niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2017

Specjalna akcja "GPC" - aby Towarzystwo Dziennikarskie miało łatwiej z Niemcami

Dodano: 20.03.2017 [23:26]
Specjalna akcja "GPC" - aby Towarzystwo Dziennikarskie miało łatwiej z Niemcami  - niezalezna.pl
foto: Gazeta Polska Codziennie
Towarzystwo Dziennikarskie ubolewa, że ujawniono instrukcję szefa Ringier Axel Springer Media do pracowników redakcji należących do koncernu. Nawet wystosowali list otwarty z przeprosinami. "Gazeta Polska Codziennie" postanowiła ułatwić im zadanie w przyszłości i uruchamia specjalną akcję. Szczegóły we wtorkowym numerze "GPC".

Jak informowaliśmy na portalu niezalezna.pl "Towarzystwo Dziennikarskie, na którego czele stoi Seweryn Blumsztajn z "Gazety Wyborczej", przeprasza Niemców za... okładkę „Gazety Polskiej”. A także za krytykę w Polsce bezczelnego listu Niemca z Axel Springer, który sugerował wydawanym przez ten koncern w Polsce pismom chwalenie Donalda Tuska".

CZYTAJ WIĘCEJ: Towarzystwo Dziennikarskie płaszczy się przed Niemcami. Za okładkę "GP"

- Stanowczo chciałem poszerzyć te przeprosiny i przeprosić Niemców za mojego dziadka, który działał w nielegalnych strukturach Armii Krajowej, za co został ukarany w Oświęcimiu  i za ojca, który zbrojnie naruszał porządek III Rzeszy, w czasie Powstania Warszawskiego, czym na pewno utrudnił działalność tego systemu - stwierdził Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej"

A na twitterze dodał:Towarzystwo Dziennikarskie założone zostało m.in. przez Seweryna Blumsztajna, Teresę Torańską, Jana Ordyńskiego i Jacka Żakowskiego. W Sądzie Koleżeńskim Towarzystwa zasiada m.in. Renata Kim z wydawanego przez Niemców "Newsweeka".

To dla nich przeznaczona jest najnowsze akcja "Gazety Polskiej Codziennie" - więcej informacji na ten temat we wtorkowym numerze...

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Tylko nie wysyłajcie wazeliny Lisowi, to by było marnotrawstwo, bo on już od dawna pracuje bez wazeliny. Przez adaptację zawodową i wieloletnie ćwiczenie wyrobił się na gładko, tak, że nawet chłodzenia nie potrzebuje.

Najbardziej cierpią członkowie Towarzystwa z cienką skórą i skrupułami na skórze, bo jak Niemiec przyciśnie fest to może trochę dymić i iskry lecą. To dla nich trzeba przeznaczyć skrzynki wazeliny, nie dla starych weteranów szeroko otwartych na bliski zachód.

To "Towarzystwo Dziennikarskie" ,
na którego czele stoi Seweryn Blumsztajn z "Gazety Wyborczej"
powinno byc zdelegalizowane .

A za ten głupi list wysłany z przeprosinami powinni dostac wysoką grzywnę za to że zginaja kolana przed narzuconym nakazem Niemca a do tego przepraszają ponizająć w ten sposób naród polski.

Panie Tomaszu, w tym "wymienianiu przyczyn" wspolczesnego barbarzynstwa narodu Niemieckiego, powinno sie wymienic najwieksze ich morderstwo, morderstwo dokonane na ludnosci Warszawy, na Warszawskiej Woli w 1944r. Bestialskie morderstwo okolo 65 tys niewinnych ludzi, starcow, dzieci, kobiety w ciazy, wyciaganych na ulice i tam roztrzeliwanych. Zbiorowe gwalty na kobietach przed roztrzelaniem. Nie mozna bylo tych 65 tys ludzi roztrzelac w jeden dzien bo zabraklo amunicji i roztrzelania dokonczono nastepnego dnia.

Jest to najwieksze barbarzynstwo dokonane na ludzkosci w tak krotkim czasie, na niewinnych ludziach, dokonane w XX, przez narod ktory uwaza sie za cywilizowany. Morderstwa dokonywano z prymitywnej nienawisci, przez prymitywnych ludzi, z prymitywnego narodu. Taka jest gola prawda.

Trzeba o tym morderstwie przypominac, przypominac to dziedzictwo narodu Niemieckiego, ten ich wklad do do cywilizacji wspolczesnego swiata. Moze zaczac przypominac rocznice tego mordu, przed wszystkimi placowkami dyplomatycznymi Niemiec w Swiecie. Narod Polski musi ta tragiczna czesc swojej historii naglasniac. Na Woli, Polski Prezydent z Prezydentem Niemiec, oraz inni Prezydenci powinni zlozyc hold pomordowanym. Miejsce to powinno posiadac przynajmnie taka sama range w Swiecie jak Oswiecim.

Panie Tomaszu do dziela.
Nie wspomne, jak ludnosc Warszawy byla przez Niemcow potraktowana potem w czasie trwajacego Warszawskiego Powstania.

Zeus

Masz rację
a do tego takie historyczne wiadomości co uczynili Niemcy dla Polski i Polaków
trzeba wysłać na adres szefa Ringier Axel Springer Media.

Również tą tr5agedię z II wojny św. trzeba nagłaśniać w Niemczech jak i na całym świecie , w Izraelu również .

To jest trwaly wklad w dziedzictwo kulturowe Unii Europejskiej Narodu Niemieckiego.

W kolejce do fotela kanclerza Rzeszy ..., no jakiej tam znowu Rzeszy, przeciez, ze demokratycznych Niemiec juz przebiera nozkami kolejny fueher, tez socjalista, niejaki Schulz. Wystarczy uswiadomic sobie, ze zostal "wybrany" 100% glosow i okrzyczany nieomal Mesjaszem (niem. Erloeser). A wiec ten fueherek czy tez Erloeser juz tam na pewno cos wykombinuje, zeby nam zycie upiekszyc, ubogacic i ulepszyc. Jeszcze bedziemy wspominac Tante Angela z lezka w oku i mowic o niej: jaka to byla uprzejma, mila, zlota pani ...

CZY POLACY MUSZĄ MIEĆ U SIEBIE ANTYPOLSKIE MENDIA ????????????

NIE POKAZUJCIE TYC ŻYDO KOMUCHÓW,ONI DZIAŁAJĄ PRZECIWKO POLSCE

Trzeba ich pokazywać , naród musi znać przeciwników

Wchodząc tam chyba sie nie poobcierali biedaki..... w środku lepsze byłyby latarki niż świeczki,bo gdy właściciel dmuchnie to świeczka zgaśnie...

te zdjęcia wyglądają bardziej na osadzonych w areszcie

faszysci i folksdojcze, jaka swinia trzeba byc by sie tak zeszmacic.

Biedactwa, codziennie zmagające się z wykrzesaniem odrobiny sympatii do Polski i Polaków. Dziadune i Tate mieli lepiej - Ziutek Słoneczko obsadzał szczodrze na ubeckich stanowiskach do pilnowania oderwanych od pługa "oficerów" w barchanach.
Tante Brystygierowa, Onkel Różański, czy Humer i kuzynowstwo z Nalewek mogło się przynajmniej realizować uganiając się po lasach i strzelając w tył głowy Panom Polskim Oficerom. A tu nichts...
Co prawda SB-cka rodzinka przytuliła na kilka latek do roboty przy Wałęsiaku i Mazowieckim ale to już nie to. Teraz została im tylko niewdzięczna praca przy Deutsche Kulturkampf...

Brawo GPC ,"wazeliniarze " to mało POwiedziane zdrajcy narodu Polskiego !!!!! A gdzie największy szkodnik Lisenko !!!

Szanowni Państwo, Żydzi z gadzinówki Michnika przepraszają niemieckich neonazistów, sprawców Holokaustu narodu niemieckiego, za Polaków, którzy nie chcą kolejnej niemieckiej okupacji Polski. Także tej medialnej.

A to nie jest ostatnie słowo. W odpowiedzi, Niemcy przeproszą Żydów za Polaków i narastający antysemityzm. Przeproszą z ubolewaniem, że nie można już czuć się tak bezpiecznie jak w Rzeszy. Może nawet do siebie zaproszą na... kolonie...

powykrzywiane ryje na tym zdjęciu przyprawiają o mdłości, zdrajcy i szkodnicy Polski.

Targowica przeprasza Niemców.
Jak się Targowiczanom nie P0doba w Polsce to zawsze mogą wyjechać tam gdzie będzie im dobrze.
Np. do Niemiec albo do Rosji.

najwyższy czas zacząć egzekwować nasze prawa na naszej POLSKIEJ ziemi, jak za czasów okupacji. Nie ma co oglądać się na Rzad, na przepisy prawa, a trzeba zadbać w końcu o nasz Honor! Jeden kurier dostarcza mi raz przesyłkę i okropnie psioczy na na PiS! Bo pogoda wtedy nie była mu na rączkę! Stałam zdrętwiała z wrażenia! A powinnam mu tak przyłożyć, że zapamiętałby do końca życia, co znaczy być POLAKIEM.

Nie prowokuj oszołomie. Nikt normalny takich bzdur tu nie pisze. Chociaż wiemy, że robicie wszystko by pokazać że zwolennicy rządu to wariaci i fanatycy. Ale tak nie jest. Pisz sobie dalej na onecie.

Czworo intelektualistów specjalnej troski.Chcą się bić w piersi i przepraszać Niemców to proszę bardzo ale niech biją w swoje piersi i w swoim imieniu przepraszają a mnie to zasr..ne towarzystwo niech do tego syfu nie miesza bo nie życzę sobie tego.

Wyrzucić na pysk za zachodnią granicę tą szwabską kanalię !

Chciałbym gorąco podziękować niemcom, ze nie spalili mojego dziadka. Mój dziadek był więźniem Radogoszcza. Nie wiem, czy czytelnicy niezależnej wiedzą o tym, ale opuszczając Łódź Niemcy spalili około 1500 więźniów Rdogoszcza w nocy z 17 na 18 stycznia (nb. nie przypominam sobie, żeby kwach, który celebrował spalenie 100 Żydów w Jedwabnem kiedykolwiek pochylił się nad męczennikami z Radogoszcza a gejzeta wyborcza choćby wzmiankowała o tej zbrodni). Mój dziadek miał szczęście, bo na krótko przed tym tragicznym wydarzeniem, został przeniesiony do więzienia w Kaliszu i dzięki temu uszedł z życiem. Chciałbym prosić wspaniałych dziennikarzy z towarzystwa dziennikarskiego o pomoc w odnalezieniu potomków ówczesnego komendanta tego więzienia, bo chciałbym im gorąco za to podziękować. Towarzysze dziennikarze z tefuenu: czy nie uważacie, że ten event byłby to dla was świetnym materiałem na reportaż do emisji w prime time?

...kiedyś za moich młodych lat aby dzieci nie wyjadały cukru stawiało sie takie zdjęcie koło cukiernicy...

TA KOMUSZO-ZYDOWSKA JACZEJKA TO ZWYKLI "ZASRANCEN".

za co mamy przepraszac? Ano za to że przeżylismy!ze sie buntujemy,że kochamy Polskę! Dziwi (ale raczej nie)blumsztajn tak kochajacego niemców, ktorzy w Wansee podpisali umowę "o całkowitj ekstreminacji żydów" skad u żydów ta milość do niemców? Masochiści? Przypomnę rok 1920, kiedy Polska krwawiła w walce o Niepodległość,w porcie Wolnego Miasta Gdansk niemieccy dokerzy odmówili wyładunku broni.Rząd niemiecki w tym samym czasie udzielił pomocy militarnej bolszewikom : uzbrajajac ich i wysyłajac ochotników do walki z Polakami. Ten sam myk zrobili 17 wrzesnia 1939 r.O pozostałych tzw "dziennnikarzach" szkoda gadac, tylko splunąc na V kolumne, polscy Quinslingowcy, ktorych Polska nigdy nie miała. Szanowni Panstwo to walka i musimy ją wygrac, dla przyszłych pokolen, stad walka o szkolnictwo ZNP i lewaków, aby nie kształcic światłych Polaków, ale tania siłę robocza, przeciez to hitler wniósł zarzadzenie,ze Polacy mogą konczyc tylko szkołę podstawowa. Krótko na koniec: oto są głowy zdrajców!

Autor dość naiwnie myli kapo z wazeliniarzami i eksterminację z dawaniem d..y.

To są podstepni Żydzi. Żyją na polskiej ziemi i nie mają dla niej żadnej wdzięczności.

Bo to są Żydzi komuniści, których przywlekła do Polski Armia Czerwona w 45r, aby robili z Polakami porządek. To jest drugie i trzecie pokolenie tychże. Żakowski przylepił się do nich, żeby uwiarygodnić ich nienawiść do Polaków i Polski.

To jak "wszelkie robactwo" lazlo za "wyzwolicielami" - oni nie znaja swojego pochodzenia, bo nie bylo u nich dokumentow.

Jakos tak, ze ich przeszlosc konczy sie na holokauscie??

Niemcy i wspolpracownicy (150 tys z muzulmani)juz od przegranej bitwy pod Moskwa wiedzieli, ze wojna jest przegrana.

Jezeli gdzies znalezli Zydow to mordowali zawziecie tak samo swoich szeregowych zolnierzy.
Zamienili masowo mordercow na ofiary i na powrot: sciagaja muzulmanow a ofiary staja sie winne zbrodni.
W 26 minucie:

https://www.youtube.com/watch?...

W 1;21;00

https://www.youtube.com/watch?...

Pod niby horrorem ukryte sa istotne informacje na ten temat, warto przejrzec - jaki problem na drogiej przrgladarce miec ten film?? i udawac prace?
Chyba lepiej wiedziec niz to co juz jest rozpowszechnione niz z bezsilnej zlosci wbijac zeby w sciane.??

3 minuta to ciekawe ??? Nie Niemcow, ale Germanow.?

https://www.youtube.com/watch?...

Czyje sa media i rozne polsko hamerykanskie fundacje

https://www.youtube.com/watch?...

Tak się zastanawiam kim te sukinsyny są, bo Polakami z całą pewnośią nie, więc kim, myślę, iż to zdrajcy a zdrajców się zamyka na długie lata i czas to robić, bo ludzie są jak trzcina na wietrze.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl