niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

"Wiem, ile jest kłamstwa, fałszu i dezinformacji". Szef MON o bzdurach w mediach ws. CEK NATO

Dodano: 18.03.2017 [15:00]
"Wiem, ile jest kłamstwa, fałszu i dezinformacji". Szef MON o bzdurach w mediach ws. CEK NATO - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski/Gazeta Polska
Centrum Eksperckie Kontrwywiadu NATO funkcjonuje, jest w Krakowie i na pewno pozostanie w Polsce - stwierdził stanowczo szef MON Antoni Macierewicz odnosząc się do nieprawdziwych informacji kolportowanych przez niektóre media. - Kłamstwo udaje swoją siłę, ale tak naprawdę słabe - dodał.

Minister Macierewicz w Sejmie wziął udział w konferencji poświęconej ks. Franciszkowi Blachnickiemu założycielowi Ruchu Światło-Życie. Był później pytany przez dziennikarzy o krążące w internecie i niektórych mediach plotki jakoby Słowacja, która razem z Polską jest państwem ramowym CEK NATO, miała wycofać się ze współpracy, a samo Centrum miałoby zostać przeniesione poza nasz kraj.

Już w piątek późnym wieczorem pełnomocnik MON ds. CEK NATO Mariusz Marasek oświadczył, że informacje te są nieprawdziwe.

- Wiem, ile jest kłamstwa, fałszu i dezinformacji, które mają przedstawić w złym świetle Polskę. W sposób oczywisty Centrum Eksperckie (Kontrwywiadu) NATO funkcjonuje, działa. Wszystkie kraje w nim biorą udział, tak Słowacja, jak i osiem pozostałych krajów - powiedział szef MON. "Kłamstwo udaje swoją siłę, ale tak naprawdę słabe" - dodał.


Pytany o ewentualne przeniesienie CEK NATO z Krakowa Macierewicz odpowiedział: "Ja jestem patriotą polskim, nacjonalistą warszawskim, więc nie wykluczam, że kiedyś siedziba zostanie przeniesiona do Warszawy, ale na razie jest w Krakowie i na pewno pozostanie w Polsce".

W piątek wieczorem Marasek oświadczył, że informacje o rzekomym wycofaniu się Słowacji z Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Krakowie lub planach przeniesienia Centrum poza granice Polski są nieprawdziwe.

"Centrum Eksperckie Kontrwywiadu NATO w Krakowie uzyskało akredytację NATO i wykonuje swoje statutowe obowiązki na rzecz Sojuszu i państw współtworzących Centrum. Współpraca Polski i Słowacji, jako państw ramowych - współtworzących CEK NATO - układa się dobrze, podobnie jak współdziałanie przedstawicieli Polski i Słowacji z przedstawicielami pozostałych 8 państw uczestniczących w tym przedsięwzięciu. Centrum Eksperckie pracuje sprawnie i bez zakłóceń" - napisał pełnomocnik MON.

Autor: Źródło: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zdaje się,że to WP celuje w takich tanich sensacjach szkodzących Polsce.I nawet mnie to nie dziwi jak się popatrzy kto tam się zahaczył z robotą po eksmisji z TVP.

Nawet nie trzeba się zastanawiać kto korzysta na tej dezinformacji.

No gdzie te jednodolarowe okręty zakupione przez Egipt od Francji dla Rosji panie Antek xd?

Nic .dioto nie zrozumiałeś. na spend KODu marsz. Przed tym lewatywa.sierżant

spęd sierżancie. Idz tam gdzie więcej jęz. Polskiego niż religi

Dla nas najważniejsza obrona kraju a nie deklamacje w GS-wyborczej. Dialektykę to wy możecie studiować w Olgino a wy jak o religii czy SP Relidze.

Antek masz 6 miesięcy do manewrów na Białorusi. 6 miesięcy na rozpierd...e armii . Bo Putin się rozzłosci na ciebie.

Trollu dla WAS lewatywa podwójna, odmaszerować.

Na "superstacji" redaktorka (ta co miauczy w czołówce jakiegoś programu) miała nakazane skrytykować naszą armię reformowaną przez ministra Antoniego Macierewicza. A cóż ona może wiedzieć na ten temat??? Jej niewiedza była oczywista.

Szanowni panowie,
Z TV INFO!
Nie zapraszajcie,
Tych pyskatych diabłów,
Niech kultury się uczą,
My niechcemy słyszeć,
Oszustów i złodziei,
Tych nie Polskich manów!
Gnić ich z kraju,
Niech dewersyi nie robią,
Niech jadą do swych krajów!

Pytam się, jak długo jeszcze TVP-Info będzie zapraszać do dyskusji tych, co tylko potrafią szczuć na Polskę.
Niech sobie chodzą do swoich lewackich telewizji.
Mnie krew zalewa,jak muszę wysłuchiwać tej mowy nienawiści,która wylewa się z tych POwskich pysków.
Dlaczego stale przy stole w studio, zawsze jest przewaga tych nienawidzących nasz Polski Rząd w stosunku 5:1.
Gdy to się w końcu nie zmieni,to nigdy nie ustanie skłócanie naszego narodu.
Dlaczego nasz rząd tego nie może zrozumieć,przecież istnieje zawsze coś takiego, jak cisza medialna nad tymi zaprzańcami.
Musicie to zrobić,bo inaczej nie będzie drugiej kadencji dla rządu naszej wspaniałej Premier Beaty Szydło.

I na koniec, pytam się wszystkich wpisujących się na Niezależnej, co dają nam te wszystkie wpisy, jak nie ma żadnej reakcji na te nasze komentarze ze strony rządzącej?

Rozumiesz pojęcie "dyskusja" ?

Dyskusja tez musi miec jakis cel,musi prowadzic do czegos.My,dyskutujacy na tym forum oczekujemy,ze rzad bedzie wyciagal jakies wnioski z naszej dyskusji.Jezeli dyskusja nie prowadzi do wnioskow i do dzialan to jest wtedy tylko zwyklym paplaniem

Panie Ministrze, a czy zagadka mistrali za 1$ i helikopterów w 2016 została już rozwikłana? Czy Pan Misiewicz już odkopał zgniliznę kłamców i rozjaśnił sytuację?

Wam idiotom nie mówili ze ruskie za darmo bron dawali dla Egiptu. Znaczy się przyrzekli ze zapłacą ale w końcu pokazał środkowy palec. Pogrzeb googlu i historii.

Jeśli PIS nie walnie ostro w kłamców medialnych to ma pozamiatane w wyborach.

A po co wybory? Naród wybrał. Wystarczy już.

Ten pajac nie wie ze to prezes wybiera nie on. Konieczne egzaminy na obywatela. Ci co pracują u obcych odebrać prawa do głosowania.

naprawde narod wybral?

Miarą człowieka jest to jakich ma wrogów a pan Minister Macierewicz ma wrogów największych i najsilniejszych,i nie mam tu na myśli zgrai kundelków ujadających ze wszystkich stron

Lubie słuchać jego i Kaczyńskiego wypowiedzi,są konkretne rzetelne,krótkie i na temat.Zawsze zadziwiają mnie sondaże w których te dwie osoby kiepsko wypadają ale to jest skutek wymordowania Polskiej inteligencji a służba ich wypowiedzi nie rozumie.

em - masz rację. Potomkowie chłopów pańszczyznianych czy fornali są mało inteligentni, podatni na manipulację. To prostactwo dziedziczą w genach i to jest niezależne od stopnia wykształcenia. W PRL przy naborze na studia ich
wnukowie i dzieci otrzymywały dodatkowe punkty za tzw. społeczne. W ten sposób lewica kreowała i promowała elitę
inteligencji. Nie potrzeba być psychologiem aby przy załatwianiu jakiejś sprawy w urzędzie zorientować się, czy naszą sprawę powierzono do załatwienia wykształconemu/ej/
potomkowi fornala. Bowiem wykształcenie czy empatia jest
czymś innym niż dziedziczona w genach kultura osobista lub
inteligencja.
Wystarczy posłuchać i ocenić sens i logikę wypowiedzi uczestników manif KOD czy niektórych polityków z tzw.awansu
społecznego.

Jako zywo Mosci Panie Mieczyslawie

Co by nasz Minister ON nie powiedział w momencie gdy dowódca Wojsk Specjalnych Gen Gut podał się do dymisji Antka powinno się odstrzelić!!Pan generał był uhonorowany przez redakcje Polski Zbrojnej buzdyganem za potwierdzone w boju męstwo. I na kogo go zamienili? Na jakiegoś tłuściocha najgrubszego w NATO, który całe życie spędził śród baranów podhalańskich.

Widzę Krzyhooj znasz dossier szczegółowo co? Po niżej następny troll się mądrzy.

"Wiem, ile jest kłamstwa, fałszu i dezinformacji," Macierewicz czołowy dezinformator zarzuca innym dezinformację.

.. A.J. .. Odpowiem ci PO chamsku bo z chamami inaczej się nie da:
spie*dalaj stąd, won od Pana Ministra Macierewicza zaKODowany głupi gnojku!
Wypad na swój szechterowski portal z którego tu się przywlokłeś.

Czy oskarżenie polskich żołnierzy o zbrodnie wojenne w Nangar
Khel przez A.Macierewicza gdy był szefem SKW to kłamstwo.
Czemu minister dzisiaj milczy?Udaje że to nie ON.

Pocałuj Pana Macierewicza tam gdzie słońce nie dochodzi. Legalnie musiało być śledztwo matole i tak tego nie zrozumiesz. Przyjdź do mnie to otrzymasz naukę obrony kraju i jeden razik ;-)

Wcale się nie dziwię A.Macierewiczowi, pewnie nie ma ludzi aby obsadzić stanowiska. Wszędzie resortowe bękarty. dzieci solidaruchów albo słabo wykształcone , abo za mądre nauczone doświadczeniem rodziców, aby się pchać do polityki i zbierać cięgi od polszewików, ale i od niby normalnego społeczeństwa. Społeczeństwa, które by wiele chciało nie dając w zamian nic z siebie. Generalicja niepewna, w większości moskiewska, nawet gen Polko wydawało by się sprzyjający prawicy, jakiś mętny i mało konkretny. Społeczeństwo bez elit z kastą złodziei, malwersantów i zwykłej hołoty, okupującej stołki na urzędach, finansowanych z budżetu nie rokuje dla Polski szybkiego powrotu do normalności. Jakieś 50% społeczeństwa to zwykła tłuszcza, patrząca jak wyłudzić socjal, zakombinować na boku i jakoś wiązać koniec z końcem.
Szemrane elity grabią społeczne koryto, zarabiając za nic nierobienie ciężkie pieniądze, które dla człowieka zatrudnionego w produkcji,czy usługach są niewyobrażalne wysokie. Więc i stosunek do władzy jest nieufny, czasami wręcz wrogi a agitacja mendialna, "ryje co niektórym pod beretem".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl