niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Polska druga w drużynowym konkursie w Vikersund!

Dodano: 18.03.2017 [20:25]
Polska druga w drużynowym konkursie w Vikersund! - niezalezna.pl
foto: Fotomag/Gazeta Polska
Polska zajęła drugie miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w Vikersund. Zwyciężyła Norwegia, na trzeciej pozycji uplasowała się Austria.

W trakcie konkursu ustanowiono dwa rekordy świata. Jako pierwszy cieszył się Norweg Robert Johansson po lądowaniu na 252 m. Po nim lider PŚ Austriak Stefan Kraft osiągnął 253,5 m.

Rekord Polski w sobotnim konkursie uzyskał Piotr Żyła – 245,5 m.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Duży sukces naszej drużyny. Chłopcy są niesamowici. Nie mają gdzie trenować, a mimo to prawie dorównali gospodarzom. Po co nam stadiony 5-krotnie droższe niż na Ukrainie (wybudowane i tam i u nas na Euro), a tam, gdzie Polscy osiągają sukcesy - nie ma skoczni, na których mogliby trenować. Anita Włodarczyk też narzekała, że nie miała możliwości treningu. Dla PO tylko kasa, na Madonnę też była, ale nie na sport. Łachudry kedne!

Nie jest aż tak źle. Wszyscy skoczkowie są z okolic Zakopanego lub Wisły. Skocznie - bardzo dobre - wszystkie odnowione / odbudowane mamy w Wiśle, Szczyrku, Zakopanem. Chłopcy mają naprawdę bardzo dobrą bazę treningową, a cała kadra A i B często trenuje za granicą - nie dlatego, że u nas nie ma na czym skakać, ale dlatego, że muszą ćwiczyć na różnych obiektach, bo w tym sporcie wyniki nie zależą wyłącznie od umiejętności - jak np. na bieżni czy w piłce nożnej, ale w pewnej części od parametrów określonej skoczni. Można wiele PO zarzucić, ale akurat skocznie odnowili - przynajmniej tyle dobrego zrobili :)

Przypominam Politycy PIS zawierzyli sie najpierw wstawiennictwu św.Andrzeja Boboli i oddali opatrzności Bożej.
Egzorcyzm i pokuta narodowa miały miejsce.
Obecnie mamy hossę na GPW,40%wzrosła ściagalność podatkowa, gospodarka rwie do przodu, sukcesy w sporcie. Jak był Tusek to upadały firmy budowlane oszukane przy EURO,kopalnie umierały bessa na GPW,powodzie, bezrobocie........ Co na to czerwoni satanisci z KODuSmrodu???

I to zasługa sw. Andrzeja Boboli i opatrzności bozej?!
Jakoś nie mogę wygrać w totka, zeby godniej żyć.Średniowiecze?
Mało powiedziane...

Wielkie uznanie i gratulacje! Chłopcy, jesteście wspaniali!
"Serce roście, patrząc na te czasy" - napisałby Jan z Czarnolasu.

Sukcesy skoczków, piłkarzy, lekkoatletów itd. itp.
Odkąd rządzi PIS same sukcesy...
Polska jest WIELKA!!!

Zgadzam się z Tobą. Ja też zauważyłam, że w sporcie mamy, jak nigdy dotąd tak dużo sukcesów, że serce mi rośnie. Polacy są WIELCY!!!! Mam na myśli prawdziwych Polaków, a nie polskojęzycznych.

i oby tak już zostało!

Amen.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl