niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Flota Bałtycka sprawdza S-400

Dodano: 20.03.2017 [13:14]
Flota Bałtycka sprawdza S-400 - niezalezna.pl
foto: flickr.com
Niedawno zakończyły się ćwiczenia zorganizowane przez Flotę Bałtycką Federacji Rosyjskiej z udziałem systemów obrony przeciwlotniczej\przeciwrakietowej S-400 w obwodzie kaliningradzkim – informują rosyjskie media.

Podczas manewrów w obwodzie kaliningradzkim realizowane były scenariusze, w których rosyjscy żołnierze mieli odeprzeć symultanicznie przeprowadzone działania dywersyjne. Wojskowi, ponadto  wykonywali zadania inżynieryjne i rozpoznawcze. Zdecydowano się również na rozmieszczenie baterii obrony przeciwlotniczej\przeciwrakietowej S-400 Triumf w bliskiej odległości prowadzonych manewrów. S-400 Triumf to rosyjski system rakietowy czwartej generacji klasy ziemia-powietrze. S-400 może jednocześnie namierzać i naprowadzać rakiety na 36 celów, znajdujących się w odległości nawet do 400 km. Jest zdolny zwalczać samoloty, pociski manewrujące oraz pociski balistyczne.
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Należy nie zapomnieć, że poza podanymi fantasmagoriami prosto z kremla, ów system jednocześnie ubija kogel mogel dla wodza narodu sowieckiego, co jest jego największą zaletą.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl