niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Nowy Jedwabny Szlak - TRANSMISJA

Dodano: 18.04.2017 [10:22]
Nowy Jedwabny Szlak - TRANSMISJA - niezalezna.pl
foto: pixabay.com/CC0 Public Domain
W wtorek, 18 kwietnia o 14:00 zapraszamy na transmisję na żywo konferencji prasowej poświęconej współpracy handlowej Polski i Chin.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną pomysły na wzmocnienie współpracy handlowej między przedsiębiorcami obu państw oraz narzędzia oferowane przez Fundacje do wspierania biznesu polsko-chińskiego, inwestycji projektowych i rozwoju innowacji. Goście honorowi: przedstawiciele Ambasady Chin w Warszawie, Rady Państwa ChRL – Wydział Gospodarczy Biura Spraw Chińczyków Zamorskich, Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Agencja Rynku Rolnego.

źródło: Centrum Prasowe PAP
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Upraszczajac, Prezydent USA z Premierem Chin wstepnie sie dogadali w sprawie wspolnych dzialan w Swiecie. A wiec towary do Europy beda przesylane droga ladowa(Jedwabny Szlak), Budowa chinskiej sztucznej wyspy bedzie ograniczona, Panstwa jak Korea Pln. lub inne podobne nie beda zastraszac spolecznosci swiata, Poszanowanie wspolnych interesow Chin i USA(z wlaczeniem Japonii, Korei Pd, Tajwanu) i ......

Przyszle korzysci dla Polski i Srodkowej Europy.

Od zdrady magdalenkowej przez zdradę okrągłostołową i zdradę eurokołchozową po komunę NWO. W ochranie "bratnich pomocy" i z desantem nachodźczym multikultibis obrotowe łżeelity pojednańców,w tym sprzedajna hierarchia bergolistów i rodzimych funkcjonariuszy KEP, dalej będą wciskać kit o "słusznej" "ograniczonej" współpracy z wrogimi specsłużbami i sołdatokracją-bis."Pokojowy" rozbiór pod egidą kolejnej "dobrej zmiany" neotargowiczan.

Jak się nazywa tłumacz?

Sprowadźmy towaru z chin i roboty nie będziemy mieli my, tylko skośnookie komuchy, a ściślej mówiąc oni bedą mieli z tego pieniąde, biedny chińczyk bedzie na nich zapierniczał w gułagu - wolmne dni to ma tylko na nowy rok. I zapiernicza w piatek i świątek za miskę ryżu. Pierwsze - własna gospodarka i dajmy na to 40% procentowe cła na towary z poza unii europejskiej.

Oglądam to....śmieszne i zero konkretów

A jakie mają być konkrety wygłaszane publicznie, roluje się Polskę i głupią Jewropę. Niemcy sobie poradzą, bo maja przemysł na wysokim poziomie, ale Polska gospodarczo a także politycznie przestanie się liczyć. Trump się kapnął, co chinole kombinują i powiedział basta, to szukają frajerów w innych częściach świta i zidiociała Jewropa sama pcha się na hak. Niemiaszki zacierają ręce, bo będą mieli po sąsiedzku miliardowy rynek zbytu. Trzeba być ,ślepym , głuchym i idiotą aby tego nie zauważać.

Ci "dobrzy duszkowie -malkontenci"- w zmasowanej liczbie to zdaje się prosto z KODzispędu? Strasznie uwiera, kiedy coś dobrego powstaje?

Zobaczymy mądralo co będziesz mówił jak nie bedziesz mógł znaleźć roboty, a wtedy chiny kością w gardle ci staną. Po pierwsze własna gospodarka. Chcesz zostać niewolnikiem skośnookich komuchów to paszpotr w dłoń i do państewa środka. Ja nim zostać nie chcę. Tam jak spróbujesz podskoczyć to w komuszym chińskim raju przerobią cię na organy.

oczywiście na organy do przeszczepów i skasują za to gruby piniądz.

Dla ludzi z mentalnością niewolnika to pewnie i wielkie szczęście , nie muszą myśleć i dbać o siebie.Pan za nich wszystko załatwi -takie lewackie wypierdki, pełzające na kolanach z łapami wyciągniętymi po socjal. Chiński komunizm to nie PRL-owski socjalizm , to totalitaryzm, gdzie nie rozdają marchewki, tylko najlepszym wypadku, nagradzają batem, natomiast szczęśliwcom ścinają łby.

Towaru z Chin to będzie w bród , tylko czym my za to będziemy płacić jak niczego nie produkujemy. Polska stanie się rampą przeładunkową, Żydzi będą handlować a my będziemy u nich tragarzami. To właśnie w tym celu, zniszczono w Polsce przemysł ciężki , tekstylny, roz...o zbrojeniówkę, oddano banki i handel wielkopowierzchniowy w obce ręce. zniszczono edukację.
I z czego tu się debile cieszyć?. Banda idiotów , która wkrótce zostanie przerobiona na woły i muły do ciężkiej prymitywnej roboty. Ale dla idiotów to i tak duży skok w hierarchii społecznej , przynajmniej do czegoś się w końcu przydadzą. Żałosne bezmózgi.

To nic a nic dziwnego,ze towary przybeda z CHIN,
tylko co do Chin bedzie zabrane?
Przegladajac wiadomosci ze Swiata natrafilem na
wiadomosci z Australii.Otoz premier Australii
razem z przybocznymi powiadomol,ze Australia ma
kryzys wielokrotny;"brakuje" gazu,elektrycznisci,
paliwa itd..Ale nie brakuje rozwalania i wyprzedazy
wszystkiego co mozna upchnac za kilka miljonow np
chinczykom,hindusom,francuzom,itd.Ostatnio uziemniono
elektrownie weglowa dlatego,ze niepotrzebna (jak za Tuska)
bo wlasciciel powiedzial,ze remont za drogi gdyz przez
dluzszy czas nic nie poprawial.Ostatni hit to wywoz
gazu ziemnego lwasnie do CHIN tankowcami z Qinsland.
Chinczycy maja tanszy gaz ziemny niz placi sie wlasnie
w Australii.No coz kazdy kraj ma swego palanta
od rozwaliania co dobre i sluzy danej spolecznosci.
Dlatego tez rozzbrojono australijczykow doszczetnie,
a to ma swoja historie zawiazana z Hobart na Tasmanii.
Zobaczymy co jeszcze jasnierzadzacy wymysla by ludziki
szybciej wyslac na Lono Abrachama.

Azja aby się rozwijać, potrzebuje energii, przecież to 1/2 populacji ludzkiej na ziemi. Białego człowieka, Bóg postanowił ukarać i odebrał mu rozum. Polska wg szerzących się w internecie przepowiedni, ma niby być ostoją europejskiej cywilizacji. To raczej niemożliwe , bo poziom zidiocenia dorównuje temu w UE, i nie będzie odważnych, aby wziąć pały do reki i pogonić tą sprzedajną zgraję.

I jeszcze jeden ciekawy materiał z mapką w tle:
https://www.youtube.com/watch?...

Nie żadna Łódź, ale Duisburg nad Renem to chiński hub na Europę.
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

Bo Niemcy mają być hubem na Europę Zachodnią, Polska na obszar ABC (Adriatyk, Bałtyk, Czarne), ale spokojnie, towar musi przejść przez Polskę, nie przepchają go Nord Streamem.

Przed "odkryciami geograficznymi" poprzez szlaki morskie Polska (czy też te ziemie) korzystały ze szlaków, każde państwo "parło" na wschód. Zachód Europy był peryferiami, na dodatek mocno ograniczonymi obszarowo. Odtworzenie szlaku lądowego może nam pomóc. Nam. Nie naszym "sojusznikom". Stały jest tylko interes, sojuszników można zmieniać.

Jak na razie to Niemcy stają się hubem na Nowym Jedwabnym Szlaku. Pociągi dojeżdżają do Duisburgu nad Renem, a stamtąd towary rozjeżdżają cię po całej Europie. Do UK, Belgii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoch.
https://www.youtube.com/watch?...

Niedawno do Londynu przyjechałpierwszy pociąg z Chin.
https://www.youtube.com/watch?...

Proszę zwrócić uwagę na lokomotywę w barwach Deutsche Bahn. W Polsce to te pociągi wyrzucają po drodze tylko towary, no i zmieniają rozstaw osi na granicy z Białorusią.

Tyle Polska ma z Nowego Jedwabnego Szlaku. Nie mamy nawet co wysyłać z powrotem do Azji.

Kto to promuje jest debilem śmierdzącym onucami, wpuścić łatwo trudniej będzie się ich pozbyć, co chcecie zrobić z Polską ma być krajem przerzutowym ? czego pytam.

Kolejna nasiadówa i kolejne bicie piany. Jakie są efekty ostatnich wizyt najwyższych dostojników: ZERO!
Więcej w Chińskim Kanale Informacyjnym na You Tube.

Wydział Gospodarczy Biura Spraw Chińczyków Zamorskich
Prosze pamietac ze jest to zwyczajne biuro agenturalne wywiadu Chin.

Tak? A co z protestem nowych mocodawców naszych? Odpuścili czy odważnie pokazujemy im gest Kozakiewicza?

Przepraszam.przed świętami czytałem gdzieś ,że szlak idzie do Anglii.co ze stacja rozładunku w Łodzi?

Do Anglii to raczej nie dojedzie, woda przeszkadza, bardziej do helmutów, ale co wtedy z Anglią, Słowacją itd, dlatego optymalnym rozwiązaniem jest jednak Polska jako hub przeładunkowy. Fajnie pokazane jest to w USa, jak się tam transport odbywa, bardzo duży nacisk jest na transport rzeczny, bo jest po prostu najtańszy.

Już dojeżdża do Anglii. Woda to nie przeszkoda. Jest Eurotunel pod kanałem.
https://www.youtube.com/watch?...

No i jaka piękna lokomotywa w barwach Deutsche Bahn. A hub na Europę tworzy się w Duisburgu w Niemczech
https://www.youtube.com/watch?...

Łódź, to umarłe, jeszcze zamieszkałe miejsce.... ...miasto zamieniono w wieś, taką, z jakiej pochodzą członkowie władz miejskich... ...Łódź zamieszkuje w większości biedota ze wsi, i to z całej Polski... ...robi się coś na kształt Rosji z przełomu XIX i XX wieku... ...tłuczki sięgną po władzę.. ...brutalną władzę, bo komunistyczną...

Masz na myśli koszary na miliony chińskich żołnierzy w Łodzi? Będą budować. Kasa już poszła. Macierewicz nie uratuje Polski bo jest samotny.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl