niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

​Wściekły atak niemieckich mediów na polski rząd. Jest też coś, z czego się cieszą…

Dodano: 18.03.2017 [18:00]
​Wściekły atak niemieckich mediów na polski rząd. Jest też coś, z czego się cieszą… - niezalezna.pl
foto: Jeroen Bosman/https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.0/
W relacjach niemieckich mediów poświęconych reelekcji Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej dominowała satysfakcja. Natomiast polityka polskiego rządu przedstawiana jest tam „jako egoistyczna, krótkowzroczna, irracjonalna i antyeuropejska” – podkreśliła w swojej najnowszej analizie Reduta Dobrego Imienia.

Jak wynika z materiałów opublikowanych na stronie internetowej RDI, przeprowadziła ona analizę kilku materiałów niemieckich mediów przygotowanych po ponownym wyborze Tuska na szefa RE. Były to m.in. komentarze publicystów w prasie i relacje telewizyjne. Jak wskazała Reduta, w niemieckich mediach temat reelekcji Tuska zajmował sporo miejsca zarówno w prasie, jak i w mediach elektronicznych.

W relacjach niemieckich mediów poświęconych wynikom szczytu UE i reelekcji Donalda Tuska na stanowisko przewodniczącego RE dominowała satysfakcja. Wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej uznany został za porażkę polskiego rządu. Oceniono, że Polska próbowała szantażować pozostałe kraje Unii. Ton mediów niemieckich w porównaniu z lutym 2017 (wizyta kanclerz Angeli Merkel w Warszawie) uległ zaostrzeniu. Wydaje się, że idea Europy dwóch prędkości zyskuje wśród publicystów na popularności 

– napisano w analizie Reduty Dobrego Imienia.

Organizacja podała, że polityka polskiego rządu przedstawiana jest „jako egoistyczna, krótkowzroczna, irracjonalna i antyeuropejska”. 

Polska w ocenie medialnej pozycjonowana jest wśród państw negujących integrację europejską, którą popiera – jeśli wierzyć sondażom – zdecydowana większość niemieckiego społeczeństwa. Dla Niemców idea integracji europejskiej wydaje się stanowić element tożsamościowy 

– napisano w analizie.

Stopień utożsamienia niemieckich elit opiniotwórczych z ideą integracji europejskiej sprawia, że debata/spór traktowane są jako próba podważenia europejskiego ładu. Jako oczywisty i zasadniczo słuszny przyjmowany jest przez niemieckich publicystów punkt widzenia prezentowany przez rząd Angeli Merkel 

– czytamy.

W analizie zaznaczono, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński uważane jest przez niemieckie media za polityka stanowiącego jedno z głównych źródeł konfliktów polsko-niemieckich i polsko-unijnych. 

Trudno doszukać się śladu negatywnych opinii na temat Donalda Tuska lub okresu rządów Platformy Obywatelskiej. Krytyka Prawa i Sprawiedliwości rozpowszechniona wśród niemieckich publicystów wydaje się mieć często podłoże ideologiczne 

– ocenia Reduta.

Pełna treść analizy jest dostępna na internetowej stronie Reduty Dobrego Imienia: Analiza reakcji mediów niemieckich na wybór Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dla Szkopow idea "integracji europejskiej" polega na dominacji IV Rzeszy w Eurokolchozie, mowiac dobitniej: "My rzadzimy, a reszta holoty ma sie sluchac i nie brykac" !!! Ponadto jakies bardzo ciemne sily steruja europejska federacja w kierunku calkowitego wymieszania ras, religii, obyczajow z likwidacja panstw narodowych i ich tradycji historycznych. Takim tyglem globalne koncerny mogly by dowolnie sterowac i go urabiac, bo calkowicie wykorzenieni ludzie mieliby juz tylko potrzeby pierwotne: jesc, pic i bzykac - nic wiecej ... Poki czas, wiac z tej pulapki, bo moze byc za pozno !!!

przestanmy sie tak emocjonowa...prosze o chlodny umysl...przeciez ta propaganda nie trwa od kilku lat (moze dlatego mamy nie uczyc sie historii, aby inni mogli nam wmawiac wszystko co chca i wyrabiac w nas kompleksy nizszosci). Z dlugoletnich obserwacji WIEM, ze kiedy wszystko pomyslnie uklada sie dla zachodnich krajow Europy-sytuacja Polski sie o tyle pogarsza i odwrotnie. To jest walka na smierc i zycie przede wszystkim nasze...bo zachodniacy wycwiczyli przez wieki swoja taktyke. Chociazby zasade korumpowania. W kraju jest to zabronione, ale wrogow o przepraszam partnerow jak najbardziej Slynna afera z Eureco. Skorumpowali Oleksego i jego wspolbratymcow i>>>podwojnie skorzystali finansowo (bo byla tez kara, oprocz przekretow), a dla wlasnej satysfakcji poprawiali sobie image, jaki to porzadek tym kraju panuje, a jakie skorumpowane szuje sa w Polsce. To jest taktyka i stosuja je wszystkie kraje zachodnie. To ze Niency nadaja ton-no to wynika przeciez z historii. Podam banalne przyklady. Taniec Polonez. Jak jest widziany na zachodzie -to kicanie ludzi ustawionych w szeregu, trzymajacych rece na ranionach drugiej osoby. Nikt nie zna najpiekniejszego europejskiego dworskiego tanca jakim jest polonez. Prosze spojrzec do slownikow jezykowych niderlandzich, niemieckich ile jest inwektyw dotyczacych slowa "polski". Juz nie wspomne o polskim parlamencie...no przyklady TEGO oplaconego pozorowanego "polskiego" parlamentu mielismy w 16 grudnia 2016. Kiedy zrozumiemy WSZYSCY, jak mamy traktowac naszych wspolczlonkow unii, kim oni tak naprawde sa. Polska jest w tej szczegolnej, ze nie tylko z zachodu stosuje sie te dzialania, ale i ze wschodu-chocby Katarzyna Wielka +oplaceni encyklopedysci tu przede wszystkim Voltaire..a wszystkie wojny swiatowe. Trzeba miec ZAKODOWANE, ze to sa wrogowie, z ktorymi ukladamy jakies tam rekacje, ale nie z pozycji na kleczkach. Sami sobie wytwarzamy takie balwochwalcze myslenie. BO MY JESTESMY JAKO KRAJ, A I PRZYPUSZCZAM, ZE I INNE KRAJE EUROPY SRODKOWO-WSCHODNIEJ O WSPANIALEJ KULTURZE, O INNYCH BARDZIEJ LUDZKICH POSTAWACH. A przede wszystkim, nie dajemy sie juz tyle wiekow ujarzmic prze zlo sasiadow. To oni zasluguja na pogarde, z ktora powinnismy ich karcic. A takze surowo karac sprzedawczykow, ktorzy wystepuja jako "Polacy". Ja osobiscie nie rozumiem tej lekkomyslnej postawy wladz polskich. Obecnych. Osobiscie jestem dumna, ze Polacy sa tak dzielnym narodem i nie zmieniajmy tego. Powiadam zazdrosc, zawisc, nienawisc naszych sasiadow. Oczywiscie maskowana.....To najczestsze uczucie jakie mozna tam spotkac.

Jak ja byłbym Niemcem, to pod niebiosa wynosił bym poprzednie rzady z Tuskiem na czele. A Tusk, przecież to Niemiec z krwi, kości, wyglądu i zachowania. I jak inaczej Niemcy mają pisać o swoich ???

Niemieckie media w Niemczech , jak i w Polsce, są wściekłe za politykę prowadzoną przez Polskę w róznym zakresie, bo ii w sprawie reelekcji, tego zdrajcy Tuska, jak i również w medialnym usytuowaniu obcych mediów, których nie uświadczysz w Niemczech czy we Francji, a w Polsce maja dotychczas 90% przewagę i czas z tym skończyć.

POLACY !!! RODACY ,TYLKO WASALE , ZDRAJCY I POPLECZNICY NIEMIEC WYSTĘPUJA PRZECIWKO POLSKIM MEDIOM I PRZECIWKO ODZYSKANIU NIEZALEZNOSCI POLSKI I ODEBRANIU NIEMCOM ,SZWAJCAROM ,FRANCUZOM MOZLIWOŚCI NISZCZENIA POLSKI !!!! WSZAK TO W ICH INTERESIE JEST OSŁABIĆ PRAWICE I POPIERAC KOMUCHÓW I LEWAKÓW !! O LIBERAŁACH NIE MÓWIE BO TU ICH NIE MA !!! CI Z OPOZYCJI TOTALNEJ (...)
[Komentarze pisane wielkimi literami nie moga być publikowane. JJC]

...za to niemiecka P0lityka jest dalekowzroczna .., tak daleko ,ze widze za nią Niemców i reszte Europy, relaksujących sie, a emigrantów sP0kojnie pracujących ,wszystkich bez wyjątku i P0mnazających Nasze dobra . Gdyby głuP0ta mogła latać byliby stadem gołębi ...

Wszystko w rękach Polaków.Nie kupować polskojęzycznych gazet niemieckich!!!

..no to ciekawe jak Niemcy zaczna wycofywac swoj kapital z Polski to wiesz co bedzie ?..ty bedziesz pierwszy kwiczal !!!!
..a co uwazasz ze Polska ma w Niemczech tyle samo kapitalu co Niemcy u nas ?..

To jest trzeci pas na autostradzie. Specjalny, po którym w stronę Polski skrzecząc i jęcząc toczą się zdezelowane pancerfausty.
Podobnie to wyglądało w 1939 i 1981.
Opowiadała mi starsza pani, że w 1939 gdy wracała do polski to był niekończący się sznur tej trupiarni. Napotkani Niemcy ze smutkiem i bezradnością mówili o tym co się działo.

@"S". Powiedziałbym, że ten/ta obojniak "S" albo popada już w obłęd nadużywając alkoholu, albo pozostał/a samotny/a wskutek nieszczęśliwej miłości, może jest kobietą, która chybocze się na skraju rozpaczy, niczym nad przepaścią, chyba, że jest już dojrzała, która prowadzi od początku życie w celibacie tak święte, że stała się prawie źródłem cudów?

Dlaczego jest tak trudno obojnakowi/kobiecie feministce o cierpliwość w jej środowisku pesymistycznych buntowniczek ludzkiego ciała i życia, które twierdzą, że życie jest zbyt „ciasne” dla ich marzeń i aspiracji, pomimo, że dla każdego normalnego człowieka i mężczyzny „rozdział” ten jest zbyt rozległy?

Przecież ludzkość to pluralizm i różnorodność, to nasze różnice i piękno i nie dorówna mu żadne komunalne skupisko i homogeniczne mrowisko motłochu. Pluralizm i różnorodność, która nasze życie upiększa, tym właśnie żywią się poeci i pisarze i wszelka ludowa kultura.

Dlatego J.K. jest naszym ludowym i demokratycznym wyborem, jest naszym przedstawicielem z ludu, który realizuje nasz większościowy plan i spełnia nasze społeczne potrzeby. Jeśli nie znasz takiego słowa jak demokracja, weź w końcu lekcje, kształć się.

Albowiem istnieją w naszych czasach chorobliwe lewicowe idee i skazy umysłu, które są wytworem chorej wyobraźni i wracają z niezmienną regularnością. Są to tak mroczne zdeprawowanych lewicowych modernistów poglądy i przesądy, które niczym mrok są równie niezdrowe, jak niezdrowa jest ciemność zapadająca każdej nocy nad wszystkim, co żyje.

Jeśli w dodatku jesteś feministką, niczym lewicowi mędrcy i myśliciele, która głosi słowa, że możliwe jest istnienie bez „końca” lub szczęście bez „szpary”, które to dźwięczy w waszych słowach, niczym celowa nuta bojowego wyzwania, to jest tak jakbyście opowiadały o ptaku bez skrzydeł albo morzu bez wody.
Filozoficznie rzecz biorąc, być nieskończonym idiotą, to znaczy być bezkształtnym, nieforemnym lub pokracznym małpoludem.

Oglądam program "Woronicza 17". Wnioski: wygląda na to, że niektórzy politycy PO i PSL (dawniej komunizujące ZSL )są zależni od kogoś - pytanie od kogo - i dlatego realizują niepolskie interesy. Nastał czas, by z tym skończyć. Polszewicy, PSL, Nowoczesna w dyskusji jak nie mają argumentów, to albo przeszkadzają prawicowym rozmówcom, albo głupio się uśmiechają. Totalna opozycja i jej przybudówki szkodzą Polsce.

Część 2
No to trzeba być durniem skończonym lub kretem, żeby tego nie wiedzieć lub rozszyfrować !! Każde wystąpienie publiczne takich propagandzistów anty Rządowych i anty Polskich występujących etatowo w TV Publicznej jak: 1 - Adam Struzik, 2 - Adam Struzik, 3 - Adam Struzik Grabiec Czarzasty Misiło Suchoń Gryglas Mieszkowski Czerwiński Halicki Kierwiński Kropiwnicki Lenz Neumann Olszewski Szczerba Święcicki Tomczyk Urbania, Wójcik Lubnauer Rabiej i inni, maja tylko jeden cel !!! Mianowicie, poprzez swoją propagandę anty rządową zainfekować jadem nienawiści do własnego Rządu a poprzez to do nienawiść do wolnej i niezależnej Polski, osoby które nie za bardzo interesują się polityką na co dzień. Osoby nie doinformowane o Polskiej historii. Osoby nie mające czasu czytać i słuchać słowa i głosu prawdy. Osoby nie rozumiejące co to jest i co oznacza wolne i niezależne Państwo Polskie. Te w/w osoby nie prowadzą konstruktywnej krytyki Rządu PIS, te osoby prowadzą nienawistną i śmiertelną walkę o swój i ich mocodawców materialny byt i są w stanie tu i teraz popełnić każde świństwo i każde zaprzaństwo by ten cel osiągnąć !!! Im, w tej zakłamanej propagandzie, chodzi o każdy, zainfekowany trucizną nienawiści, głos w postaci ( na razie) kartki wyborczej przeciwko PIS, przeciwko wolnej i niezależnej Polsce. To jest ich cel na dzisiaj. Ale jeżeli PIS będzie słaby w MEDIACH TV, jak dziś, to opcja siłowa może być zbyt kusząca dla potomków zbrodniarzy, mogą zwąchać smak krwi, jaki nie został zmyty z ich przodków rąk i z bardzo wielu białych, zakrwawionych krwią patryiotów Polskich , kołnierzyków!

Czy nigdy już Pis nie wygra wyborów !! Czy zjedzą was wraz z ubraniem i butami. Jeżeli się nie obudzicie i nie wyciągniecie ręki z nocnika do którego stale szcza i sra wasz śmiertelny wróg a którego wy traktujecie jak kulturalnego i wychowanego przeciwnika politycznego. Gówno prawda! Prędzej się obudzicie na drugim świecie i to z dziurą w głowie i powyrywanymi paznokciami.
60 % normalnych Polaków jest, tu i teraz, stale zaszczutych przez wieloletnie układy, najpierw bandytów i zbrodniarzy z NKWD i później ich bezwzględnych spadkobierców ulokowanych w min: PPR, PZPR, SD, ZSL, UB, SB, WSW, MO, ZOMO, WSI, Radach Narodowych, Pismach i Czasopismach, Urzędach Miejskich, Gminnych, Wojewódzkich, Powiatowych, Urzędach Skarbowych, Poczcie, Kolei, Adwokaturze, Prokuraturze, Sądach, Rzemiośle, Uczelniach, Szkołach, Przedszkolach, Żłobkach, Szpitalach, Konsulatach i Ambasadach, Przedsiębiorstwach Państwowych i wielu innych. Te pozostałe ok. 15-20% w/w spadkobierców ma w swoich rękach majątek, ograbionego od 1939r. Państwa Polskiego. I to w dzisiejszym dniu 2017r niestety jest mocny atut. JEDYNA SZANSA TO PO STOKROĆ : MEDIA ! MEDIA ! MEDIA!! Anty dotum na wrogów Polski ! Na 1 miejscu MEDIA PUBLICZNE TV! Na 2 miejscu MEDIA PUBLICZNE TV! Na 3 miejscu MEDIA PUBLICZNE TV !!! Wolne od ich 1 klasy propagandzistów, którzy są ich komandosami "śmierci" na froncie ideologi w walce z Rządem PIS w każdej audycji, obojętnie czy w TV Publicznej czy tez w Radiu Publicznym.

to jaka chcesz miec opozycje baranie ,zeby tylko przyklaskiwala rzadowi ???...

"feder" nie wiesz jak powinna zachowywać się opozycja w demokratycznym państwie to nie ubliżaj mądremu, roztropnemu Rodakowi. To ty jesteś według mnie baranem.

Kaczynski podzielil Polakow , a teraz chce podzielic Europe.
Na szczescie Bruksela , to nie Warszawa.

S KACZYNSKI NIE PODZIELIL POLAKOW TYLKO PO i PSL.TWARDOGLOWY tych TARGOWICZAN powinien spotkac taki sam
los jak tych pierwszych czyli na szbienice.ZA ZDRADE STANU
TEMPAKU zawsze jest jedna kara.Zgnila Bruksela zaczyna
coraz mocniej CAPIC

I znowu teza o tym jak Kaczyński podzielił Polaków.
Po wyborach parlamentarnych w Polsce zaczęły się zadymy opozycji. Europejskie media pisały i mówiły o tym, że - Kaczyńskiemu udało się niemożliwe, a mianowicie ZJEDNOCZYŁ podzieloną od lat opozycję w Polsce.
Kolejny przykład, aż sam ciśnie się na usta - reelekcja Tuska. Znowu Kaczyński zjednoczył podzielone i szargane różnicami zdań towarzystwo krajów UE, które jednogłośnie poparło przeciętnego kandydata. Nawet czarna owca Orban przemówił tym samym głosem.
Skoro wiemy już napewno, iż Kaczyński łączy ludzi, a nie ich dzieli, naturalnym staje się pytanie - kto tak kłamie i dlaczego?
Dziękuję za uwagę.

Masz rację "S" w Brukseli rysują bazgroły na chodnikach i mówią, że walczą z terrorem! Warszawiacy po raz kolejny pogonią tę hołotę również z Brukseli. Bycie Polakiem to zaszczyt, ponieważ radzimy sobie ze zdrajcami - targowicą we własnym kraju.

dokladasz sobie jeszsze jedno "ss" i wszystko jasne.ZE SZKOPAMI MOZEMY ROZMAWIAC PO PELNEJ WYPLACIE ODSZKODOWAN ZA II-GA WOJNE.ZA KAZDEGO ZAMORDOWANNEGO ,ZA KAZDY DOM,DRZEWO ZNISZCZONE CEGLE,SIEROTY.KALEKI, BOLSZEWIKA W POLSCE ITD.LISTE MOZNA MNOZYC W NIESKONCZONOSC A ZDRAJCOW OJCZYZNY TYLKO DO RAJCHU LUB DO "RAJU"-CZERWONEGO !

Nie ma sie czemu dziwic , ale mlode pokolenie nie zna tego :
"jedynie sluszna linia partii" - tlumaczac na dzisiejsze :
jedynie sluszna linia Axel Springer Verlag .
Najwyzszy czas , a nie za pare miesiecy, zlikwidowac "klamliwe media" - po prostu : kto klamie, nie kto ma inne zdanie - kto klamie i publikuje falszywe wiadomosci "wylatuje" z legalnego rynku medialnego. I to nie zaleznie , czy polski wydawca czy jewropski, czy amerykanski, czy jeszcze inny. Na klamstwa w oficjalnych mediach NIE MA MIEJSCA.

By grabież Polski była skuteczna potrzebna jest osłona medialna.
Wszystko zaczeło się w 1989 roku.
https://www.youtube.com/watch?...
TVP i PR było pod kontrolą ludzi z Magdalenki.
Czas na prywatyzację polskich mediów,gazet.
http://ohsisi.pl/kto-wydymal-m...
Trzeba zabetonować temat odszkodowań.
Tematem zajmuje się min Skubiszewski.
https://vod.tvp.pl/27030704/12...
Następuje grabież polskiego przemysłu.
Elity pookrągłostołowe nazywają to zjawisko
cudem gospodarczym.
Banki trafiają w obce ręce.
https://www.youtube.com/watch?...

Uważam, że należy się cieszyć z tego, ponieważ to jest dowód na to, że z Polską trzeba się liczyć. Powiem więcej, należy przyspieszyć działania przywracające naszej Ojczyźnie utraconą suwerenność. Okupanci przegrywają, dlatego czują się zagrożeni przez Nas Polaków. Wytwarzają wirtualną rzeczywistość, w której to Nasz Rząd stanowi zagrożenie dla Nas samych. To są dopiero matoły skończone. Takie gierki dobre są w Niemczech a nie wśród mądrych, roztropnych Polaków. To dzięki Nam doszło do zjednoczenia Niemiec i w "nagrodę" za to mamy z ich strony lewacką ideologię Adolfiny Wielkiej.

amerykańce teraz żałują błędu jaki popełnili po 45 roku,odbudowali niemieckich hitlerowców,morderców,pomogli im dojść do potęgi a Polskę oddali na poniewierkę chadziajskiemu mordercy.To Polska powinna być potęgą a naziści tanią siłą roboczą.Drugim błędem było nie użycie broni atomowej na zsrr w 45 roku.

IV Rzesza Niemiecka opanowawszy unię europejską miała na celu kolonizacje krajów środkowo-wschodniej Europy.
W tym przeszkadzały Węgry, a teraz Polska.
W tych krajach społeczeństwa wybierają wartości narodowe, patriotyczne, chrześcijańskie przed moralnym rozkładem i cywilizacją śmierci, propagowana w krajach Zachodniej Europy.Dziś wybór jest prosty - albo narodowe wartości, albo niewolnictwo pod okupacją postfaszystowskich Niemiec.

Jesli przegrane w 1945 roku okupowane przez USA Niemcy szczekaja na obecny polski konserwatywny rzad PiS-u ..... to oznacza tylko I wylacznie, ze ten rzad prowadzi wlasciwa dla POLSKI polityke w stosunku do Niemiec !!!!

:o))

Tak trzymac !!!!

ENDE

Za posadę w UE Tusk sprzedał Polskę Niemcom. Jego ponowny wybór unaocznił czyim był kandydatem. PO jest partią założoną za niemieckie marki, więc teraz wywiązuje się w roli pudła rezonansowego. Jeżeli Polacy ulegną tej agresywnej propagandzie i nie uchronią rządu, to wkrótce może być koniec naszej Ojczyzny jaką znamy.

Radosc nie trwala dlugo... Wczoraj Trampek pokazal szwabskiej suczy kto tu jest samiec-alfa! Potraktowal ja z buta i mogo mu Fryce naskoczyc!

Ten wpis zamieszczam w "N" bo Onet go nie zamieści. Onet podał iż Niemcy nie dołożą się do pomnika ofiar kl. Sobibór. Oto wyciąg z książki Szymona Wiesenthala "Prawo nie zemsta" str. 95-96. Raport Odilo Globocnika do RSHA w Berlinie. W okresie od 1.X. 1942 do 2. o8.1943 wysłano zSobiboru, Tremblinki i Bełżcu do NIEMIEC ::
-25 wagonów towarowych kobiecych włosów
-248 wagonów odzieży
-100 wagonów butów
-22 wagony bielizny
-242 wagony dywanów i koców
-2.800.000$
-400.000 funtów szterlingów
-140 milionów polskich złotych
-400.000 złotych zegarków ....unsere mater unsere vater!!!

W telegraficznym skrócie na temat zerowej wiarygodności niemieckich(żydowskich) me(n)diów - ogólnoniemieckie łżemedia (ONŁM) - w oryginale DALM = Deutsche Allgemeine LügenMedien - łżą na okrągło, nawet w nocy jak śpią.Niejaki Goebels, niesławnej pamięci niemiecki zbrodniarz wojenny i minister propagandy rzeszy niemieckiej w rządzie niejakiego Hitlera, niemieckiego arcyzbrodniarza przeciw ludzkości, mógłby dzisiaj w DALM pobierać nauki propagandowo-łgarskie.
Dlatego konieczne jest jak najszybsze usunięcie z Polski tychże antypolskich niemieckich(żydowskich) propagandystów/me(n)dialnych okupantów/DALM - REPOLONIZACJA MEDIÓW, to obecnie jedno z najważniejszych działań polskiego rządu do wykonania.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl