niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 maja 2017

Obrzydliwy wpis Warzechy

Dodano: 13.04.2017 [10:20]
Obrzydliwy wpis Warzechy - niezalezna.pl
Krzysztof Wyszkowski poinformował, że zamyka swoje Twitterowe konto. Publicysta Łukasz Warzecha wykorzystał tę informację do personalnego ataku na Wyszkowskiego. W internecie zawrzało.

- Drodzy Partnerzy! Żal żegnać wszystkich dwadzieścia jeden tysięcy Szanownych Followersów, ale czas na inne prace. Pozdrawiam najserdeczniej!  - napisał wczoraj Krzysztof Wyszkowski.

Ta informacja poruszyła najwyraźniej Łukasza Warzechę, który zamieścił na Twitterze obrzydliwy wpis:

- Podobno Krzysztof Wyszkowski odszedł z TT. To dobrze, obecność tu wyraźnie mu nie służyła. Tracił nad sobą kontrolę. - napisał Warzecha.

 
Dziś Krzysztof Wyszkowski poinformował, że po zamknięciu konta na Twitterze, kończy także obecność na Facebooku.

Wielce Szanowni Państwo! Wczoraj zlikwidowałem swoje konto na Twitter, a dzisiaj kończę obecność na Facebook. Czas na skupienie się w innej, ale zawsze wymagającej ducha Solidarności, sferze. Bardzo dziękuję za lata pożytecznych spotkań. Serdecznie pozdrawiam życząc Dobrych, Głębokich Świąt Wielkiej Nocy!
Z Panem Bogiem!

  
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Czym w jaki sposób obrazil p. Wyszkowskiego?????
Ludzie opanujcie się!!!!!

pozdrawiam....

Ludzie ogarnijcie się trochę! Po co tyle jadu, wyzwisk o lewactwie?! Przesadził być może i tyle... zresztą Święta idą :-). Wesołego Alleluja!

Niby Warzecha dorosły, a chłystek.

Pieczeniarz Warzecha i niegodziwość, ciekawe dlaczego mnie to już tak dawno przestało dziwić.

Panie Łukaszu przydałoby się przeprosić Pana Krzysztofa Wyszkowskiego za niefortunny wpis, nie godzi się w taki sposób odnosić się w ogóle do ludzi a co dopiero do człowieka bardzo szanowanego w RP

No cóż, jezeli Warzecha nie zostanie wyrzucony z TVP i z TV Republika, będziemy interweniować u prezesów wspomnianych stacji. Jeżeli to nie poskutkuje - jest jeszcze prezes nad prezesami...

Warzecha ...i wszystko ciemne.

Już dawno pisałem o tym dupku z komunistycznej gazeciny pomorskiej dziś o zgrozo niemieckiej. Od zawse uważałem go za rynsztok dziennikarski piewca komunistyczny "baronów" w Bydgoszczy i regionie. Zal patrezec jak ten jełop zasiada w programie " W Tyle Wizji" to samo dotyczy idioty Skiby. Jka Wolski nie usunie tych męt z programu przestanę go oglądac i będę namawiać innych aby zrezygnowali z oglądania tego pozytecznego programu ale nie z Warzecha i Skibą

Ku rozwadze autorom programu Wtyle wizji. Proszę nie przejmować sie atakami na program, bo te ataki mogą pochodzić od zadaniowej ruskiej agentury, która niestety stała się równoprawnym i aktywnym członkiem polskiej debaty. Ta ruska agentura podszywająca sie pod prawicowy elektorat ma za zadanie przeszkodzenie w poszerzaniu kręgu odbiorców TVP, a tym samym w powiększaniu bazy ewentualnych sympatyków PiS.

Warzecha ? to dno lewackie , na dodatek były piewca lewactwa z Gazety pomorskiej czyli komunistycznego regionu jakim jest woj kujawsko-pomorskie nie zapominac o lewackiej Bydgoszczy.

Troche sie zmienilo. Wiele wskazuje na to ze obecnie standard zarzadzania i konkrety(czyny), a nie programy rozrywkowe wplywaja na wole wyborcow. Sytuacja w tym wzgledzie raczej sie nie przeorganizuje. Oderwanie/odrywanie ogolu spoleczenstwa od smutnych realiow codziennej zwierzecej walki o byt(500, mieszkanie+) wraz z urzeczywistnianymi przez obecny rzad kolejnymi waznymi inicjatywami/regulacjami/projektami spoleczno--gosp.calkiem zasadnie rozbudzajacymi nadzieje na ZNAKOMITA OGOLNA poprawe warunkow zycia, zapewniaja Pisowi trwanie u steru wladzy-BRAK alternatyw politycznych/Kukiz na razie w powijakach jeszcze/. Obecna opozycja miala swoja szanse-nie wykorzystala jej i zamknela sobie tym PRZYSZLOSC. Fakt. Klasyka. Kto chce mieszkac w banana republik? Lotry tylko. A tak bajdelej to wybrali juz szefa partii renegacko-zaprzanskich? Szetyna? Jezeli on to swietnie, choc Petru nie gorszy..he, he...

Jakiż to typowy sposób na stosowanie metody tzw."łapać złodzieja" Ten wpis jest wręcz prymitywnie szablonowy.

...a taki był kulturalny i pro publico bono. Jak by trzeba było to i krzyżem by zapewne padł ...najlepiej przed kamerą...Instynkt prawie jak u tego wielce zasłużonego opozycjonisty, który prowadzony kiedyś przez milicjantów, gdy tylko ujrzał kamerę zaczął się szamotać... tak dla potomności i chwały (g)w-iecznej.

Ten dziennikarz powinien trafić na dwa lata po nauki
do kilku wybitnych dziennikarzy typu Anita Gargas czy
Ewa Stankiewicz.Nie zna się na historii czy literaturze.
Jego życiorys to,,Der Fakt,, i UPR/rzecznik prasowy/.
Klasę dziennikarską ma np. Magda Ogórek.!
Zatrudnienie Warzechy ,,W tyle wizji,, TV info to nieporozumienie.!!
Warzecha jest zwolennikiem pracy Hipermarketów w niedziele.
W Niemczech markety w niedziele są zamknięte.

tego warzechy rozlazła gęba od początku nie przypadła mi do gustu,wcześniej czy później pieprzone lewactwo z każdego uPOpranego typa wyjdzie na wierzch.jak pokaże gębę w kolejnej odsłonie WTYLE WIZJI,przełączę na TV TRWAM.

Komuś z TVP bardzo zależy aby program "wtylewizji" był klonem "szkła kontaktowego" więc angażują tam takie kreatury jak Warzecha,Świetlik czy nawet Skiba.To jest żenujące i prowadzi do utraty widzów.W TVP krety mają się doskonale.Co musi się stać,aby ich się pozbyć?.-Czy musi nastąpić zmiana Zarządu TVP?.-Tracicie widzów,otrząśnijcie się....chyba że macie inne cele.My będziemy jednak coraz bardziej przeciwko Wam protestować.Nie pozwolimy na powrót TVP po-psl!

Uważam red. Warzechę za uczciwego dziennikarza, którego stac na własne zdanie. Poza tym to całe "wtylewizji" to własnie "szkło kontaktowe" dla zwolenników PiS-u, nie korzystających z innych żródel informacji, jak TVTrwam i TVP Kurskiego. A juz panie Ogórek i Łosiewicz to najlepiej powinny przejść do TV śniadaniowej. Nie sposób się dodzwonić, najczęściej dzwonią wielbiciele urody pani Ogórek z kraju i zagranicy.Nie rozumiem tej nagonki na Warzechę.

Brawo Panie Wyszkowski! i tak długo pan wytrzymał,ja chyba tylko po pół roku albo jeszcze mniej,a panu dziennikarzowi kolejny raz "zryło beret"?

Wczoraj ,,w tyle wizji,, Warzecha zwany,,rumiankiem,,
wraz z red.Swietlikiem urządzili sobie jazdę na Misiewicza.
Ten Warzecha pracując 10 lat dla niemieckiego Faktu a wcześniej należąc wraz z Ziemkiewiczem do UPR/obaj byli rzecznikami/ nabył liberalnych cech.
On Misiewiczowi może buty czyścić.
Ostatnio zasłynął z krytyki pomysłu PIS o ograniczeniu pracy w niedziele w hipermarketach.
Panie Warzecha ważniejsze jest być czy mieć?
Być przyzwoitym czy mieć kasę?
Warzecha to V kolumna w TVP !
Jego życiorys jest bardzo dziwny.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Łukasz_Warzecha

Były działacz,,S,,

Pacjent o nazwizku : warzecha , ma o sobie wysokie mniemanie. nawet zapraszany jest z tego powodu. Jednak po wnikliwej analizie wyslal bym go na badania . ot takie tam jak na kierowania pojazdem mechanicznym, kierowane jest dla nas wszystkich. ja.. nie prof. bez habilitacji i nawet nie dziennikarz.

dziennikarzu - skundliłeś się tą wypowiedzią. Widzę cię w medium lisa

Warzecha to najsłabsze ogniwo - jeśli tvn tylko by go powował... Przygotowanie już ma: tylko "tłituje", powtarza "tak naprawę" i z patosem wygłasza swoje pseudointelektualne wypociny.

stefan(14:03) To "tak naprawde", teraz stalo sie "tak naprawde" modne, ze "tak naprawde" co pare wyrazow mowiacy
goscie, ale i prowadzacy,"tak naprawde" nie potrafia sie bez
tego, wypowiedziec! Gdy ich slysze, budzi sie wewnatrz, "tak
naprawde" przekora i dopowiadam (jak glupek), tak naumyslnie.

Najmodniejsze to jest teraz "powiem tak".

Wczoraj oglądając w "Tyle Wizji" zastanawiałam się, czy ja oglądam "Szkło kontaktowe"...? Byłam tak zniesmaczona, tym co tam słyszałam. Pocieszające były tylko telefony od telewidzów, którzy brali w obronę min. obrony Macierewicza. Jednym z prowadzących był właśnie pan Warzecha. Za wczorajszy odcinek powiem - WSTYD PANOWIE.

Warzecha pracując 10 lat dla,,Der Fakt,, nabył liberalnych cech a wcześniej w UPR/partii księżycowej/ćwiczył liberalizm księżycowy.
To taki dziennikarski rumianek.Na niczym się nie zna.
Polecam mu ten materiał z TVP.
https://vod.tvp.pl/27030704/12...

Jak warzecha (pisownia nieprzypadkowa) współprowadzi "TYLEWIZJI" to natychmiast wyłączam telewizor i idę spać.

Mnie też pan Warzecha zniechęca do oglądania w Tylewizji.

Ten Pan, to znaczy Warzecha,zyskał u mnie miano PODKOŁDERNIKA JADOWITEGO. To naprawdę wstrętny człowiek. Zawsze wykorzystuje sytuację, aby SOBIE ulżyć i dokopać komuś. Czy nie jest to ukrywanie własnej nieprzydatności do zawodu? Panie Warzecha, odejdź Pan z #wtylewizji#. Zaśmieca Pan taką dobrą audycję.

Warzecha to jest zwykły tchórz znany z banowania kogokolwiek kto choćby lekko go skrytykuje. Faktycznie człowiekowi z brukowca palma już dawno odbiła i razem z Ziemkiewiczem ( którego kiedyś lubiłem, ale który już mi się przejadł ) oraz Stank-iewiczem tworzą Trójkąt Błaznów przkonanych o własnym geniuszu i nieomylności. Należy pamiętać, że Warzecha ostatnio obrażił posłankę Szczypinską z PIS tak zupełnie od czapy. To, że go trzymają w Tyle wizji zle świadczy i o Wolskim i o Kurskim. Tam nie powinno być miejsca dla chamów jak Łukaszek.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl