niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Akcja „Wyborczej” #superbohaterGW pośmiewiskiem. Po Natalii Przybysz internauci typują swoich laureatów

Dodano: 06.04.2017 [08:27]
Akcja „Wyborczej” #superbohaterGW pośmiewiskiem. Po Natalii Przybysz internauci typują swoich laureatów - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Nie milkną echa przyznania tytułu Superbohaterki 2016 roku Natalii Przybysz. Inicjatywa dodawanego do „Gazety Wyborczej” tygodnika „Wysokie obcasy” spotkała się z ostrą reakcją internautów. W mediach społecznościowych ogromną popularność w niezwykle krótkim czasie zyskał hashtag #superbohaterGW. Przy jego pomocy internauci typują już swoich laureatów i wyśmiewają całą akcję „Wyborczej”.

Jak informowaliśmy już na łamach portalu niezalezna.pl, jako „symbol swojej postawy” Natalia Przybysz została nagrodzona symbolicznym różowym szlafrokiem z serduszkiem z napisem „Girl Power”

- To strój wojowniczki, która jest odważna i silna, ale też nie wstydzi się dziewczyńskości – czytamy na stronie wysokieobcasy.pl.

 
Ogromne zdumienie może budzić również samo uzasadnienie wyboru tegorocznej laureatki.

- Była to decyzja dramatyczna z tego względu nie dlatego ze Natalia Przbysz dostaje tą nagrodę nie za reprezentację ogromnej rzeszy polek, który wyszły na marsz, ale kobietom, którym w codziennym życiu odbiera się człowieczeństwo  - tak prof. Monika Płatek w imieniu kapituły uzasadniała wybór Natalii Przybysz.

Dalsza treść uzasadnienia jest równie zdumiewająca:

Kapituła przyznaje jej tytuł Superbohaterki za odwagę szczerego wyznania – w czasach postprawdy, propagandy I opresji kobiet. Za to, że pokazała, że jest wiele doświadczeń, które budują nas jako kobiety – ale jednym z najważniejszych jest umiejętność mówienia „nie” – podkreślono w uzasadnieniu decyzji, dodając, że Przybysz „złamała też zmowę obłudy” oraz „odważyła się na wyznanie, którym zaryzykowała karierę, codzienny spokój i bezpieczeństwo. Odsłoniła przed nami swoje człowieczeństwo”  - czytamy.


CZYTAJ WIĘCEJ: „Superbohaterka” za aborcję. Natalia Przybysz gwiazdą „Wyborczej”
 
O jakie wyznanie chodzi? Otóż o „artystce” zrobiło się głośno gdy opowiedziała o aborcji swojego dziecka. Natalia Przybysz tłumaczyła nawet na łamach „Wysokich obcasów”, że ma za małe mieszkanie i nie pomieściłaby tam wszystkich książek i dziecięcych zabawek.

-  Ja naprawdę nie chciałam tego dziecka. Nie widziałam się znów w pieleszach domowych, w pieluchach - zwierzyła się „Wysokim Obcasom” Natalia Przybysz, gwiazdka polskiej sceny muzycznej.

O aborcji wypowiedziała się tak, jakby to było usunięcie wyrostka robaczkowego.

- Wszystko trwało pięć minut. Pięć minut. I nagle przychodzi taki wielki oddech. Największy wydech świata - stwierdziła. Jej wypowiedzi zbulwersowały internautów.  

Dlaczego to zrobiła? Piosenkarka odpowiedziała na to poprzez pryzmat swojej piosenki: 

- To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci, którzy już mają jakąś wizję swojego życia. (…) Nie chcą wracać do pieluch. Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK.

CZYTAJ WIĘCEJ: Natalia Przybysz dokonała aborcji. Internauci: „Rozwiązała swoje problemy mieszkaniowe...”

Po przyznaniu Natalii Przybysz tytułu Superbohaterki w internecie zawrzało. Internauci typują już, kto powinien otrzymać ten tytuł w przyszłym roku.

 

 

 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

TO jest wlasnie lewactwo. Swoje dzieci nalezy zabijac aby robic miejsce dla uchodzcow Sorosa. Ilu uchodzcow przyjal Izrael?. Jest blizej Syrii niz inni.

Nawiązując do postu poniżej okazuje się, że prof M.Płatek jest pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego. No ale znając dokonania UW w sprawie Trybunału Konstytucyjnego mam wątpliwości czy rektor zareaguje. Widać gdzie komuchy się okopały.

Jeśli prof Płatek jest pracownikiem uczelni publicznej to domagam się zdecydowanej reakcji rektora, ministra szkolnictwa wyższego p.Gowina. Powinna wylecieć na pysk. Jakim prawem pobiera wynagrodzenie z budżetu państwa?

GW trzyma sie swoich standardow dla nich odsloniecie swojego czlowieczenstwa polega na zamordowaniu wlasnego dziecka

Przeciętny wyborca PO jest wykształcony jak Bartoszewski, łagodny i uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, kulturalny jak Palikot,, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, prawdomówny jak Lis i Karolak, kobiecy jak Grodzka. Przeciętny wyborca PO popiera parady równości, gender, ma żałobę po tęczy Placu Zbawiciela oraz szydzi z polskiego patriotyzmu i polskich katolików. Godłem dla przeciętnego wyborcy PO jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie g., a flagą flaga różowa. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie MAK, Anodina, Lasek, GW, TVN, Janukowicz , Putin, Berkut i mówiący po rosyjsku strzelcy wyborowi strzelający do bohaterskich sanitariuszek Obrońców Majdanu. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, GRU i NKWD

Jaka gazeta tacy superbohaterowie.

"Nie chciałam tego dziecka". No , a ONO chciało być NIECHCIANE pani Przybysz?!!A gdyby tak urodziła je pani mimo niechcenia i oddała do adopcji ze wskazaniem. Buyloby moralnie naganne ,ale dzieciak może teraz rósł by sobie szczesliwie u kochajacych rodziców. Pani Przybysz jest pani nadzwyczajnie zdemoralizowana osobą i epatuje pani grzechem zabójstwa nienarodzonego dzicka wciagajac w ten brud innych ludzi. Myśle sobie ,że juz pani zaczyna żałować ,że to trzecie nie biega po mieszkaniu, czego pani zyczę by tak było. Bez współczucia , bo na to nie ma dla pani obecnie miejsca.

Przecież to jest pocałunek śmierci od Wybiórczej, tylko nie wiem kogo to bardziej pogrąża. Ten ich feminazistowski radykalizm osiąga już apogeum absurdu. Czemu jej przyznali ten tytuł? Bo ludzie szybko zapomnieli o idiotce nie wartej splunięcia, a oni chcą jątrzyć i drażnić ludzi, żeby potem na siłę tropić "faszyzm i ciemnogród".

"Odsłoniła przed nami swoje człowieczeństwo" - bestialstwo nazywa się teraz "człowieczeństwem"... Kto ci dał tytuł profesorski...? Marx i Lenin? Czy nie istnieje już nikt, kto by potrafił powiedzieć co znaczy CZŁOWIECZEŃSTWO?

Szanowna Redakcjo Gazety Wyborczej
Wasza Kapituła przyznała Natalii Przybysz tytuł Superbohaterki za odwagę szczerego wyznania.
Kobiecie, która bierze udział w akcji "Adoptujpszczołę" i broni karpi przed wigilią ALE, żeby nie zmniejszać swojej przestrzeni życiowej (*po niemiecku: "lebensraum") z radością i ulgą wyskrobała swoje dziecko

Moja propozycja do tytułu SUPER BOHATERKI:
1) Matka małej Madzi

Jestem w rozterce, bo do czasu oświadczenia wygłoszonego przez Przybysz kupowałem jej płyty, ba byłem nawet na dwóch koncertach. Muzyka podoba mi się w dalszym ciągu ale nie podoba mi się już pani Przybysz. Od czasu pamiętnego oświadczenia nie odsłuchałem ani razu żadnej jej piosenki. Po prostu nie mogę. Nie mogę pogodzić tego, że ktoś chwali się zabijaniem, a przy tym namawia do zaadoptowania pszczoły. Taki ktoś jest dla mnie hipokrytą wyzutym z jakiejkolwiek moralności. Mogę zapytać, tak jak Przybysz w swojej piosence "XJS". Dlaczego jesteś taka zdolna, a zarazem taka niemądra i pozbawiona CZŁOWIECZEŃSTWA? (!!!) Nie rozumiem tego. Dla mnie ta pani jako artystka umarła, a razem z nią cała jej dobra twórczość. Szkoda.

Mam prośbę robimy akcję NIE KUPUJEMY I NIE CZYTAMY NIEMIECKICH GAZET typu Wyborcza Newsweek san mam konto w onet muszę to zmienić

Tak jest, zdegenerowane, czerwone, intelektualnie i moralnie okaleczone jednostki jak nijaka Przybysz nie powinny się reprodukować. Niech zginą na wieki.

Natalia Przybysz. Kobieta, która bierze udział w akcji
akcji "Adoptujpszczołę"i broni karpi przed wigilią. Opowiada jak dokonała aborcji dziecka z "wpadki", bo "nie chciało jej się zamieniać mieszkania". Gdy feministka popierająca mordowanie dzieci (aborcję), zaczyna mówić o ochronie zwierząt i wrażliwości, możesz z czystym sumieniem jebnąć ją w ryj

Mysle, ze niedlugo Hitler tez bedzie bohaterem "wybiorczej"- tez mordowal ludzi. Mordercy staja sie bohaterami....chorzy ludzie.

Führerin Angela Merkel, która sprytnie wydymała Polaków w sprawie ponownego wyboru Amber Tuska na stanowisko Pierwszego Lokaja Mumii, jest supergwiazdą Gejzety Aborczej.
Gazety niemieckie i izraelskie won z Polski.
Deutschland, die BND-Agenten raus!!!

czytam uzasadnienie "prof" Płatek i nie mam wątpliwości: to jest działanie szatańskie. Tak kłamać potrafi tylko ktoś, kto jest w jego władaniu.

A co to za uogólnienie - internauci.
Większości internautów te Wasze pożałowania godne wojenki albo mają ich szczerze dosyć, albo ich nic nie obchodzą.

domyślam się, że jesteś w tej grupie co ma dość. po co więc marnujesz swój jakże cenny czas i spędzasz go tutaj wśród uczestników pożałowania godnej wojenki. na stronę GW marsz !

Najtrafniejsza przepowiednia roku 2015
Bul Komoruski przegra wybory jeśli przejedzie zakonnicę w ciąży na pasach.
Twórca przepowiedni - wyjątkowa kreatura - niejaki Szechter vel Michnik
Kolejna jego nie sprawdzona jak wiele poprzednich przepowiednia.

Wszystkich którzy chcą nielegalnego osadnictwa ! Migrantów! Prosimy o deklaracje zawierające nr polisy ubezpieczeniowej!!! Oraz tzw rękojmię prawną !!! Z imienia i nazwiska!!!!

Mitsuro pojechał równo.Od siebie dodam jeszcze.
Danie roku- pasztet przy zniczach.
Kraj roku -Nowy Kamerun
Gwiazda roku- Słońce Peru
Mężczyzna roku-Angela
Kobieta roku- Pierdoń
Król roku-Król ortalionu

Kobieta która zabija swoje dziecko to superbestia i na taki tytuł zasługuje degeneratka przybysz

" - Była to decyzja dramatyczna z tego względu nie dlatego ze Natalia Przbysz dostaje tą nagrodę nie za reprezentację ogromnej rzeszy polek, który wyszły na marsz, ale kobietom, którym w codziennym życiu odbiera się człowieczeństwo - tak prof. Monika Płatek w imieniu kapituły uzasadniała wybór Natalii Przybysz."

Jak to "polek"? To już Nasza narodowość jest tak bardzo mniej ważna, że pisze się ją małą literą?

tak "polek" i to tych z malej litery..czyz to budzi Twoje zdziwienie???ta paniusia i jej zwolenniczki mozna okreslic mala litera-- na miano Polki trzeba sobie zasluzyc

Wybiórcza nagradza za morderstwa. To następny w kolejce wujek Adolf czy wujek Józek? Ten drugi to im chyba bliższy. Zwłaszcza Adasiowi. W końcu na kimś jego braciszek się wzorował. Pan Bóg nikogo nie stwarza przestępcą. Ten los każdy wybiera, w zależności od autorytetu jakiemu się przygląda.

Stawiam na Józka. W końcu uczył Adolfa.

Moim typem superbohatera jest murzyn roku z Czerskiej Jacek Hugo-Bader.

Polecam artykuł w se.pl, pana Sławomira Jatrzębowskiego " Nic mnie z wami nie łączy! Nic!"

Najlepszą bohaterką GW byłaby Angela Merkel bo podobno urodziła się mężczyzną

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl