niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Trzy eksplozje przed autokarem Borussii Dortmund. NOWE FAKTY

Dodano: 11.04.2017 [21:50]
Trzy eksplozje przed autokarem Borussii Dortmund. NOWE FAKTY - niezalezna.pl
foto: Reuters/Kai Pfaffenbach Livepic; open.mediaexpress.reuters.com
Mający się dziś odbyć ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzów Borussii Dortmund z AS Monaco został przełożony na środę z powodu eksplozji, które uszkodziły autokar wiozący piłkarzy BVB na stadion. Ranny obrońca Borussii Marc Bartra. Policja na razie nie wie, co spowodowało wybuchy, ale potwierdziła, że doszło do trzech eksplozji w pobliżu hotelu, w którym mieszkali piłkarze niemieckiej drużyny. Autokar został uszkodzony w dwóch miejscach. W pojeździe zostały wybite szyby.
 
Informację o urazie Marca Bartry potwierdził jego ojciec Jose.

- Nie znamy szczegółów. Coś mu się stało w rękę, wygląda na to, że została rozcięta odłamkami szkła. Czekamy na dalsze informacje - powiedział agencji EFE.

Spotkanie zostało przełożone na środę na godzinę 18.45.
 
Spiker informował oczekujących na stadionie kibiców, że nie ma zagrożenia na obiekcie i wokół niego. Fani zostali poproszeni o pozostanie na swoich miejscach i zachowanie spokoju. Po kilkudziesięciu minutach bezpiecznie opuścili obiekt.
 
Agencja dpa poinformowała, że piłkarze Borussii rozjechali się do domów. Nad okolicami hotelu w dzielnicy Hoechsten pojawił się dron, przy pomocy którego policja poszukiwała ewentualnych kolejnych ładunków.
 
Borussia podziękowała na Twitterze za gesty solidarności ze strony kibiców Monaco.

- Dziękujemy wam za cierpliwość, zrozumienie oraz okrzyki „Dortmund, Dortmund!”, drodzy fani Monaco - napisano.

Kibicom AS Monaco zaoferowano także pomoc w znalezieniu noclegu.

- Nie tak to powinno dziś wyglądać... Mam nadzieję, że cała drużyna BVB jest zdrowa i bezpieczna, również Marc Bartra, który lekko ucierpiał. Zdrowia! - napisał na Facebooku polski piłkarz AS Monaco Kamil Glik.Do sytuacji odniosła się też FC Barcelona, która o 20.45 rozpoczęła zgodnie z planem swoje wyjazdowe spotkanie z Juventusem Turyn.

- Wyrazy wsparcia dla Marca Bartry, BVB i jej kibiców – napisano w krótkim komunikacie.

Autor: Źródło: , , ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zamachowcy uderzyli w ulubioną rozrywkę większości Niemców. To zwiększa wyborcze notowania takich partii w Niemczech, jak AfD.

To wszystko co potrafią. Wyrazić wyrazy wsparcia. Na armatę trzeba odpowiedzieć rakietą, inaczej się nie da.

Peowskie parchy niemieckiego, sepleniącego kundla chcą nam zgotować właśnie taki los! Posłuchajcie tylko co bredzi święcicki, kurwiński i reszta tego ścierwa o "uchodźcach"! Pod żadnym pozorem nie wolno dopuścić do recydywy rządów tego barachła, bo to będzie koniec Polski!

Bezpieczenstwo zycia w Europie zostalo doszczetnie zniszczone przez Niemcow.I to nie jest przypadkowy zbieg okolicznosci, tylko podobnie jak przed 2-ga wojna swiatowa ,
dokonane zostalo z premedydacja niszczenia krajow Europy.
Obecnie niemcy graja role topielca.Wiadomo , ze topielec wciagnie do wody kazdego kto jest w poblizu na wyciagnieta reke.Zasady niszczenia sa takie same tylko sposob inny.
Niestety najgorsze tym razem jest to , ze process walki bedzie dlugi i nikt tego nie zastopuje, chyba ze sie przeciwko niemcom zbuntuje.

Tenze Bartra kopnol w twarz Lewandowskiego 3 dni temu. Zatem nie widze POwodu do rozpaczy ze "mlotek " zostal uszkodzony.

Mamy dziki Zachód za naszą granicą i w dzisiejszych czasach a Niemcy będą robić za Indian.

Zgwałciliby 100Niemek..ranili nożem ..czy siekierą..albo z pistoletu..sprawę by przytuszowano..A tu- na szczęście -nikomu się nic nie stało..(takie szczęście) a SZUM MEDIALNY -należyty..I..i..i..każdy słyszy..
Ilość przeszła w jakość.. a efekt jak przy strasznej tragedii.
Tacy z ISIS..to ONI wiedzą o której autobus.. i gdzie ONI-wiedzą wszystko!!!!
Merkel zarobi parę punktów.. to pewne..

Mlode niemki sa gospodarne ..... licealistki PO drodze do szkoly zarabiaja dobre kieszonkowe a rodzice nie maja nic przeciwko ! Europa ma swoje prawa.

No i Ok,Niemcy nie powinni istniec za to co zrobili Polsce i nie tylko,razem z bolszewikami.
Wystarczy poczytac i poogladac dokumentalne filmy.
Moze bez wojny zniszcza ich zaproszeni goscie.

Tak, dzieje świata są zdumiewająco zaskakujące. Kto by to przewidział, że Niemcy, które tak zacięcie bombardowały nasze miasta, będą same bombardowane. Może to za prace mojego ojca, który w latach 1939-1945,jako niewolnik, musiał pracować przez prawie sześć lat na ich dzisiejszy dobrobyt.

W Bundeskhalifacie Mohamed i Abdullah, czyli rodowici niemcy z dziadza Helumta i babci Brunhildy tak właśnie pokazują swoje uwielbienie dla swojej ukochanej drużyny.

Proponuje niemiaszkom na jutrzejszy mecz zabrać kredę i pocisnąć na asfalcie jakimś poprawnym tekstem.Niech mają skurczybyki.:) a seriop to ten niemiecki kartofel zwany Makrela powinien zostać powieszony publicznie gdzies w centrum berlina za swoja decyzje...

Niech wpuszczą jeszcze więcej islamistów. Niemcom i Francji już nic nie pomoże. W bliskiej perspektywie, skazani na zagładę . Na własną prośbę, zresztą

Czemu nikt nie pisze o Japonii?? Oni sobie poradzili z muzułmanami. A zasady do przyjecia w Polsce i to obowiązkowo. Inaczej ta stonka nas zaleje a potem wymorduje.

* Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
* Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)
Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).
Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana" wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).
Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.
Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIEjapońskie firmy.
Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
Japonia nie akceptuje praw szariatu.
Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

Bo Japończycy są mądrzy,nie dziwne,że mają takie prawo.

Tak samo powinno się u nas postępować z Ukraińcami...;)

Przeginasz.

A czemu? Czy naprawdę wierzysz propagandzie, że to taki kochający nas ludek? Trochę miałem z nimi w życiu do czynienia i mam wrażenie, że Wołyń to wcale nie był żaden "wypadek przy pracy". No a my sobie radośnie sprowadzamy piątą kolumnę do naszego kraju. Zresztą zapraszam do Krakowa, to zobaczysz na własne oczy, ile tu tej hołoty. Aha, i żeby nie było - Ruskich też uważam za dzicz...;)

Wszędzie tam gdzie przyjęto tych migrantów nie będą się kłaść spać w spokoju, to już ich koniec !!! Zaprzedali krew i życia naszych Dziadów którzy położyli wszystko na szali zwycięstwa pod Wiedniem aby Europa mogła żyć i być spokojna !!! Tego my POLACY nie możemy im unijnym alkoholikom, ćpunom i spod kolorowej szmaty darować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest niewybaczalne !!!

danke Angela !!!

Więcej imigrantów arabskich w Dortmundzie pozwoli z całą pewnością uniknąć takich zdarzeń!!!

oj tak, bo oczywiście nie wolno wiązać fali terroryzmu z falą zalewu Europy przez tę dzicz!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl