niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

Gang złodziei samochodów rozbity

Dodano: 20.03.2017 [18:48]
Gang złodziei samochodów rozbity - niezalezna.pl
foto: policja.pl
Policja odzyskała kilkanaście skradzionych w Niemczech samochodów. Niemieccy funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie sześciu Polaków, członków zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się kradzieżami samochodów i ich legalizacją w Polsce. Straty spowodowane przez przestępców szacuje się na 10 mln euro.

W lutym 2016 r. w Niemczech wszczęto śledztwo przeciwko grupie przestępczej, która kradła pojazdy luksusowe Niemieccy policjanci dzięki informacjom przekazanym przez  gdańskie CBŚP dotarli do miejsc, w których przechowane były kradzione samochody. Policjanci ustalili również, że grupa korzysta z bunkra w Nadrenii-Westfalii.

W Polsce policjanci zatrzymali mężczyznę, który był zleceniodawcą, pośrednikiem i jednocześnie finansował działalność przestępczą. Policjanci przeszukali siedem miejsc w Polsce bezpośrednio związanych z członkami rozpracowywanej grupy przestępczej. Funkcjonariusze zabezpieczyli dokumenty w języku niemieckim dotyczące pojazdów rożnych marek, telefony komórkowe oraz laptopy.

W sumie dotychczas w sprawie występuje 16 osób podejrzewanych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Zatrzymanym do tego momentu zarzuca się 45 czynów. W Polsce policjanci odzyskali 18 pojazdów różnych marek skradzionych w Niemczech.
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dlaczego policjanci zatrzymali ich, przeciez oni odbierali tylko do tej pory nie splacona kompensacje za szkody wojenne!

Czekam na rozbicie gangu złodziei wszystkiego w Otwocku.

nie czekaj bo sie nie doczekasz; lepiej kup sobie AK47 i po problemie (najlepiej kup od gangu złodziei wszystkiego w Otwocku.)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl