niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Żenujące świąteczne okładki. Media w oparach absurdu

Dodano: 14.04.2017 [13:25]
Żenujące świąteczne okładki. Media w oparach absurdu - niezalezna.pl
foto: kaboompics/pixabay.com/CC0 Public Domain
Okres Świąt Wielkanocnych to czas refleksji i zadumy. Tymczasem właśnie choćby chwili zastanowienia zabrakło redakcjom, które zdecydowały się najwyraźniej podkręcić emocje. Niektóre okładki są doprawdy żenujące.

Uwagę opinii publicznej oraz mediów zwróciła na przykład okładka „Gazety Olsztyńskiej”, na której znalazła się przybita trzema gwoździami kromka chleba.


 
Inny pomysł na okładkę miała redakcja „Głosu Wągrowieckiego”. Na okładce wielkanocnego wydania pisma pojawiło się zdjęcie z filmu Monty Pythona „Żywot Briana”, który swego czasy był ostro krytykowany przez Kościół Katolicki za bluźniercze wręcz i prześmiewcze ukazywanie Męki Pańskiej.
 


 Tymczasem redakcja twierdzi, że okładka nie jest wpadką. Świadomie wybrano taki właśnie kadr.

- Kto czyta Głos, a nie tylko zajawki, to zapewne wie, że wewnątrz gazety znajduje się artykuł kulturalny: Męka Pańska w filmie. Okładka nawiązuje do tego artykułu i nie jest to efekt pomyłki - wyjaśnia redakcja.

 
 „Głos Wągrowiecki” najwyraźniej idzie za ciosem, bowiem na swoim profilu na Facebooku życzy „wszystkim jajcarzom”... „jajecznych świąt wielkanocnych”.
 
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tu w tych powiatowych mediach czuje się knut pruskiego pana. U siebie zrobili "porządek", wpierw od Lutra, ostatecznie od 1933 roku rzucili wyzwanie chrześcijanom. Teraz nakazali kończyć dzieło, nie po to kupili 100 % mediów, aby szerzyć miłość...Głopi Lud wszystko kupi, bez cienia refleksji.

No cóż, wygląda na to, że w redakcji Głosu Wągrowieckiego pracują wybitne redaktorzyny - ni profesjonaliści, ni nawet komicy z klasą...

Życzenia Wielkanocne 2017 na sms

Niech Baranek Wielkanocny
W naszych sercach będzie mocny!
Bo naprawdę DOBRA ZMIANA
Jest przy zmartwychwstaniu Pana.
Gdzie jest wieczność nad doczesność,
Tam prawdziwa NOWOCZESNOŚĆ.
Obywatel na PLATFORMIE
Tańczy, bo ma gender ...w normie.
Wielkanocna więc nadzieja
Niech wyzwoli z gender geja!
*
Niechaj Święto Zmartwychwstania
Wytrwać w prawdzie naród skłania:
Jest kobieta i mężczyzna;
Z rodzin naród jest... Ojczyzna!
Zachód kłamie i wschód kłamie;
Widział pokój ktoś w islamie?
Jak straż, która oniemiała,
Tak się będzie Polski bała
Swołocz wschodu i zachodu.
Alleluja i do przodu!

Życzenia wielkanocne 2017
(wersja syntetyczna na sms)

Niech Baranek Wielkanocny
W naszych sercach będzie mocny!
Niechaj Święto Zmartwychwstania
Wytrwać w prawdzie naród skłania:
Jest kobieta i mężczyzna.
Z rodzin naród jest... Ojczyzna!
Zachód kłamie i wschód kłamie;
Widział pokój ktoś w islamie?
Jak straż, która oniemiała,
Tak się będzie Polski bała
Swołocz wschodu i zachodu.
Alleluja i do przodu!

Życzę Czytelnikom i Redakcji Niezależnej.

Kochani wmówiono nam,że dziennikarze,aktorzy i inni celebryci to muszą być jacyś mądrzy ludzie.A tam jak wszędzie, więcej mało mądrych,niż mądrych.
Tylko dlaczego głupota tak wysoko zachodzi?
Bo na to pozwalają mądrzejsi?

Monty Python to klasyka!!

Ta to jest na prowincji ...

Nie ma co się tymi pseudo redaktorami przejmować, Bóg prędzej czy później ich osądzi i to sprawiedliwie.

Tak jak i ciebie...

Duża część tak zwanych " dziennikarzy " to sługusy złotego cielca , 30 srebrników to dla nich jedyny cel w życiu !

najwiekszym prezentem dla mlodych wyborcow PIS byl SAD KAPTUROWY nad mlodym sprytnym misiewiczem tego na wielkanoc nikt sie nie spodziewal

Kromka chleba naszego powszedniego symbolizuje współczesnego lewaka,któremu pedofilno-złodziejskie obyczaje władza
usiłuje wyperswadować,co jest źródłem niewyobrażalnego cierpienia,porównywalnego tylko męczeństwem sędziuszka Żurka
który musi teraz mylić się w oświadczeniach majątkowych...

Wydaje mi się, że ktoś trochę opacznie rozumie wolność. To, że mi coś wolno wcale nie oznacza, że mam to robić. Kompletny brak szacunku dla ludzi o innych poglądach (lepszych? gorszych? nie nam to oceniać).

..tak, to prasa o swiatowym zasiegu...

Czy w ogole ktos slyszal o tym "Glosie" i tej "Gazecie" zanim Niezalezna o nich wspomniala ?

...to, że ty tam nie żyjesz i nie wiesz o takim pisemku - nie oznacza, że nikt nie wie - o czym oznajmiłeś w swej jedynie pewnie słusznej wypowiedzi nie uznającej krytyki! Na tym polega wprawne oko dziennikarskie i rzetelność info., że opiera się na faktach - a nie tylko na niektórych dużych jak np. GoWniana. Popatrz na to, co się dzieje z innej strony - o ile te wielkie jak wspomniałem GoWniane ośrodki robią to od zawsze, to te mniejsze, które "naśladują" te większe indoktrynują już małe miejscowości i wioski oraz wioseczki... A chodzi o to, żeby lawa GoWna płynęła nie tylko z tych wielkich ośrodków ale też małych gejzerów GoWna - bo o ile te wielkie SZAMBA są już troszeczkę podkopane o tyle te mniejsze zaczynają skutecznie infekować. Poza tym w wielkomiejskich aglomeracjach łatwo jest się ukryć... dziennikarzyna wtapia się w tłum miejscowej społeczności niezauważalnie.... ale na wioseczkach i małych miasteczkach stoi za taką gazetą konkretna osoba i to, że nie ukrywa swoich poglądów - ani nie boi się miejscowych władz ani też władzy duchownej... świadczy tylko o nachalności i bezwzględności tej walki o rząd dusz - i z tego powodu jest to bardzo ważny artykuł - to już nie są teorie spiskowe o lewackim trzepaniu dusz - ale fakty.

Jak widzę w Wągrowiec w 1954 roku zlikwidowali zrujnowany cmentarz żydowski, bo wiadomo, ze normalnie jak sie nie odnawia grobu co 20 lat to ulega likwidacji. Tak ale nie dotyczy to jak widać żydowskich cmentarzy, bo w Wongrowitz zrobiono jaka kosztowna odnowę tego cmentarza. Nie dotyczy to tylko Polski, bo jak kiedyś byłem w Bad Segeberg w RFN to widziałem wielki żydowski cmentarz i nie wolno go ruszy©. Za 3 tys. lat muzułmańscy archeolodzy jak będą robic wykopki to będą sie dziwi©, ze w Europie żyli tylko Żydzi?

Nie znasz obowiązujących przepisów dot. cmentarzy. A likwidacja / profanacja cmentarza, niezależnie od tego, jakiego wyznania byli jego założyciele, jest paskudna.

A co niemieckie media w Polsce moga pisac,tylko szczekac i obrazac nas Polakow

To pewnie niemieckie szmatławce Springera , z nakazu chazara Dekana wyprawiahą takie chucpy.b

Oni tam u siebie beda niedlugo swietowac Ramadan to nam katolikom zazdroszcza i pluja jadem. Najgorsze jest to, ze to wszystko robia Polacy za niemiecki szajs.

Parafrazując życzenia brukowca głos wągrowiecki: redakcji gazety i im bliskim życzymy idiotycznych świąt.Skoro ,,jajcarzom, jajecznych".

I mnóstwo wągrów na ich lewackich ryjach !

Jedyna rada to nie kupować i nie finansować antypolskich szmatławców.

A Marek Zuber prawił dziś w telewizji o aspektach finansowo-gospodarczych świąt. Ludziska, jak chcecie spędzić te świeta po bożemu, to radzę wam odstawić Wyborczą, Polską, TVP Info, TVN 24 itp. i się trochę zadumać. Ewentualnie można pooglądać Trwam, albo posłuchać Radia Maryja. Jak nie rzucicie, chociaz na 3 dni bieżączki z wyżej wymienionych mediów, to słabo widzę wasze święta.

A co niemieckie media w Polsce moga pisac,tylko szczekac i obrazac nas Polakow

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl