niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Doda wystawiła swoje auto na charytatywną licytację

Dodano: 20.03.2017 [12:48]
Doda wystawiła swoje auto na charytatywną licytację - niezalezna.pl
foto: mat.pras.
Niedawno Dorota Rabczewska "Doda", nazywana polską królową POP-u obchodziła 33. urodziny. Z tej okazji piosenkarka wyprawiła huczną imprezę utrzymaną w klimacie "Alicji z krainy czarów".Jeden z urodzinowych eksponatów - specjalnie pomalowany samochód gwiazda zdecydowała się wystawić na licytację. Dochód ze sprzedaży auta zostanie przeznaczony na cel charytatywny zaproponowany przez fanów Dody - leczenie chłopca cierpiącego na zanik mięśni.


Kilka dni temu gwiazda napisała na Facebooku o aukcji, na którą zdecydowała się wystawić samochód będący jednym z rekwizytów podczas jej hucznej imprezy urodzinowej. O wyznaczenie charytatywnego celu, na który powędrują środki ze sprzedaży auta piosenkarka poprosiła fanów:
Swoje propozycje internauci mogli zgłaszać do piątku 17 marca do godz. 12:00. Ostatecznie Doda zdecydowała, że środki ze sprzedaży samochodu przeznaczy na leczenie małoletniego Fabianka Dargiewicza cierpiącego na zanik mięśni. Cena wystawionego w serwisie aukcyjnym auta uplasowała się póki co na poziomie 23 tys zł. 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Fabianek Dargiewicz cierpiącego nie jest jedynym cerpiacym na zanik mięśni Kornelka Kalbarczyk ma 10 miesiecy.

https://pomagam.pl/kornelka

Nie picujcie, bo na dystrofie miesni nie ma żadnego leczenia. Ale te Dodę to zawsze chciałem kropnąć, tak jak Nena pociągała wielu chłopów, ale z jednym chłopem urodziła mu pięcioro dzieci i już jest babcia, bo najstarsza corka lat 18 już jest matką.

Fischer

"Dodę to zawsze chciałem kropnąć."

Z twoja klamka?

Podsumowując. Oby się np. Edyta Górniak "nawróciła" choć na żołnierzy wyklętych, to o ile ta kwestia ma jakiekolwiek znaczenie (a nie jakieś układy, haki czy straszaki) to będzie choć jakiś nie żenujący poziom w lansowaniu na prawicy faktycznych "królowych popu" a nie tylko tych z Ciechanowa. Może trochę wstępnej promocji by się przydało, bo nie każdy w armii czy więzieniach leci na Dodę i różnorodność w podlizywaniu się faktycznym i potencjalnym bohaterom czy pół świadkowi nie powinna być jednokierunkowa.

Rozpusta i filantropia. Brawo. Tłuszcza ma zabawę, a tzw. "artystka" ponownie chwilę w blasku fleszy..

Doda jest Boska, a ty z pewnością jej zazdrościsz.

Doda ma cos w sobie co chłopów rajcuje. Basta.

czy to ta artystka od majdana i nergala wzór dla polskich nastolatek co pokazała goły tyłek prezydentowi i nasłała na ostatniego kochasia zbójów ?przez nią vega zrezygnował z kręcenia nowej części pitbula - lepiej uważac na takie akcje - chyba że się nawróciła jak frytka

Ale Frytki na prawicy tak nie lansują i żadne nawrócenie na taki lans nie musi się przekładać. Ciekawe więc dlaczego w tym przypadku jest go tyle. Aż tak źle, że Dody trzeba się chwytać czy ktoś typu pan T ma coś, co prawicę do tej promocji "zachęca"?
FRYTKA! FRYTKA! DAJCIE FRYTKĘ!!! RÓWNOUPRAWNIENIA DLA NAWRÓCONYCH!!!!

Ta dziewczyna czasami się wygłupi,zwłaszcza wtedy gdy ma partnerów POkroju Nergala, ale gdy się od takich uwalnia, to przywraca jej rozum.

A może się rozgląda u jakiej klamki się uczepić i skąd "wiatry wieją". Syria ostatnio się przejadła widocznie. Ja bym od razu ciechanowskie kontakty uruchomiła i w Moskwie się rozejrzała, bo jak władza się zmieni, to będzie jak znalazł.

DODA - KRÓLOWA KICZU ma dobre, i wcale nie kiczowate, serce. Pochwalam.

Ale Frytka jest królewiejsza od ciechanowskiej królowej od rodaków Rzeplińskich i Dukaczewskich i nie lansuje się u klamki nowej władzy ani sercem ani gołą prawie pupą. DAJCIE FRYTKĘ!!!! Na co chodzi do kina i co jadła na śniadanie Frytka??!!

Dobre i tyle, ale nie lubię pokazywania się z dobroczynnością, bo to raczej reklama. Pięknie by było, gdyby koszt imprezy powędrował na cele charytatywne a impreza się nie odbyła. Jak widać dziecko w wieku 33lat się bawi.

To by było faktycznie coś - przeznaczyć na cele charytatywne pieniądze za imprezę, z której się z tego powodu zrezygnowało.

Już się "Do rzezy" podlizywało Dodzie, że raczyła nobilitować swoją obecnością na premierze "Wyklętego" temat żołnierzy niezłomnych. To zaszczyt, że się pochyla nad tą tematyką, w hańbie swej by zapewne pozostali, gdyby nie ona. Z TVP z bukietami kwiatów wychodzi, więc może też łaskawie pomoże w poprawieniu notowań. A teraz wy... Czy inni, którzy poświęcają swoje życie, żeby nie tylko od święta pomagać potrzebującym, nie mówiąc o "gwiazdach" i "gwiazdeczkach", które od święta rzucają jakiś większy czy mniejszy ochłap na cele charytatywne też mogą u was liczyć na taką promocję czy to tylko fory dla "królestwa z Ciechanowa"?

Przypominam, że z okolic Ciechanowa jest pan Tomasz Nałęcz, a z samego Ciechanowa jest pan Dukaczewski i pan Rzepliński promowany przez KOD, który to usilnie był promowany wraz z w/w przez was, gdy zaledwie garstka ich stała naprzeciwko pani Ewy Stankiewicz. I jakoś dziwnie wasz operator już w zbliżeniach potrafił pokazać, kto tam będzie "liderem". Pozostaje współczuć... Może jednak dla zatarcia dziwnego wrażenia zareklamowalibyście parę innych dzieł, zbiórek, aukcji charytatywnych i zaangażowania w nie innych gwiazd? Z sympatii radzę. To nie hańba być portalem promującym dobroczynność, ale być sługą do promocji jednostronnych, dziwnych powiązań, to się nie godzi po zrobieniu tylu dobrych rzeczy.

Dorota ma wielkie serce ,brawo...

Doda, wiem na pewno ma duży beret, ale nie wiem, czy pokryty moherem. He, he...

owsiak w tamtym roku zebrał 60 milionów w tym 100
nie wydał jeszcze złotówki
kiedy pęknie ta piramida finansowa ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl