niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Szczecin: Mężczyzna oblany kwasem

Dodano: 20.03.2017 [22:20]
Szczecin: Mężczyzna oblany kwasem - niezalezna.pl
foto: policja.pl
Policja szuka osoby, która oblała mężczyznę żrącą substancją. Do zdarzenia doszło w centrum Szczecina.

RMF FM podaje, że mężczyzna został zaatakowany po godzinie 7.00, na ulicy Obrońców Stalingradu. Ofiara ma poparzoną twarz. Mężczyzna sam po ataku poszedł do przychodni przy ul. Staromłyńskiej. Stamtąd trafił do szpitala na oddział leczenia poparzeń. 

Na razie nie wiadomo, kto zaatakował mężczyznę. Poszkodowany nie widział napastnika. Funkcjonariusze analizują monitoring, szukają także świadków zdarzenia.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

śmierdzi islamskimi metodami...

szczecin ma najwięcej homosovieticus. msciwość jest u siebie .

widze, ze moda z zachodu: [ http://www.ibtimes.co.uk/1500-... ]
juz do nas dociera.

A ty hołdujesz modzie wschodniej , pewnie i sam sie oblewasz jak Kupa wojewuckie

uulica "obroncow stalingradu".....o zgrozo to Szczecin jeszcze nie wyjechal z komuny ?
Przypominam ze ostatni sekretar krasnej holoty "Walaszek" zostal oceniony jako szajbniety przez swych
towarzysow....czyzby ta choroba grasuje w Szczecinie ?

W Paryżu też jest ulica Obrońców Stalingradu, ale to Francja czerwona.

uulica "obroncow stalingradu" Dzięki. Z ust mi to wyjałeś.

Kiedy Rosjanie okrążyli Niemców, to Niemcy byli obrońcami Stalingradu.

Tak to jest u homo sexuaalnych, nie był wierny to go jego zazdrosny partner oblał kwasem. To sie będzie zdarzać coraz częściej.

ale bzdura....toz to ruska propaganda..zdradzilo ich podane miejsce zdarzenia

jaki muslim ????
Zwyczajnie zdradzony mąż dorwał gacha swojej kobiety.

"Swoją" to można mieć lodówkę albo samochód. Człowiek nie jest niczyją własnością. Pozdrawiam!

W Rosji Staliningradu już nie ma a w Szczeninie nadal jest ulica Obrońców Staliningrdu. Wot szutniki

Ach tak? A w Paris jest stacja Metropolitan Stalingrad.

A jaka jest optyka Francuzów wobec Rosji? Ich wojska sowieckie nie zajęły, im Stalingrad może się kojarzyć z pomocą w wyzwoleniu ich ojczyzny, bo bez związania przez Sowietów w walce sporej części dywizji niemieckich alianci zachodni nie mogliby tak szybko, jeśli w ogóle, wyzwolić Francji. Dla nas Stalingrad oznacza kierunek nieludzkiego systemu na zachód, ku Polsce, odebranie nam suwerenności drugi raz, po Niemcach (i po...Sowietach, bo i oni odebrali ją nam po 17 IX 39). No i ta nazwa nosi imię zbrodniarza, który wymordował nam oficerów w 40 r. oraz wysiedlił lub zabił niemal 1 mln Polaków z Kresów.

nie tłumacz, szkoda klawiatury - kto ma coś w głowie to i tak rozumie a kto nie ma (bo w muslimskim Paryżewie coś tam jest) ten nie zrozumie.
W Krakowie była za komuny ulica Obrońców Stalingradu - w miejsce bardzo "krakowskiej" nazwy - Starowiślna (ulica wytyczona w XIX wieku dawnym korytem Wisły). Gdy moja mama, krakowianka od lat 70tych, gdy krótko po sprowadzeniu się do naszego pięknego miasta wsiadła do taksówki i zamówiła kurs na Obrońców Stalingradu stary taksiarz odwrócił się do niej, spojrzał w oczy i powiedział: "proszę Pani, u nas Wołga nie płynie". :) To był prawdziwy Krakowianin, z dużej litery. Historia autentyczna.

Zupelna racja. Niech tak sobie nazywa ruskie obiekty putinowszczyzna, a nam wyustarczy "Obroncow Warszawy" a nie np."Bohaterow NKWD".

Ku.wa zaczyna się jeszcze tu. Dorwać śmiecia i muslim nie muslim na rozwałkę.

To raczej wyglada na kobieca zemste.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl