​Eksperci spotkali się z rodzinami ofiar

Fotomag/Gazeta Polska

Na Wojskowej Akademii Technicznej po posiedzeniu podkomisji ds. ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej jej członkowie spotkali się z rodzinami ofiar.

Dziś, w siódmą rocznicę katastrofy smoleńskiej, w gmachu Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyło się posiedzenie podkomisji ds. ponownego zbadania przyczyny katastrofy samolotu Tu-154M z 10 kwietnia 2010 r.

Po zakończeniu prezentacji filmu obrazującego ustalenia podkomisji z ostatniego roku organizatorzy poinformowali, że odbędzie się spotkanie członków podkomisji z rodzinami ofiar katastrofy w Smoleńsku.

Część osób uczestniczących w prezentacji podkomisji, po jej zakończeniu pojechała przed Pałac Prezydencki, gdzie trwają uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy.
 
Źródło: PAP

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Posiedzenie Komisji ds. Grupy Amber Gold - TRANSMISJA

Zbyszek Kaczmarek / Gazeta Polska

Dziś od godz. 10.15 zapraszamy na transmisje na żywo z przesłuchania kolejnego funkcjonariusza ABW w sprawie afery Amber Gold.

Przesłuchanie funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego wezwanego w celu złożenia zeznań w toczącym się postępowaniu zmierzającym do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold.

Źródło: sejm.gov.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl