niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Akcja „wazeliniarze” trwa. Prosimy „o więcej, jak najwięcej opakowań”! WIDEO

Dodano: 05.04.2017 [17:18]
Akcja „wazeliniarze” trwa. Prosimy „o więcej, jak najwięcej opakowań”! WIDEO - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
„Bardzo proszę o więcej, jak najwięcej opakowań wazeliny” – nawoływał jeszcze niedawno Jacek Żakowski na antenie TOK FM. Dziennikarz dostał wówczas trzynaście tubek środka od Czytelników „Codziennej” i portalu Niezalezna.pl, którzy wzięli udział w naszej akcji „wazeliniarze”. Postanowiliśmy ją kontynuować i dlatego prosimy „o więcej, jak najwięcej”.
 
– Towarzystwo Dziennikarskie rozpoczęło akcję przepraszania Niemców, nie tylko za publikację okładki „Gazety Polskiej”, lecz także za działalność naszych dziadków w AK, ojców w Powstaniu Warszawskim i za dzieci z Wrześni. Musimy im pomóc, bo takie podlizywanie się, wpychanie się Niemcom bez wazeliny może być szkodliwe – mówił rozpoczynając akcję „wazeliniarze” Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. – Kupujmy wazelinę i wysyłajmy ją tuzom „naszego” dziennikarstwa – zaproponował wówczas.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: Wazeliniarze – akcja „GPC”. Wyślij tłustą maść germanofilskim dziennikarzom

Po kilkunastu dniach jeden z adresatów akcji – Jacek Żakowski przyznał, że dostał listy z wazeliną od naszych Czytelników.

Jako jeden ze wskazanych przez redaktora Sakiewicza adresatów dostałem tylko 13 opakowań wazeliny [...] Liczyłem na dużo więcej, na silniejszą mobilizację prawicy. Bardzo proszę o więcej opakowań wazeliny od zwolenników prawicy na adres „Polityki”, mam pusty bagażnik w samochodzie. Chętnie go zapełnię. Jeśli tylko rzeczywiście wierzycie w tę władzę, cenicie ją, lubicie Sakiewicza, czytacie „GPC”, przysyłajcie jak najwięcej wazeliny. My ją zlicytujemy na Allegro i będzie na porządne dziennikarstwo

mówił Żakowski.

CZYTAJ WIĘCEJ: Żakowski żali się słuchaczom TOK FM. Chce więcej wazeliny 

Swoje opakowania otrzymał również Przemysław Szubartowicz. I zgodnie z zapowiedzią Żakowskiego, wystawił je na Allegro. Póki co, udało mu się zarobić „na porządne dziennikarstwo” za trzy opakowania wazeliny 25 zł.


Tymczasem „Codzienna” i Niezalezna.pl zachęcają Czytelników do kontynuacji akcji #więcej wazeliny.
Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wyślijcie wazelinę Żakowskiemu, ale bez pudełka.
Wystarczy jak wnętrze listy nią wysmarujecie.

Żakowski, ty renegacie! Doczekasz się ogolenia głowy, jak k...y, co za okupacji z Niemcami się puszczały.

Chciał tworzyć Hamas - wysłać mu czapkę terrorystkę

Żakowski pamiętasz jak w piaskownicy dostałeś wpierd..?

Dajcie spokój! ... te ścierwa nie są warte nawet zużytego papieru toaletowego!

Zidiociały pederasta.

A na dodatek to jeszcze D_PEK ~ wazeliniarz !!!!

OJPD !!!!

ENDE

Za taki incydent żadna wazelina tylko z urzedu prokurator
za ponizanie sie przed Niemcami.

Jak najszybciej trzeba zrepolonizować wszelkie obce media
a w pierwszej kolejnosci - regionalne

A to prawda. W regionach wiele rzeczy dzieje się nie po polsku - nie tylko media.

Ten doopek nie jest taki ważny by mu cokolwiek wysyłać.

Znalazłem o tych "towarzyszach dziennikarzach ładną fraszkę w necie: "Pewien niedźwiedź, który był za PiS'em/W ramach demonstracji podtarł d..ę Lisem."

proponuje maść na ból dupy, można kupić na allegro, i tanio.

A ja proponuję, że jeżeli Niezależna nie zrobi porządku z trollami, to niechybny koniec im wróżę.
Taki Niemicki onet dokonuje rasiztowskiej segregacji i przepuszca tylko politycznie porawne szambo, takie jak to kkk, resztę, to co rozsądne z naszego punktu widzenia wylewa z pomyjami.
Czyż rozumu nie wystarcza?
Rząd też na tym polu całkowicie leży i do klęski prowadzi!!!!

TU MASZ RACJĘ

Albo brakuje admina na tym portalu
albo to osoba przeciwna kierunkowi NIEZALEZNA.PL

dawno trole powinni byc przegnani i blokowani

ONET też selekcjonuje? Aż sprawdzę - dawno mnie tam nie widziano, chyba się przypomnę.
To gdzie można się wypowiadać bez obawy selekcji?

Kilka razy wstawiałem swój komentarz, ukierunkować lemingów i żaden się nie pojawił na stronie. To jest fakt.

zamiast wazeliny może być tez szare mydło

Żeby tylko funkcyjny dziennikarz Jacek przez niedopatrzenie
nie wazelinował otworu w czterech literach ,materiał śliski
nie będzie trzymał i można po prostu z nienawiści do PiS...
narobić w gacie,a widać że antypisowską sraczkę ma !!!!!!!

Solidarność-podziemie...drukarz.

Czy zamiast wazelinki można onemu wysłać naparstek wydzieliny woskowej z uszu świni ?

Dlaczego nie wyrażacie tych waszych mądrości na onecie? Przecież Onet jest waszym dostwacą filozoficznej treści i myśli, więc tam ją kontynujcie!

można wazelinę.ja myślę wysłać Szarą Maść.

Inklinacje naturalne J. Żakowskiego.

http://archiwum.podprad.org/gr...

Ja wysłałam panu Żakowskiemu 5 tubek, reszcie po 1. Pan Żakowski zasługiwał na najwięcej

dla tego osobnika wazelina za delikatna : eutanazja .....nawet pójdę na pogrzeb!!!!!

narazie pare opakowan pampersow , by mu sie przydalo bo: wazeliny mu w slinie przez 8 lat nazbieralo sie "mu" i dla prawnukow tego indywiduum starczy.uuu az zanadto... tak naprawde to czuc rze sra pod siebie on.

Najnowszy Komentarz tygodnia Witolda Gadowskiego: Niewyjaśniona sprawa młodej Polki - O tragicznej sprawie młodej Polki niewyjaśnionej przez niemieckie służby, dziwnych sondażach i o zapracowanych ministrach Prezydenta. https://youtu.be/9KqFd-fVaOE

Już wcześniej pisałem o towocie, bo na ubeckie zadki, to wazelina zbyt delikatna. Przecież to są zadki potomków świniopasów, oborowych i stajennych oraz macaczy kur, więc tym ichnim przodkom wazelina nie była w ogóle znana, natomiast towot mieli pod ręką z kieratów, wokół których musieli chodzić w kółko za końmi.
Obecne koniusze bękarty resortowych przodków, najczęściej z KPP, wychowane w mentalności homo-sovieticus dalej chodzą jak ich tatusie w kieracie, więc najlepszy i "padchadiaszczyj tolko tawot" i to w dodatku "griaznyj" - zużyty w maszynach.
Najbardziej rad byłby z nich "zimny czekista" "Wałodia i najlepiej ich tam wyeksportować, żeby czekiście czyścili "sapagi", bo może do tego najlepiej się nadają, a tu się tylko męczą w zawodzie miernot dziennikarskich, żeby ich wypociny ktokolwiek rozsądny chciał czytać i słuchać.
Razem ze swoimi "idolami z POsromurków, mężnie kroczą na śmietnik historii i kiedy dotrą na tę śmieciową górę, wtedy wybiorą śmieciowego prezydenta, najlepiej Kidawę, bo to specjalistka od śmieciowego bełkotu.
Pozdrawiam ludzi mądrych, przyzwoitych i Patriotów, a na tych zdrajców i targowiczan "naplewać".

Do wszystkich uczciwych Polaków, dbających o dobro Polski - pudełko z wazeliny a w środku wiecie co ma być...... :) To wysyłajcie, bo ci dziennikarze zdrajcy z tym komuchem żaczkowskim na czele na nic innego nie zasługują!

Żeby kanalie nie mogły sprzedawać na Allegro, wsadzić do pudełka np. gwóźdź, lub coś innego.

można wymieszać z jakimś mazidłem,czarną pastą.świetny
pomysł.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl