niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
20 lipca 2017

Ewa Chodakowska zacytowała Jana Pawła II. Oto, co ją za to spotkało...

Dodano: 14.04.2017 [21:03]
Ewa Chodakowska zacytowała Jana Pawła II. Oto, co ją za to spotkało... - niezalezna.pl
foto: By eSerwis - https://www.youtube.com/watch?v=eHioVjWmfTU, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=49579059
Po tym, jak znana trenerka Ewa Chodakowska zamieściła na swoim profilu na Facebooku wpis na temat Triduum Paschalnego, wylała się na nią fala hejtu. Potępiały ją tzw. postępowe feministki. Sprawa ta do głębi poruszyła użytkowników Twittera. 

Ewa Chodakowska jest popularną trenerką fitness, aktywnie udzielającą się w sieci. Jej profil na Facebooku śledzi ponad 2 miliony osób.

Dziś – z okazji Wielkiego Piątku – sportsmenka zamieściła post, cytując słowa świętego Jana Pawła II.

„Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum (...) coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!”

Reakcja niektórych z internautek była zaskakująca.

W jednym z pierwszych komentarzy pod postem Chodakowska została skrytykowana.

Dlaczego z fajnej platformy fitnessowo-zdrowotno-lifestylowej robić kazalnicę? Mówiłaś ze nie angażujesz się politycznie i religijnie? Wiara to prywatna sprawa. Szkoda!

– napisała jedna z internautek.

Trenerka odpowiedziała zdecydowanie:

W kolejnych wpisach internauci opowiedzieli się po jej stronie, chwaląc za to, że miała odwagę przyznać się do swojej wiary i przypomnieć o istocie Wielkanocy.

Temat ten wzbudził gorącą dyskusje także na Twitterze. 


DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

abyście dawali świadectwo....
a czarna swoje: prywatna sprawa, prywatna sprawa, prywatna sprawa..
Nie umie czytać ze zrozumieniem

To nadaje się do prokuratury. Takie wpisy spełniają wszelkie znamiona dyskryminacji ze względu na wyznanie.

Brawo dla Pani Chodakowskej !!!!...Za odwagę aby publicznie przyznać się do Wiary w Chrystusa!!!!!!!

Nie tylko piękna, mądra ale i odważna. Zupełne przeciwieństwo feministek-kobiet bez pozycji.

Szacunek dla Ewy!

Gnać kijem cholerne lewactwo. To jest postępowa ale choroba, na szczęście ostatnie leczenie przynosi skutki i coraz mniej tego dziadostwa u nas.

Na agresywnych socjopatów gromadzących się pod hasłami lewicy kij nie wystarcza. Wszyscy wiemy do czego prowadzą rządy fszystów i komunistów, przykładów aż nadto z historii rewolucji i dzisiejszych tyranii.

hahaha a może tak to cholerne prawactwo trzeba pognać kijem? Skoro Ty możesz tak powiedzieć, to ja na odwrót!
A i jeszcze jedno...Ja mam rację,a Pan nie ma racji, cytując słowa klasyka xdd

Pozdrawiam z "lewackiej" Hiszpanii

Madra jesteś i odważna, Ewka.Czyli normalna!Lewakom te cechy nie pasują, one ich okropnie draznią.
Zawsze mnie zastanawiają osobniki, którym przeszkadzają takie właśnie cechy- czyli lewactwo.Co to za umysły? - Jak sama nazwa wskazuje, lewizna życiowa: zło, zazdrosć, zawiść, fałsz, oszustwo, kur....o.

Kiedyś za komuny zwalczano kościół likwidując przydrożne kapliczki, albo nie wydając zgody na budowę kościołów. Wtedy walczyliśmy o wiarę. Teraz ta sama walka z kościołem zmienia się w atak na samą ideę, dlatego nie dajmy się, nie dajmy niszczyć wiary. Trzeba się temu aktywnie przeciwstawić. Kiedy komuna chciała zburzyć kapliczkę, ludzie zbierali się spontanicznie i bronili symbolu wiary. W przestrzeni medialnej to słowa są kapliczkami wiary, brońmy ich tak samo, jak realnych obiektów za komuny. To, że Chodakowska się publicznie przeżegnała, bo do tego sprowadza się to co powiedziała, nie może być obiektem hejtu!

Nie znam Cię, ale mogę powiedzieć: Jesteś kochana! - Nie przejmuj się lewusami!

Hmm..jeżeli ktos napisze że nie wierzy w te 'gusła' to jest ok, jeśli napiszy że wierzy juz jest politycznie, religijnie...puknijcie się drogie panie w te puste łby - logiki zero...raz mozna, a drugi nie...kazdy ma jakieś zdanie, jeśli ci się nie podoba strona, blog czy reportaż w którym autor wyraża siebie to to olej..a nie drzyj że mogłoby c inaczej...skoro masz inne zdanie ...załóz swoj profil i pisz swoje zdanie..moze ktos to klepie..i lajknie...

Tak to jest ze skretyniałymi fanami muzułmanów.

Za co ? Za to, że ich Królem jest Jezus Chrystus.

https://www.youtube.com/watch?...

Przesłanie na końcu filmu w języku angielskim do mainstreamowych
mediów, globalistów, komunistów i faszystów udających liberałów,
demokratów, Hollywood, ONZ, wrogów życia itp. :

" Your luciferian reign is over. "

Tłum. : " Wasze lucyferyczne królowanie skończyło się. "

zapyzialym feministkom nie przyjdzie do glowy, ze prawo kobiety to tez prawo do wyrazania wlasnych, osobistych opinii zgodnie z sumieniem, a nie tylko glupie nasladownictwo lewackich norm, glupie sa I tyle

Chrześcijanin w tych podłych czasach nie moze być frajerem,ma prawo wszelkimi sposobami bronić swojego zycia

Brawo, Pani Ewo! Prawda zwycięży. A feministkom brak elementarnej kultury. I też nie znają naszej historii w elementarnym stopniu.

W ramach tolerancji, można zaproponować tym którzy nie lubią świąt katolickich, a korzystają dzięki nim np. z
wolnego dnia pracy. Można by takim nieodpłatnie pozwolić
przyjść do pracy, aby mogli wybuczeć się do luster w toaletach.
Z drugiej strony, trzeba mieć nie źle pod sufitem, aby
podważać czyjeś czyste intencje, czy też dobre słowo do innych ludzi. Grunt, to nie przejmować się dziwolągami.
Wesołych Świat życzę.

Feministki walcza o swoje prawa do zabijania dzieci nienarodzonych, gdy są stworzone do dawania życia i są z tego tytułu boginiami, gdy feministki otumanione jakimiś fałszywymi wartościami, które nie są w ogóle żadnymi wartościami wysługują się chorym poglądom Lucyfera i są przeciwni ludzkości.
Dlaczego tak sie dzieje ?

Brawo Pani Ewo! Szanuję Panią Pani poglądy!

Światowe Dni Młodzieży pokazały, ze przyszłość świata należy do pięknych cudownych wspaniałych młodych ludzi.
Nie zmarnowanych,zdewastowanych moralnie, duchowo tylko postaci ludzkich, którzy już niewiele są w stanie z sobą zrobić poza marazmem. W tym stanie nie są w stanie obronić siebie, rodziny ani Ojczyzny.

Zgoda w 100%

Te feministyczne piewczynie tolerancji tolerują jedynie swoje "poglądy" i wszelkiego rodzaju dewiacje. Opętanie nazywają wyzwoleniem, a zboczenia miłością. Nie maja oparcia w nauce z braku wiarygodnych argumentów, ani w religii, bo nie uznają żadnego autorytetu poza własnym nierozumem.

Srajbuk jakby to był hejt na islamistów zrobiłby blokadę konta, katolików wg srajbuka można obrażać. Wredne lewactwo moralne rozlazło się wszędzie po świecie. Życzę im ubogacenia kulturowego przez tych dzikusów !!!

Zastanawiam się!? Jak to jest, że "niektórzy" przeszedłszy takie "coś" jak obóz koncentracyjny, okupację, nawet "dobrodziejstwa" komunizmu, dożywają lat powyżej "setki", lub bardzo blisko? Oj żeby tylko nie przeczytały tego szwaby, bo ogłoszą światu, że to były sanatoria, ale gdy pewien "profesór" zaniemógł, to mu nie "pomogli"-wypuścili go, pewnie z wyposażeniem w zestaw leków. Zauważyłem, że osoby, które przeżyły to piekło na Ziemi, przeważnie były uczynne i pomagały innym w trudnych warunkach życia. Nie zawsze dobrze się "wychodzi" na życzliwości wobec innego człowieka-chociażby Inka. To chyba jest gorzej niż w to-to lotku, ale jednemu się udało i mu się w głowie pomięszało.

Na skutek obserwacji kilku przypadków, a także osobistych rodzinnych doświadczeń z systemem diety i ćwiczeń Pani Ewy, uważam, że jej system może być niebezpieczny dla zdrowia młodej dziewczyny. Mimo tego zaskakuje mnie bardzo pozytywnie baza duchowa twórczyni systemu. Jeśli taka baza jest, to i system stanie się z czasem bezpieczniejszy.

Pan Bóg się "pomylił"? Dał człowiekowi rozum i wolną wolę. Gdy widzę, jak zachowuje się człowiek, to myślę, że to jest straszne! Jak można tak marnotrawić takie dary-"talenty", a jak podliczy, wystawi rachunek i "jakoś potraktuje"? Pozdrawiam Panią Ewę!!!

Doprawdy zadziwiający jest fakt iż ci wszyscy którzy tu na forum tak krytykują katolicyzm i ludzi wyznający wiarę Kościoła katolickiego ,to gdy tylko w ich rodzinie dochodzi do śmierci kogoś z jego bliskich ,to z reguły zawsze jako pierwsi biegną w te pędy do Kościoła aby tylko ksiądz był obecny na pogrzebie ,- bo co by ludzie wtedy powiedzieli gdyby pogrzeb odbył się bez księdza ?
Ale gdy tylko wspomni się w jaki sposób wypowiadał się ten ktoś na forum internetowym ,to zaręczam Wam wszystkich, -chcielibyście ujrzeć wtedy tą samą osobę i jaki sposób wtedy potrafi wszystkiemu zaprzeczać !

Jesteś błędzie. Ci ateiści to są chrzczeni w KK twierdzą , że w Boga nie wierzą i nikt ich nie pytał o przynależność chrzest i wiarę więc są zbuntowani aż do śmierci .Noooo i tu jest ten kwiatek ....pędzą do księdza o pochówek bo taniej jest jak w firmie cywilnej ! A ksiądz nie ma prawa odmówić modlitwy bo byłby skandal i fałsz tymbardziej ,że ateista nie wystąpił a KK bo mu się nie chciało spraw załatwiać .

Dla tzw. "postepowych feministek" (inaczej: czarnych macic) jest zarezerwowane miejsce w piekle, chyba ze postanowia sie nawrocic, na co jednak sie nie zanosi ...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl