niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

​Oświadczenie zakładów „Nitro-Chem”

Dodano: 14.04.2017 [20:59]
​Oświadczenie zakładów „Nitro-Chem” - niezalezna.pl
foto: facebook.com/nitrochem
Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. w Bydgoszczy oświadczają, że zmiana Zarządu Spółki nastąpiła między innymi z powodu wykrycia nieprawidłowości związanych z zawarciem wadliwego prawnie kontraktu z odbiorcą albańskim, co naraziło „Nitro-Chem” na stratę finansową wynoszącą ponad milion dolarów. Ponadto poprzedni Zarząd podjął decyzję o sprzedaży budynku administracyjnego należącego do Spółki po zaniżonej cenie, mniej więcej za 40 proc. jego rzeczywistej wartości, a następnie wynajmował od nabywcy pomieszczenia biurowe w tym budynku przez okres 10 miesięcy. Z tego tytułu Spółka poniosła dodatkowe koszty w wysokości ćwierć miliona zł. Poprzedni Zarząd przeprowadził także niezwykle drogi, bo kosztujący 5 mln zł, remont nowej siedziby Spółki, z czego koszt remontu samego gabinetu Prezesa Zarządu kosztował 100 tys. zł.

Zachodzą również podejrzenia, że to nie koniec nieprawidłowości, które miały miejsce w Spółce w przeszłości. Dlatego nowy Prezes Zarządu Krzysztof Kozłowski zlecił przeprowadzenie szczegółowego audytu w Zakładach Chemicznych „Nitro-Chem”. Jego wyniki poznamy za kilka tygodni. 

Należy także podkreślić, że Pan Krzysztof Kozłowski dobrze zna Spółkę. W sierpniu 2016 r. wszedł w skład jej Rady Nadzorczej, a od września 2016 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem” i w tym okresie gruntownie zapoznał się z działalnością Spółki, dzięki czemu może on obecnie skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem. Pan Krzysztof Kozłowski posiada wykształcenie inżynierskie, a także doświadczenie biznesowe, co stanowi kwalifikacje niezbędne do kierowania Spółką. Nowy Prezes Zarządu nie dokonał żadnych zmian pionie technologicznym Spółki, a ciągłość i bezpieczeństwo produkcji oraz realizacja przez Zakłady Chemiczne „Nitro-Chem” S.A. kontraktów krajowych i zagranicznych nie są zagrożone.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ten Kozłowski nadzorował- to gdzie był jak te wałki były robione ?

TYPOWA „gospodarka” establish-mętów 3-ciej RP➧NAJPIERW《antifa/kod/obywatele RP》w taki sposób zarządzali państwową{NASZĄ} firmą【słowo ‹zarządzali›nie jest tu najtrafniejsze➛wyrażenie ‹kradli› jest bardziej prawdziwe】żeby przynosiła OGROMNE STRATY➤ale straty WYŁĄCZNIE dla państwa{czyli DLA NAS}✈natomiast ONI sami mieli z tego OGROMNĄ ukradzioną kasę➽od kiedy NAPRAWDĘ POLSKIE zarządy zamieniają państwowe spółki z DEFICYTOWYCH dla państwa【ŁUPU dla ZŁODZIEI, czyli dla: antify/KODu/obywateli RP】na DOCHODOWE{dla ludzi, a NIE dla złodziei}➤KODeraści zaraz wrzeszczą, że do władzy się dorwały „niekompetentne pisuary”, że „niewykszałceni”, że „nepotyzm”, że „nie słuchają Balcerowicza, więc nie znają się na gospodarce” i INNE takie „MĄDROŚCI”

Czy on wie co to jest AUDYT?
Napewno nie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl