niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

​Eksperci spotkali się z rodzinami ofiar

Dodano: 10.04.2017 [17:31]
​Eksperci spotkali się z rodzinami ofiar - niezalezna.pl
foto: Fotomag/Gazeta Polska
Na Wojskowej Akademii Technicznej po posiedzeniu podkomisji ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej jej członkowie spotkali się z rodzinami ofiar.

Dziś, w siódmą rocznicę katastrofy smoleńskiej, w gmachu Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyło się posiedzenie podkomisji ds. ponownego zbadania przyczyny katastrofy samolotu Tu-154M z 10 kwietnia 2010 r.

Po zakończeniu prezentacji filmu obrazującego ustalenia podkomisji z ostatniego roku organizatorzy poinformowali, że odbędzie się spotkanie członków podkomisji z rodzinami ofiar katastrofy w Smoleńsku.

Część osób uczestniczących w prezentacji podkomisji, po jej zakończeniu pojechała przed Pałac Prezydencki, gdzie trwają uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy.
 
Autor: Źródło: Inne:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ze wszystkimi rodzinami ofiar?

na pewno....tylko z wybranymi z politycznego klucza

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl