niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Powstanie trzecia część „Strażników galaktyki”

Dodano: 18.04.2017 [08:54]
Powstanie trzecia część „Strażników galaktyki” - niezalezna.pl
foto: mat.pras.
Najnowszą, drugą część "Strażników galaktyki" polscy widzowie zobaczą już w maju tego roku. Jak się okazuje - to niejedyna niespodzianka dla fanów produkcji - reżyser James Gunn zapowiedział na Facebooku, że planuje nakręcić trzecią odsłonę przygód Petera Quilla i jego drużyny.


"Peter Quill (Chris Pratt) z drużyną wyrzutków kontynuuje podróż przez kosmos i jako obrońca galaktyki stawia czoła nowym niebezpieczeństwom. Poznaje także prawdę o swoim ojcu oraz jego dziedzictwie" - tak brzmi opis fabuły "Strażników galaktyki 2". Film, na który czekają fani na całym świecie, swoją oficjalną premierę będzie mieć 20 kwietnia, a do polskich kin trafi 5 maja. Tymczasem reżyser produkcji James Gunn poinformował, że planuje nakręcić także trzecią odsłonę przygód Petera Quilla i reszty załogi. O swojej decyzji twórca poinformował na Facebooku:
"So, yes, I’m returning to write and direct Guardians of the Galaxy Vol. 3." - napisał Gunn, co oznacza, że nie tylko podejmie się reżyserii filmu, ale napisze także scenariusz "Strażników galaktyki 3".
 
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl