niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Facebook zablokował konto Terlikowskiego

Dodano: 05.04.2017 [21:56]
Facebook zablokował konto Terlikowskiego - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska
Facebook zablokował konto Tomasza Terlikowskiego po jego wpisie wyjaśniającym odwołanie wizyty w Liceum Ogólnokształcącym - podała Telewizja Republika.

„Zakaz występów dla ludzi, którzy głoszą poglądy niewygodne dla lewicy i liberałów – to, jak się okazuje, już całkowita norma. Miałem wygłosić referat o obronie życia podczas rekolekcji w warszawskim LO im. Staszica. Miałem, ale nie wygłoszę“ – pisał Tomasz Terlikowski na swoim facebookowym koncie.

Jak dodał, „miałem, bo grupa uczniów i nauczycieli, nie bez pomocy "Gazety Wyborczej" postanowiła zmienić program rekolekcji, wykreślając „ekstremistę religijnego znanego z wypowiedzi antykobiecych i ksenofobicznych” (bardzo proszę o zacytowanie moich antykobiecych czy ksenofobicznych poglądów, bo ja ich nie znam) z jego programu. Powoływano się przy tym na cytaty rodem z Soku z Buraków, a nie ze mnie".

Przed godz. 18 jego konto zostało zablokowane na 30 dni – z powodu tego wpisu.
 
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Pielgrzym Marian: Ma co chciał zakłamany, zakamuflowany neofita.

Izrael Żydzi Polska - dyskusja w Klubie Ronina
https://www.youtube.com/watch?...

5 pułapek bycia neofitą
http://spesalvi.pl/2015/03/5-p...

Pozdrawiam samodzielnie myślących i analizujących wiadomości, Wszystkich Chrześcijan i Patriotów. KRÓLUJ nam CHRYSTE!

nie rozumiem mentalność ludzi ,którzy na tym fejsie piszą i są zalogowani przecież to szambo,jeżeli uważacie ,że w inny sposób nie można udzielić wyjaśnienia to współczuję panie redaktorze,też pan sobie wybrał portal!

No to Katarzyno nie rozumiesz ludzkości in total.

Liczba aktywnych użytkowników FB wynosi ok. 2 miliardów internautów. Codziennie loguje sie na FB ok. 1 miliarda.
Jeżeli odliczymy ludzi, którzy maja utrudniony dostęp do elektroniki (Afryka,cześć Azji) oraz małe dzieci i staruszków to okaże się, że połowa ludności świata korzysta z tego szamba.

O czym Wy piszecie? Że FB jest be?
No to spójrzcie kto ma tam profile?

Jak popatrzycie troszkę w prawo na stronie niezaleznej.pl to pojawi sie odnosnik fo FB.

Jak przejrzycie profile to okazuje sie ze na FB maja je :
organizacje katolickie
media prawicowe i katolickie
organizacje prawicowe
narodowcy
niezależna.pl
Prawo i Sprawiedliwośc
Antoni Macierewicz - ificjalny profil MON
itp.
itp.
itp.

Więc może trochę pokory w tym pomstowaniu na FB?

Idż pod prąd tez blokowali kanalie,likwidować konta i olać ich,i do sądu niech bulą milionowe kary za dyskryminację.

Pamiętam p. Terlikowskiego z czasów jak był redaktorem niszowego portaliku ekumenicznego kosciol.pl - blokował wtedy też różne niepasujące mu wypowiedzi... Nie lubię tego Pana ani jego żony - są śliscy i jacyś dwulicowi i dziwię się ich karierze w prawicowych mediach. A Facebook jest lewicowy i trudno - trzeba stworzyć alternatywę dla prawicy, a nie rwać włosy z głowy... To nie przedsięwzięcie publiczne- gdyby prawicowcy zrezygnowali z facebooka może by się zastanowili, bo kasa jest ich bogiem, a może nie, bo mają misję

Nie rozumiem, po co ludzie korzystają jeszcze z tego Facebooka? Tym bardziej ci, którzy wiedzą o jego lewicowo-sorosowym nastawieniu.

I co ? gdzie wolnosc slowa tak wykrzykiwana przez lewakow????

Czy nie ma możliwości wytoczenia procesu Facebukowi za tego rodzaju działanie ewidentnie dyskryminujące?

Facebook stał się zbyt silny i realizuje poprawność polityczną. Wpis Terlikowskiego jest przecież zwykłą informacją. Facebook nie jest konieczny do życia.

Demokracja polega na tym, że każde prawo może zostać zniesione przez następców, a każdy dekret przez nich uchylony, skoro większość wyborców tak zdecyduje. Prawa i obietnice nie powinny wiązać w żaden sposób przyszłych pokoleń. Strategia na przyszłość rozwoju w każdej dziedzinie jest potrzebna, a korekty jej przez odpowiednie programy następców, są jak najbardziej dopuszczalne. Poglądy społeczeństwa na życie zmieniają się pod wpływem zachodzących niekorzystnych zjawisk w życiu społecznym i kulturalnym społeczeństwa, a kolejna wybrana władza i jej program społeczny te niekorzystne zjawiska koryguje.

Facebook to żydowski i rasistowski portal społeczny, walczący o utrwalanie lewicowych idei, stosuje taktyki, które mają doprowadzić do głębokich podziałów społecznych i daje upust frustracjom wynikającym z tego, że żydowskiej wierchuszce coś się nie powiodło.
Bronią zaś rozgoryczonych i sfrustrowanych lemingów, którzy lgną do obiecywanej im w sloganach i komunałach lewicowej lepszej świetlanej miłości. Bowiem, jak twierdzą ludzka miłość dla nich jest wynikiem udanego aktu seksualnego.

Tak przypuszczony przez facebook na Terlikowskiego, wściekły atak można określić mianem politycznego krętactwa, pełen arogancji i nosi ewidentne znamiona mowy nienawiści i rasizmu, niskich uprzedzeń i nietolerancji. Portal ten zachowuje się niczym „arcyarbiter”, nie dopuszczając do odmienności poglądów innych ludzi i wyrażania innego zdania. Czyżby facebook stosował praktyki i wprowadzał praktyki autorytaryzm?. Zachowania tego portalu negują pluralizm i różnorodność?

Za te praktyki należy w trybie pilnym zablokować dostęp do Facebooka na terenie Polski na razie na 30 dni - decyzja UKE o odpowiedniej konfiguracji głównych routerów.

Proponuję zbojkotować FACEBOOK, ja już zlikwidowałem konto.
To ich nie pierwszy pokaz KIERWIŃSTWA i jaskrawe ukazywanie GENDEROWEGO, czyli obrzydliwego światopoglądu, takiego bliższego wyznawcom szatana. a więc uczmy ich rozumu a bojkot, taki masowy bojkot wydaje się byc zarówno bezbolesny a zarazem skuteczny.

Heh, odejdzie was może 50 osób. Parę miliardów zostanie :)

Z jakiego P0wodu ?
Nie widzę w tym wpisie niczego niestosownego.

A dobrze Wam taaaakk ! bawicie się w sensacje razy na kark przyjmujcie nic z tym nie robiąc a oni robią co chcą i posuwają się coraz to do bardziej chamskich zachowań .Ponoć są na własnym podwórku i wolno im . W sumie to zapytam z ciekawości... czy wykład w takim temacie należy do Pana Terleckiego ? Czy oni nie zaczynają przesadzać czy palma już nie odbija ? czy za tym stoi kasa ? Dziś wy sądzicie za jakiś czas totalni to zrobią. Mam wrażenia ,że ciężko przesadzacie od tego są fachowcy prawda ?

Czemuz tu sie dziwic? I Pejsbook, I Gowno Wyborcze to jedna I to samo.Do Frondy zagladam od kilku lat I widze, ze Redaktor Terlikowski, ktorego bardzo szanuje, zablakal sie juz niemal w swojej sklonnosci do mistycyzmu. A to kolejny cud, a to kolejna przepowiednia na temat Polski I staly juz jego temat odnosnie "leczenia" homoseksualizmu.W jednym z numerow doszlo do juz calkiem pokracznej skrajnosci. Ostatni modny temat to egzorcyzmy, jakze by inaczej. Wywiad-video z jednym ze znanych juz w Polsce egorcystow, ks.Olszewskim. Ks.Olszewski opisuje jeden rytual wykowywanego przez niego egzorcyzmu gdzie "zle duchy" chyba przekonuja egzorcyste,ze sie zasiedzialy w duszy tego, nad ktorym odprwiane sa egsorcyzmy bo on czytal/ogladal "Harry Pottera" I ze bardzo czesto przyczyna opetania jest lektura/film "Harry Pottera".Kilku internautow skomentowalo to jednym slowem "czad".Nie bede komentowal I nie bede sie z nimi sprzeczal,pomyslalem sobie I rakiem juz w myslach wycofalem sie z dyskusji.Ks. Olszewskeigo akurat mialem okazje widziec podczas prowadzoenj przez niego mszy. Cos tam o egzrocyzmach ale tak naprwade nie wiadomo o czym. Ja naprawde mam watpliwosci co do wyksztalcenia tegoz kaplana. Znalem I znam mnostwo innych I nie zajmujacych sie trendowym w Kosciele katolickim egzorcyzmem I ks. Olszewski moglby sie jeszcze wiele od nich nauczyc.Nie rozumiem jak to dziala w Kosciele czy to jakies faworyzowanie czy znajomosci w hierarchii pozwalaja na taka koscielana chalture?Takie rzeczy juz bywaly w historii Kosciola I zamiast przyblizyc wiernych alienowaly ich zupelnie od Kosciola.

Ooo ! Mnie zydowski facebook juz dwa razy blokowal i zagrozil ze jeszcze raz to zablokuje mnie na zawsze. Bardzo sie tym zmartwilem i odpisalem im ze moga mi wylizac kiszke stolcowa jak sie ze...am. Najgorsze jest o ze w niektorych niezaleznych gazetach komentarze przechodza przez zydowskiego facebooka !!!

Ludzie! Co wy szukacie na pejszbuku? Załóżcie swój własny portal(ja się jeszcze na tym nie znam)! Np. profil.com. Niech ich dotują ich wyznawcy.

Podrzucili WAM pejsbuka, posmarowali masłem i marmeladą a teraz zabrali kromkę(bo to ich podwórko przecież) i już biedne pucusie żyć nie mogą ? Trzeba było myśleć wcześniej o komunikatorach.

Dyżurne, sprzedajne trolle się odezwały, czyli tzw. Judasze, co to za 30 srebrników są gotowi skazać niewinnych na cierpienie. Ile wam łajzom dzisiaj zapłacili?

Gazeta Polska, niezalezna.pl powinny naciskać na władze TVP, na polityków PiS o zatrzymanie bezprawnego reklamowania facebook w telewizji publicznej. KRRiT ma surowe zasady co do reklam i lokowania produktów. Zasłaniane są loga znanych firm o ile gość zaproszony do studia nieopatrznie założy na siebie jakąś koszulkę z napisem. Jednak w trakcie wchodzenia firmy Facebook na giełdę w TVP pod rządami PO-PSL każdego dnia za darmo i nachalnie promowano tę firmę. W każdym dzienniku telewizyjnym pojawiały się informację ile to już polaków założyło konto, kto ze znanych polityków takie konto posiada. Zachęcano do zakładania tych kont, baaaaa zmuszano do ich zakładania. Po dziś dzień aby móc korzystać ze strony TVP.INFO trzeba posiadać konto na fb. Inaczej nici.... Chyba żadna inna Dzięki tym zabiegom, darmowej reklamie akcję fb poszybowały wysoko. Czy jakakolwiek inna firma, zwłaszcza polska mogłaby liczyć na gratisową, wartą dziesiątki milionów złotych reklamę?

Fakt, że ten Terlikowski jest nawiedzony, ale ze strony lewackiej dużo większym i liczniejszym oszołomom bez problemów pozwala się wygłaszać referaty.

zubenelgubenupi

podaj łaskawco przy okazji, jeżeli możesz,
swoją definicję nawiedzenia
bo nie wiadomo co przez to rozumiesz

Nie, nikt nie jest nawiedzony, to FB jest lewacki szajs do kwadratu. Moze Zuckerberg to krewny Michnika?

Nic dziwnego.

Powinniśmy sami w Polsce zrobić swoją wersję Facebooka i na niego się przenieść. I wtedy nikt nie będzie nikogo blokował.

Terlikowski mógłby powstrzymać się z błaznowaniem i pouczaniem biskupów. A z fejsbuka sam powinien dawno zrezygnować.

A bo biskupa nie można pouczać? A co to święta krowa jest?

zablokowali bo nie miotał wulgaryzmów

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl