Wulgarna wpadka TVN24. Na antenie przyśpiewka: "Lecę, lecę, wam wpie****ić" WIDEO

Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska

Któż nie pamięta słynnego "brudnego" stołu Kamila Durczoka, za który gromy poleciały w stronę niejakiego Rurka? To było jednak odtworzone nagranie. Na antenie wulgarne teksty, zwłaszcza z ust "redaktorów", padają rzadko. Tymczasem TVN24 zaliczyła koszmarną wpadkę.

W przeszłości bywały już podobne skandale. Gwiazdor stacji i były szef "Faktów" Kamil Durczok, swego czasu mocno zdenerwował się, bo ktoś nie wyczyścił stołu.

Później była wpadka reportera prowadzącego relację z miejsca zdarzenia na drodze krajowej nr 61. Zanim wszedł na wizję został zapowiedziany ze studia. Wtedy widzowie usłyszeli soczyste "Pier***" z ust dziennikarza.

To, co jednak dotarło do uszu widzów podczas emisji programu "Teleserwis", na antenie TVN24 wyrasta na lidera niechlubnego rankingu. Gdy emitowano reportaż, poświęcony pierwszej w Polsce operacji wszczepienia ucha środkowego, w momencie, gdy pacjent opowiadał o zabiegu, nagle można było usłyszeć inny głos.

Najprawdopodobniej jedna z osób pracujących w reżyserce sprawdzała mikrofon. Pracownik TVN24 zapomniał go wyciszyć. Mężczyzna zaczął dość niewinnie. Obok wypowiedzi pacjenta słychać "Lecę, lecę, lecę..." Gdyby na tym próba mikrofonu się zakończyła, sytuacja mogłaby zostać uznana za zabawną. Ale on kontynuował i dość donośnym głosem powiedział:

- Lecę, lecę, lecę... lecę Wam wpier***ić!

Źródło: se.pl,youtube.com,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl