - reżyser James Gunn zapowiedział na Facebooku, że planuje nakręcić trzecią odsłonę przygód Petera Quilla i jego drużyny.


"Peter Quill (Chris Pratt) z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie" - tak brzmi opis fabuły "Strażników galaktyki 2". Film, na który czekają fani na całym świecie, swoją oficjalną premierę będzie mieć 20 kwietnia, a do polskich kin trafi 5 maja. Tymczasem reżyser produkcji James Gunn poinformował, że planuje nakręcić także trzecią odsłonę przygód Petera Quilla i reszty załogi. O swojej decyzji twórca poinformował na Facebooku:
"So, yes, I’m returning to write and direct Guardians of the Galaxy Vol. 3." - napisał Gunn, co oznacza, że nie tylko podejmie się reżyserii filmu, ale napisze także scenariusz "Strażników galaktyki 3".
 
Źródło: niezalezna.pl,Filmweb,facebook

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Uwaga! Łowcy turystów wrócili u progu sezonu

/ pixabay.com

Na progu szczytu sezonu turystycznego w Rzymie media przestrzegają przed oszustwami, jakich ofiarami mogą paść cudzoziemcy. Nagłośniono nowy przykład: karabinierzy aresztowali oszusta, który sprzedawał zużyte bilety autobusowe jako karty wstępu do Koloseum.

Przy okazji ujawnienia tego najnowszego przestępstwa podkreśla się, że zagraniczni turyści muszą zachowywać w Wiecznym Mieście szczególną czujność, bo ich niewiedzę, brak znajomości realiów i języka włoskiego bez skrupułów wykorzystują oszuści, gromadzący się zwłaszcza w rejonie najbardziej zatłoczonych zabytków i placów.

Chaos powrócił w okolice Koloseum, a wraz z nimi obnośni sprzedawcy oraz tzw. łowcy turystów, którzy proponują im różne usługi, na przykład bilety do amfiteatru z pominięciem kolejki.

Pilnujący tego terenu patrol karabinierów w cywilu zatrzymał na gorącym uczynku 57-letniego rzymianina, który przedstawiał się jako przedstawiciel biura turystycznego i sprzedawał skasowane bilety komunikacji miejskiej jako karty wstępu do Koloseum. Oferował je za 17 euro. W chwili aresztowania oszusta rzekomy bilet kupował od niego starszy turysta z Francji.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl