Tak powstaje „Gazeta Polska”. Zobacz najnowszy spot tygodnika. WIDEO

arch. GP

Wydawca tygodnika „Gazeta Polska” zapowiada drugi etap kampanii promocyjnej nowego formatu „Gazety Polskiej”. Od dzisiejszego wieczoru na antenie Telewizji Republika i w Programie I Telewizji Polskiej premierę mieć będzie nowy spot promocyjny tygodnika.

1 marca br. do sprzedaży trafił nowy, magazynowy format „Gazety Polskiej”. Wejściu nowego formatu na rynek towarzyszyła kampania promocyjna m.in. w sieci sprzedaży, na billboardach, nośnikach LED i monitorach w środkach komunikacji miejskiej, radiu oraz telewizji, w placówkach pocztowych oraz w pociągach. Wówczas spot telewizyjny wyreżyserowany przez Weronikę Wojnach wykorzystywał i odwoływał się do czterech haseł promujących „Gazetę Polską”.

- Nowy spot, którego premiera zaplanowana jest dzisiaj o godz. 19.00 w Telewizji Republika oraz przed głównym wydaniem „Wiadomości” TVP, powstawał wspólnymi siłami podczas kolegiów tygodnika. Miał być autentyczny i pokazać po prostu to z czego jesteśmy dumni. – informuje Aleksandra Świkszcz, Dyrektor Public Relations.

Autorka spotu, dziennikarka tygodnika „Gazeta Polska” Magdalena Piejko podkreśla, że szczególnie zależało jej na ukazaniu swoistej „sztafety pokoleń” i szczególnej atmosfery panującej w redakcji pisma.

- Nie musimy niczego wymyślać, bo mamy się czym pochwalić. Przedwojenna tradycja pisma, odważni dziennikarze - w tym najlepsze „pióra” w kraju, świetny nowy layout, liczne kluby „Gazety Polskiej”, dzięki którym wiemy, że to co robimy ma sens. Zależało mi też, żeby w tle wybrzmiała, osobiście dla mnie ważna i dotycząca również mnie, swoista „sztafeta pokoleń”. Gazeta Polska, szczególnie po katastrofie smoleńskiej, przyciągała młodych ludzi, którzy gdyby nie to miejsce i odważna postawa starszych dziennikarzy (wyrzucanych często przy tej okazji z innym mainstreamowych mediów) nigdy nie zajęliby się dziennikarstwem. - mówi autorka spotu, dziennikarka „Gazety Polskiej” Magdalena Piejko.


Spot będzie równolegle emitowany w mediach społecznościowych na stronach tytułów związanych ze Strefą Wolnego Słowa.

ZOBACZ SPOT:
Źródło: vod.gazetapolska.pl,Gazeta Polska

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl