niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Nowy prezes PZU to dobry wybór

Dodano: 28.03.2017 [08:12]
Nowy prezes PZU to dobry wybór - niezalezna.pl
foto: Adrian Grycuk; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en
Marcin Chludziński, który pełni funkcję prezesa PZU czasowo, ma dokończyć transakcję przejęcia banku Pekao SA. Pod kierownictwem nowego szefa grupa kapitałowa ma kontynuować realizację wcześniej przyjętej strategii, której Chludziński jest współautorem.

Chludziński związany jest z Grupą PZU od ponad roku. Dotychczas pełnił funkcję członka rady nadzorczej. W ramach pełnionych obowiązków aktywnie uczestniczył w opracowywaniu aktualnej strategii grupy kapitałowej w perspektywie do 2020 r., którą jako szef chce nadal wdrażać. – Zgodnie ze strategią PZU dąży do wzrostu rentowności biznesu ubezpieczeniowego oraz rozwoju innowacyjnych narzędzi w zakresie obsługi klienta i zarządzania – zapewnia nowy prezes.

Priorytetowym zadaniem PZU jest dokończenie realizowanej wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju transakcji przejęcia od włoskiego UniCredit Banku Pekao oraz dalsza ekspansja na rynku bankowym. Jako członek rady nadzorczej Chludziński brał udział w przygotowaniu tej transakcji. Jak twierdzi zbliżony do rady nadzorczej PZU informator „Gazety Polskiej Codziennie”, to właśnie Chludziński wraz z prezesem PFR Pawłem Borysem byli mózgami całej operacji. – To znakomity fachowiec, doświadczony menedżer, a przede wszystkim osoba o nieposzlakowanej opinii w środowisku – twierdzi nasz rozmówca.

– Przypomnę, że Chludziński jako prezes Fundacji Republikańskiej prowadził liczne analizy, które mają obecnie swoje przełożenie w wielu resortach rządu, m.in. w tak kluczowych jak Ministerstwo Finansów czy resort rodziny. W ramach Fundacji prowadził i nadzorował prace badawcze i analityczne z zakresu gospodarki, finansów i polityki społecznej, w tym prorodzinnej. Za tę działalność nie pobierał wynagrodzenia

– dodaje.

Więcej w dzisiejszej "Gazecie Polskiej Codziennie".
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nowa polityka PZU to oszukiwanie poszkodowanych i nie wypłacanie wcale lub wypłacanie maksymalnie zaniżonych odszkodowań.

Srawa Krupinskiego wrecz cuchnie skanadalem i wyrzucaniem Polakow, zastepowanie ich wlasnie zlodziejsa kasta III RP odrzynana od koryta. Do PZU wraca.

link do
http://fundacjarepublikanska.o...

Przyjzyjcie sie nazwiskom: to jest kasta III RP paskudna i antyrzadowa.

Jestem przekonany, ze PZU bedzie rozkradana.

Krupinski byl gwarantem polskosci i solidnosci PZU.

Dlatego zostal unicestwiony, rowniez przez Morawieckiego.

Krupinski podsumowal krotko swoja dzialalnosc.

http://wgospodarce.pl/informac...

Skandalem jest to, że typek prowadził wewnętrzne gierki w PZU i klepnął grupowe zwolnienia, mimo, że PZU wygenerował zysk.
I polecą ludzie operacyjnie a nie politruki.
No, pewnie znowu N nie puści komentarza, który godzi w tzw dobrą zmianę i jej ludzi.
Życie.

A dlaczego i za co wy..li Krupińskiego ? Nikt nic nie uzasadnia nikt nic nie tłumaczy, a naród potrzebuje wiedzieć .Jeżeli to taka tajemnica to takie rzeczy tylko w mafii.

za ruc...anie owiec na Podhalu...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl