niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Polska przegrała

Dodano: 19.03.2017 [10:36]
Polska przegrała - niezalezna.pl
foto: GP
Jakie będą konsekwencje ostatniej batalii w Unii Europejskiej? Ciężko teraz ocenić. Oczywiście stanowisko Tuska nie jest aż tak istotne, by rwać szaty i ronić łzy. Można też pisać, że cała ta rozgrywka nastawiona była na użytek wewnętrzny, jednoznaczne wskazanie, że Donald Tusk istnieje w polityce dzięki sile interesów niemieckich, ergo – jest też ich reprezentantem.

Parafrazując stary już dowcip: co wyszło Donaldowi Tuskowi? Wielka Brytania z Unii i uwalenie polskiego kandydata na stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej. Z drugiej strony nie powinniśmy bagatelizować konkretnych strat, jakie poniósł obecnie rządzący obóz. Po pierwsze, mimo iż dość jasne było, że przy sprzeciwie Merkel, Saryusz-Wolski nie ma szans, to jednak dla przeciętnego wyborcy, niezależnie od narracji, będzie to objaw słabości na arenie międzynarodowej. Tego żaden elektorat nie lubi. Dodatkowo cała ta sytuacja okraszona była kilkoma dyplomatycznymi wpadkami, które długo będą zapamiętane. Dobrze jednak wiemy, że sama „afera o Tuska” to tylko jeden z tysięcy przykładów groźnej choroby trawiącej UE. Sam fakt, że tak jednoznacznie poparto kandydata, który uosabia wszystko to, co doprowadziło UE na skraj upadku – pychę eurokratów, antydemokratyczność, pogardę dla suwerenności mniejszych państw, politpoprawne brednie w kwestii uchodźców – pokazuje, że Unia nadal jest niezdolna do samorefleksji. Nie chce zejść z drogi, która prowadzi do jej upadku. A Unia jest bardzo ważna dla Polski. Na poziomie gospodarczym, geopolitycznym… Zawsze będę przypominał sytuację, gdy Komisja Europejska w 2010 r. uratowała nas przed forsowaną przez rząd PO–PSL umową gazową, która uzależniłaby nas skrajnie od Rosji. A warto, by prawica pamiętała, że taki rząd może wrócić. Stanowisko Niemiec, a także poparcie ich przez państwa Wyszehradu, co jest wyjątkowo bolesne dla nas, pokazuje, że UE chce nadal gnić w chorobie, która ją toczy. I w tym wymiarze Unia, czyli także jej członkowie, w tym Polska, przegrała.

 
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Raz jeszcze instytucja Unii Europejskiej szumnie zwana Radą Europy potwierdziła czym naprawdę jest Unia Europejska. Były premier III RP Donald Tusk wybrany(?) został prezydentem Rady Europy. Znak zapytania jest tu całkowicie uzasadniony, bowiem "wybór" ten odbył się z całkowitym pogwałceniem odnośnych przepisów zarówno Rady jak i Unii Europejskiej.
Artykuł 15.5 Traktatu Lizbońskiego: (lisbon-treaty.org): "5. The European Council shall elect its President by a qualified majority..." . Przepisy Rady Europy (consilium.europa.eu "Voting System") stwierdzają: "How does the Council vote? ... - qualified majority (55% of member states, representing at least 65% of the EU population, vote in favour, ... " .
Jak widać z powyższego, co najmniej 55% państw członkowskich powinno oddać głos NA danego kandydata, aby mógł on zostać prezydentem Rady Europy. Wymagane przepisami Unii Europejskiej głosowanie NA kandydata nie miało miejsca. W głosowaniu tym nie padło w ŻADNEJ formie pytanie kto głosuje NA Donalda Tuska - było tylko i wyłącznie pytanie kto jest przeciw! Biorąc pod uwagę, żę część głosujących mogła wstrzymać się od głosu, stwierdzenie czy wymagane 55% głosowało NA Donalda Tuska nie jest możliwe!
Podobno imperator Kaligula uczynił swego konia członkiem rzymskiego Senatu. Dlaczego więc Angela Merkel, jako współczesny Unijny odpowiednik rzymskiego imperatora nie miałaby uczynić swojej politycznej kobyły dostojnikiem Unii?
Zbigniew Nowakowski

Tego się nie da czytać,PANIE WILSTEIN.Ma Pan problemy z językiem polskim ???. Tatuś pisze o wiele poprawniej i jest bardziej polskim patriotą.Straszą nas ze wszystkich stron z Zachodu,Wschodu a nawet z Azji Mniejszej.

Wyciągasz pan głupie wnioski. Daję przykład: " to jednak dla przeciętnego wyborcy, niezależnie od narracji, będzie to objaw słabości na arenie międzynarodowej. Tego żaden elektorat nie lubi "

Pan jesteś w błędzie !!! objawem słabości to poparcie Tuska przez wszystkich europejskich tchórzy (w tym Orbana) i lizodupów A Merkel.
Ja przykładowo jako zwolennik PIS-u miałbym ogromne pretensje gdyby PIS i rząd poparli tego zdrajcę Tuska. I jeszcze jedno, gdybyśmy poparli Tuska to następną koleją rzeczy musiałoby iść poparcie przyjmowania uchodzców islamskich - czy pan tego nie rozumie ?!!!

Od razu trzeba walnac w tytule mocno "Polska przegrala", bo walenie w PIS jest norma dokladnie u wszystkich.A gowno prawda, to co sie wydarzylo, pokazalo, ze kundel Merkel wygral 27:1 i bo tak ona im nakazala, wiedzac o tym ze jest miernota nic nie potrafiaca oprocz ziania nienawisca do kazdego kto mysli inaczej niz on.To co kundel Merkel zrobil z POlska przez 8 lat jest katastrofa, ale o tym juz dawno zapomniano.

Wiecie o tym, ze zdarzaja sie zabawne wpisy naukowcow z calego swiata ?
Zdarza sie, ze anonimowo, ktos wklepie skrot calego swojego dorobku naukowego??
Sa tez podbierane legalnie,
gdy normalnie
trzeba zaplacic
i zanotowc, ze sie oplaci

Wiecie o tym, ze my wiemy??

https://www.youtube.com/watch?...

Program jest tak prosty i wyraźny,
ze przed wyborami w wielu krajach
miałby za duzy wpływ na wyborców.
To źle ze mamy taki program?
Za sutkowych lewaków nawet nas nie zauważano - pamiętacie, ze pierwsze artykuły pokazały sie z g Wyborczego i były śmieszne jak kod?
W UE sa teraz konfrontowane programy a poważni ekonomiści rozpoczęli prawdziwa analizę - "bezprzykładnego sukcesu ekonomicznego Polski" -
jak w publikacjach naukowców analityków znajdują sie opracowania
to z wiara na sukces w statystykach cytowania.

Mowa jest o programach a nie o ludziach.(!)
/O programach szanowni humaniści
– o programach panowie idealiści
O spacerze na programach
– dla dziewczynki z zapałkami
Dla Kota w butach, dla starszego Pana dla młodego sterowanego oddolnie Dla starszej Pani z volkmenem w uszach i mężatki z wielkim kwiecistym kapeluszem w mini i kolorowych majteczkach, dla tkaczki i dla likwidacji padaczki
Dla pana milicjanta i bandyty cela+ dla wielkiego szefa fiata i ministra finansów nie z tego swiata
Dla Pani Merkel i dla Hollanda dla ameryki
Problem jest tylko jeden,
ze nie ma programów
prostowania bananów
Jeżeli o osobach to juz o nas o 40 a właściwie 60 mln Polaków i liczbie przyjaciół - liczbie, która może być razy 10 a wiec większej niż ilość mieszkańców UE.!!!
Bo program ma przyjaciół.
Dlatego, ze każdy kufer z programem ma nowe samochody, pieniądze na wypłaty, lepsze Zycie, dla dzieci z mamusia i rakiety dla pana żołnierza – w innym nowe fabryki praworządność inny ma sprawiedliwość
Aby fizycznie i osobowo podzielić UE trzeba byłoby 10 mln żołnierzy a na to potrzeba milion polowych kuchni a tyle to nie ma.
Program PIS ma każdy a PIS ma nas my mamy PIS.

Inna sprawa, ze dziennikarze tego nie rozumieją i zajmują się, ze ten pedziol a tamten powiedziol - tez wazne jak owoce z pomidorow.

Dlaczego? Dlatego ze tego nie rozumieja.

Nie ma co biadolic i wpadac w kopleksy,Polska nie rzadzi w UE=robmy swoje dalej,Aleluja i do przodu.

Trochę przykro mi to napisać,ale komentarze powinny Pana oświecić.Polska NIC nie straciła.Nic,a jeszcze zyskała,bo na zawsze pozbyła się błazna grającego Polaka.
Cała ,,afera,,miała właśnie wyeliminować tego szkodnika i partię zamiejscową zostawić w rękach Schetynów,Scerb,Nojmanów i im podobnych.
Było wiadome,że Niemcy chcą bmw tuska.Sytuacja pokazała,że tysiące unijnych lemingów-biurokratów nie ma nic do gadania,w żadnym wypadku.Przykład pierwszy to zaproszenie przez chorą niemiecką babę,miliona nachodźców.Drugi to,,wybory,, bez wyborów króla ojropy.I innych przykładów setki.

Albo to całe głosowanie w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Europejskiej, było chytrą intrygą ze strony Jarosława Kaczyńskiego, mającą na celu utrzymanie Donalda Tuska z dala od Polski przez kolejne dwa i pół roku, albo prezes PiS przesadził w tej intrydze. Bo strata wizerunkowa była dość znaczna, okazało się ponadto, że pękł balonik pn. „z nami się liczą” i „coś znaczymy”. Może okazać się, że nie warta była skórka za wyprawkę – choć z drugiej strony obecny rząd wie już, na kogo w Unii może liczyć, co tak na prawdę o nas w Unii myślą, jak nas traktują w stanowczych chwilach (w decydujących momentach, jak kto woli). Zaś obecny przewodniczący RE wróci do Polski jak raz na wybory prezydenckie.

Nie sadze, aby Tusk zdolal wywinac sie ostatecznie od odpowiedzialnosci za nader liczne afery kryminalne. Mysle, ze do roku 2020 bedzie juz w tej kwestii jasnosc.

Nawet jezeli osmieli sie wysunac swoja kandydature do urzedu prezydenta, czy zabraknie silnego glosu sprzeciwu spoleczenstwa? Musialoby zostac przed tem spacyfikowane - delikatnie rzecz ujmujac. Tusk jest w Polsce skonczony i nic tego nie zmieni. Wielokrotnie dal sie poznac jedynie jako mezyk stanu i nikogo nie zmyli pokretnym tytulem, w ramach ktorego wolno mu jedynie otwierac i zamykac posiedzenia Rady Europejskiej Narodu Niemieckiego!

Jezeli cos moze spedzac sen z powiek czlonkom Partii Safandulow, to rozkwitajace rozdawnictwo w gierkowskim stylu. Przeciez moze sie zdarzyc, ze pieniedzy na liczne programy socjalistyczne najzwyczajniej zabraknie. I co wtedy? Ci sami, co dzis tak wiwatuja, stana sie zaprzysieglymi wrogami obecnego rzadu. Samym rozdawnictwem nie zaktywizuje sie spoleczenstwa do wiekszego i tworczego wysilku. A potrzeba nad Wisla wygenerowac mentalnosc pracowitych Koreanczykow.

Chrystianka Kochanie jestes genialna w swej urodzie i piekna w rozumie - buziaczki!

"Na razie siedzi w UE"

- taniej niz u nas
i bedzie mial na Konfiskate rozszerzona.

Wszyscy wiedza, ze ktoregos ranka o 2 giej mlotami w drzwi zalomocza
"Dzien Dobry Panie Tusk - urzad podatkowy....
od czegos trzeba zaczac...

Politycy nie moga brac odpowiedzialnosci za swoje czyny polityczne, bo nie byloby politykow tylko skazani.

Musza wpierw wygasic tuska jako polityka, wykluczyc go ze swego grona.

Sprawiedliwosc musi byc nierychliwa.
Najlepsza metoda jest stawianie pytan w jego otoczeniu - pytanie budzi mozg i pamiec..
Tak jak piasek w klepsydrze - rozszerzenie na NPOPSL i spadek na wieksze cisnienie i mniejsza ilosc.
Na koncu gosciu w przewezeniu bedzie blokowal wlasne partie - na dole pustka, piekne perspektywy karier i to fundamentalne dla narodu i partyjniakow wszelakich - na tym fundamencie panoszy sie PIS a ta osoba blokuje wszystko z placzem - ratujta towarzysze?

Jego pozycja taka jest, ale w Polsce o wschodniej mentalnosci szefostwo nie jest podstawa, lecz gora
- gwiazda na czubku swiatecznej choinki.
Ale wywraca sie jak jest slabe mocowanie.

Sprawiedliwosc musi to mocowanie oslabic aby siegnac do slodkiej gwiazdki - niech se na razie swieci.

Klepsydra jest jak dwie choinki z jedna gwiazdka, ale ma dynamiczne, wedrujace czasteczki.
Wiecie, ze dlugo pracowano nad smarowaniem tych czasteczek?

Z natury rzeczy, polityka nie przynosi rozstrzygniec absolutnych i ostatecznych. Nie da sie zatem sformulowac i udowodnic twierdzen, jak powyzej w tytule. Zawsze bowiem mozna - w przypadku przegranej w sensie maetrialnym - obwolac zwycisetwo moralne lub odtrabic zwyciestwo pyrrusowe.

Polityka jest gra interesow i realizacja tego, co mozliwe. Wygrana Tuska - wobec wspierania tego nicponia przez antypolsko nastawiona Merkel i jej otoczenie - byla pewna. Pytanie tylko, czy polski rzad mogl popierac jego wybor? Oczywiscie, nie mogl! I nie popral! I bardzo dobrze! A przy okazji obnazyl calkowita uznaniowosc i brak jakichkolwiek demokratycznych procedur w Unii Euripejskiej Narodu Niemieckiego, a takze zlokalizowal ponad wszelka watpliwosc za centrum wszystkich akcji antypolskich Berlin. Mozna zatem mowic nawet o sukcesach.

Jezeli cos budzi wytpliwosci, to operacja polskiej dyplomacji - spozniona, chaotyczna, nie do konca chyba przemyslana. Czysta prowizorka. I dlatego uwazam, ze minister spraw zagranicznych oraz osoby odpowiedzialne za realizacje hucpy z panem Saryuszem-Wolskim powinny zostac odwolane ze stanowisk, zanim popelnia wieksze glupstwa.

Polenia, jak nie ci, to inni brazowi ;-)

A kto jest antypisowski, to zobaczycie po wyborach, jak Schulz zacznie rzadzic :-D

I to jest naprawdę bardzo dobra ocena sytuacji.

JP II dekady temu prognozował konfrontację Prawdy i anty-Prawdy,
jeszcze kiedy był kardynałem :

„ Stoimy w obliczu największej konfrontacji, jaką kiedykolwiek przeżywała ludzkość (...) Stoimy w obliczu ostatecznej konfrontacji między Kościołem i anty-Kościołem, Prawdą i anty-Prawdą, Ewangelią a jej zaprzeczeniem (...) jest to czas próby (...) w pewnym sensie test na dwutysiącletnią kulturę i cywilizację chrześcijańską, z wszystkimi jej konsekwencjami: ludzką godnością, prawami osoby, prawami społeczeństw i narodów. ”

Mamy teraz właśnie tę konfrontację. Jest to konfrontacja DOBRA ze
ZŁEM, Prawdy i anty-Prawdy.

O to chodzi teraz na świecie, toczy się wojna o to, jaką drogę on
wybierze.

Nihil novi sub sole. To gnostycyzm w czystej postaci!

Ale ... Jak zwal, tak zwal. Istota problemu polega na tym - co od lat wiadomo - ze zbyt wiele bogactw (ok. 90%) zostalo skupionych w rekach bardzo niewielu ludzi (ok. 10%) na planecie. Skutek jest taki, ze pleni sie nedza i powiekszaja obszary biedy. Za tym w slad idzie brak edukacji, brak racjonalnej ochrony zdrowia, no i oczywiscie, brak ruchu w interesie. To zas skutkuje emigracja tzw. nachodztwem na obszary bogate, zasobne i stabilne. I czy mozna sie dziwic zdeterminowanym ludziom, ze szukaja dla siebie mozliwosci do przezycia lub ze podlegaja manipulacji, chetnie nadstawiajac ucha taniej propagandzie (np: ze w Niemczech czakaj na nich domy, samochody i wysokie zasilki)?

Czy ta teza jest prawdziwa ? Czy nie należy najpierw pomyśleć o tym,
jak świat wyglądał 25 lat temu, w latach 30-tych XX wieku, 150 lat
temu, 200 lat temu ? Czy nie należy sprawiedliwie i uczciwie porównać
tego co jest z tym co było i jak było ?

Czy świat nie poszedł bardzo do przodu ? W Chinach setki milionów ludzi wydobyło się z nędzy. Gdzie indziej też. Ile prywatnych samochodów w Polsce było zarejestrowanych w 1989 roku ? Nie więcej niż 1 mln ? A ile teraz ? Nie przypadkiem ok. 20 mln ? Ile ludzi na świecie korzysta z programu Windows ? Nie prawie 1,5 mld ? Ilu w Polsce ludzi korzysta z telefonów komórkowych ? A jak to wyglądało w 1989 roku ?

Kiedy to w historii świata setki milionów ludzi mogło sobie podróżować po świecie na i po wszystkich kontynentach ? Proszę popatrzeć ile pasażerów przewija się rocznie na 50 najbardziej ruchliwych lotniskach
świata :

https://en.wikipedia.org/wiki/...

Gnostycyzm ? Proszę nie opowiadać głupstw i zastanowić się nad
słowami JP II. Widać, że nie czyta, co mówi Kościół katolicki od lat. To samo mówią przywódcy protestantów w USA i gdzie indziej. Proszę ich tylko posłuchać, jak zna język angielski, niech zapozna się co mówi choćby dr David Jeremiah czy Joel Osteen :

http://www.lightsource.com/min...

Mimo wszystko upieram sie przy swioim. Jestesmy swiadkami posteujacego rozwarstwienia na panstwa, ktore stac na wysylanie statkow kosmicznych i planowanie kolonizacji Marsa oraz kraje, gdzie ludzie musza myslec wylacznie o tym, czy jutro beda mogli yjesc kromke chleba. Polska byla od lat na granicy i chodzilo nieustannie o to, aby dolaczyla do tej pierwszej grupz panstw. I to sie w duzej mierze udalo bo kto chce pracowac, prace w Polsce lepiej lub gorzej platna znajdzie. Ale juz w Afryce lub krajach Azji i Ameryki Pld. nie jest to takie oczywiste.

Co z tego, ze mam telefon, skoro, aby go zakupic musze wydac fortune, a potem jeszcze oplacac drogi abonament. Co z tego, ze mam samochod, skoro grzezne nieustannie w korkach bo ulice sa jak i byly zbyt waskie na taka liczbe aut. I to wszystko dzieje sie w Polsce, ktora przynajmniej dysponuje odpowiednimi fachowcami, aby pobudowac sobie pozadne drogi. Ale w Afryce, Azji to nie jest juz takie oczywiste.

Dlatego potrzebna jest wspolpraca miedzynarodowa i jakis racjonalny plan pomocy dla obszarow nedzy.

Nie kojarzy przyczyn ze skutkami. Nie rozumie, skąd wzięło się zwycięstwo PiS w Polsce, Orbana na Węgrzech, Donalda Trumpa w
USA (mocno popartego przez amerykańskich protestantów i katolików),
skąd popularność i pozycja Greeta Wildersa w Holandii, AfD w Niemczech, Ruchu Pięciu Gwiazd we Włoszech, Le Pen we Francji,
dlaczego miał miejsce BREXIT (https://www.youtube.com/watch?... napisy polskie włącza lub wyłącza guzik "cc") itd. itd., dlaczego patriotyzm wszędzie rośnie na świecie, jakie są
przyczyny szybkiego wzrostu sił anty globalistycznych. Nie ma po
prostu zdolności i talentu analitycznego oraz wiedzy pozwalającej
na zrozumienie skąd wziął się kryzys w Europie : polityczny, ekonomiczny, imigracyjny i przywództwa.

To oczywista oczywistość, że Polska nie przegrała a wręcz przeciwnie. Niestety pan Dawid grubo się myli, bo ślizga się po powierzchni wydarzeń, nie analizując ich głębszego sensu i kulisów. Celem Kaczyńskiego nie było zablokowanie wyboru Tuska, a raczej właśnie trzymanie go daleko od Polski, żeby nam nie bruździł. Niemiecki FAZ napisał, że to akcja Kaczyńskiego doprowadziła do ponownego wyboru Tuska, bo Tante Angela chciała go wywalić - miała dość lenia i nieudacznika. Dopiero, gdy Polska się sprzeciwiła wyborowi to stanęła twardo za swoim pieskiem. Poparła Tuska na złość Kaczyńskiemu. Myślę, że jest w tym dużo prawdy. A Prezes przy tej okazji uzyskał dla Polski kilka korzyści: trzymanie Donka z dala od Polski i danie mu szansy dalszej kompromitacji w Unii, naoczne pokazanie, że Niemcy bezwzględnie narzucają swój dyktat nawet w tak mało ważnej sprawie, zademonstrowanie innym krajom, że Polska się nie ugnie pod naciskiem Makreli i będzie bronić interesu swojego i mniejszych krajów. Bonusem było sprowokowanie idioty Hollande'a do szantażu funduszami europejskimi. Ujawnienie tej wypowiedzi to bardzo dobre pociągnięcie - pokazało, że nie damy sobą pomiatać możnym UE. To wszystko zaprocentuje w przyszłości. Makrela odniosła pozorne - wręcz może okazać się, że pyrrusowe zwycięstwo. A Prezes moim zdaniem osiągnął to co chciał, dlatego był bardzo zadowolony witając premier Szydło na lotnisku. Błędem w rozumowaniu p. Dawida i jemu podobnych jest przyjęcie, że prezes chciał zablokować wybór Tuska. Prawdopodobnie mielibyśmy wtedy Chyżego Roja w kraju, bo jakby go Makrela odstrzeliła to pewnie innej fuchy w UE by nie dostał. A tego Jonasza lepiej trzymać z dala od Polski, niech rozkłada unijny burdel a nie nasz kraj. Pozory mylą. Dlatego to Kaczyński jest mężem stanu, a nie Wildstein.

Chyba nie uwaza pan ze PIS NIE wiedział co robi ?????? nie popierając mafioso Tuska ,cel PIS został osiagniety ,pokazał komunistyczny i antydemokratyczny ryj UE !!!!!!!!!!!!!!!!! i o to im tez chodziło.

nie przegrala .To tak musialo byc ,pan Kaczynski to mistrz .Unia dostala tuska na 2,5 roku tym wbrew Polsce ktora go nie chciala ale przede wszystkim w Polsce.Przy okazji tusek stracil resztki twarzy Polaka ,dla normalnego wyborcy mimo polskiego paszportu od teraz jest niemcem.Od teraz jakie by decyze podejmowal bedza one postrzegane jako obcy nacisk.

Komentarz pana Wildsteina to HAMLETYZOWANIE w najczystszej formie.

Dlaczego postawa i akcja PiS miala gleboki sens a Polska nie poniosla porazki David moze sie dowiedziec w programie u taty, BW od 11min 30sec
https://www.youtube.com/watch?...

Jak wroci PO miedzy innymi dzieki informacjom TVP info to Polska po prostu zniknie.

A gra Pan, Panie redaktorze w szachy? Z tego co wiem, pojedynczy ruch w tej grze rzadko wskazuje na ostateczny wynik

Polska nie przegarała, ale postawiła się IV Rzeszy. Tusk jest marionetka nic nie znaczącą ale fakt postawienia veta to już coś. W przyszłosci okaze się dopiero co jest warta Polska, kiedy będa potrzebna jednomyslność, np w polityce obronnej IV Rzeszy

Historia Rzeszy sie klania.
Niczym nie rozni sie od historii Rosji.
Terror taki sam jak u Iwana Groznego, lub w Osmanii.

Wycinanie sie nawzejem do polowy stanu ludnosci totalne, programowo, nieskonczenie wielkie tak iz na terenie 1 Rzeszy zaledwie 100 lat przed epoka Indistrializacji bylo 4 mln z 8 mln ludnosci.

To samo polnoc - poludnie
Mielismy 4 wariatow, debili wokol siebie.

Tak po prostu nie bylo upadku Polski lecz upadek Europy w tym katastrofa demograficzna.

Wszystkie ich programy maja poczatek z tego czasu.
Nasz jest oparty na znajomosci wszystkich stron.

Przyklad
My wiemy jak ruski terror trzymac z daleka majac z drugiej strony Unie z jako tako wytlumionym terrorem.

Wpierw musi byc powszechna swiadomosc, ze te nazwy:

Terror - terror - terror - terror
Komunizm - nazizm
to Faszyzm
zwezenie II Swiatowa
a teraz Lewactwo
I znowu terror terror
Rozszerza sie ana wiele odmian terroru na przestrzen o ludzka o coraz mniejszej swiadomosci i mozliwosci obrony
rozlewa sie na kraje sasiednie.

Jak juz to mozna wyszczegolnic dwie cawilizacje:
Mierzaca czas i dopiero odkrywajaca zegarek po wojnie - dopiero po II wojnie swiatowej.
Dla Carskich poddanych drugim takim cywilizacyjnym odkryciem, byly okulary a to jest nic innego jak Europejska klepsydra dla swiatla.

W technice obronnej nie ma wynalazku nie bedacego odwzorowaniem klepsydry.
podroze moeskie ---
Tak samo dziala mozg.
ble ble ble..

Pozdrawiam, zyjacych w zwezeniu.
Ja ucieklem uczyc sie jak skromny rzemieslnik.........

Znalazlem zwezenie i chcialbym dobudowywac rozszerzenia - moze ktos mi pomoze?

"Pomozecie?"

https://www.youtube.com/watch?...

Rozszerzenie w moim patriotycznym kierunku, jakosc broni i technologii:

http://wojsko18-39.3ap.net/wrz...

To jest porownywalne do enigmy, ale to jest ukradzine przez niemiecka propagande nie jak enigme ukradziona przez "sprzymierzencow".

Prosze zwrocic uwage, ze "nie wiedza" dlaczego udzial Czeskich i Polskich lotnikow i mechanikow (!!) zadecydowal o uratowaniu Wyspiarzy.

Moga nie wiedziec, gdyz atak na kontynent byl zaplanowany gorzej niz zrobiloby to polskie dowodztwo a nawet mechanicy samolotow.

Naukowcy tez szukaja w internecie.

To tylko pozory. Nie przegrala.
Jeszcze bedzie przytaczana jako "niezalezny glos", zwlaszcza w przypadku mniejszych krajow.
Moze nawet sie stac rodzajem inspiracji dla tych mniejszych i slabszych.

Tuskowi i jego mocodawcom jeszcze wielokrotnie przypomna cale zamieszanie.

Jestem przeciw a nawet za unia.
Panie ogladaj pan cuda w Kobane albo czytaj pan francuskie magazyny.

To nie są istotne straty, jeżeli w ogóle są, bo po ostatniej wizycie Merkel w USA wszystko może sie zmienić, bo Niemcy nie sa samodzielnym krajem, a wykonuja polecenia. Kogo ? Wszyscy wiedzą,że okupacja Niemiec nie została zakończona.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl